Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Soba za tugu...
Soba za tugu...






1289
poruka na forumu
165 539



post # 1 | 17.05.2011 , 8:55 AM

Soba za tugu...

Gledajte da retko svraćate ovde...a ako svratite,izrazite tugu na vaš način...

...ja cu slikom i pesmom...
================












1065
poruka na forumu
225 1145



post # 2 | 17.05.2011 , 8:56 AM

Upsss,pogresna soba.... biggrin











1289
poruka na forumu
165 539



post # 3 | 17.05.2011 , 8:57 AM












1065
poruka na forumu
225 1145



post # 4 | 17.05.2011 , 10:01 AM

Ma nek se i ovo nadje ovde...posto nema odgovarajuca tema....

Tu sam. Stojim pred tobom onakva kakva jesam,ni losa ni dobra,ni najbolja ni najgora.
Nisam onakva kakva si hteo da budem. Sudi mi! Nemas prava,ali nisi nikad ni mario za to. Nemoj ni stedeti zle reci,nisi nikad,pobogu zasto bi sad? Povredi me jos jedanput,jos jedna recka,jos jedna lekcija,ne mari... Cutacu ovoga puta,posmatracu sve ono sto je nekada bilo tako vredno a sada tako nistavno je.
Ne vredja me vise nista tvoje,vredja me samo ova razocaranost.

Slusam te jos samo ovoga puta. Nemoj nikada vise da mi dolazis. Ne sa neverom,ne sa suzama,ne sa kajanjem,ne sa obecanjima. Sve je preraslo u nemoguce.

I zalim te jer znas da nijedne oci kao moje nece umeti da procitaju tvoje. Znam da su niti tvojih grehova na mom jastuku,znam da umires za njima,znam i da proklinjes sebe sto mi govoris sve ovo ali ti ne umes bolje,a protiv sebe ne mozes.

Bila sam ti ona koja je tako vesto umela da hoda stazama iskusenja,ona sto gresi,oprasta i voli,ona ciju ljubav je tesko prepoznati,a kada je prepoznas ona te odvede u zemlju cuda i bajku bez kraja. Dragi moj,steta sto si posustao na sredini moje price i sto ti se sada gubi svaki trag na putu srecnog zavrsetka...

Nemam vise sluha za tvoje snove. I ono sluha sto je ostalo sacuvacu ljubomorno za svoja sanjarenja.

Udahni dragi,izadahni,znam da se gusis. Steta,upravo izgubih i osecaj da te zalim. Knedla za knedlom,svaka lomi te. Bogalj u dusi je zaista vredan sazaljenja,ali ostavljam drugima to. Mene samo ne trazi,nikada...

Neka sve ono sto nekad pozelis da mi kazes ostane zakljucano, negde... Ja te proklinjati necu,jer znam da ce ti najveca kazna biti kada ti vetar sve to zakljucano donese u misli...

Imao si me. Izgubio. Delete. The end...












1289
poruka na forumu
165 539



post # 5 | 18.05.2011 , 12:03 PM

"U tvojoj nesreći ja sreću ne tražim
i svoju glavu ne okrećem svima
i zato svi kažu : hladna je ko stijena
al' moja duša sve vidi i prima.

Gordost je za mene odlika života
ja prezirem radost koju drugi cijene
ja razumijem ljude i kad nisu ljudi
ali zašto drugi ne shvataju mene?

Znam, pomislićeš da sam sebična i gruba
i da samo svoj lik opisujem jasno
ali varaš se ,upoznaj me bolje
i požuri, da ne bude kasno....."












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 19.05.2011 , 7:42 AM

A kad mi odeš ti i taksi te odveze u noć,u sobi mojoj tišina i sreća gubi moć... I samo se voz javi ,negde tamo,preko kanala ,i kiša orosi stakla i zamagli vidik u sobi izgubljenih ideala...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 7 | 21.05.2011 , 8:02 AM

„Bila sam tako naivna! Zavaravale su me njegove nežne reči, topli pogledi i sve ono što mi je govorio: da sam ja jedina koja ga razume, jedina koja ga voli takvog kakav je, jedina imam tako zanosno telo, jedina…“
Ljubav za ceo život
„Taj neodoljivi muškarac mi je poklonio nešto – razlikovao me je od svih drugih žena i ja nisam odolela njegovoj slatkorečivosti! Bila sam ubeđena da će me zauvek voleti. Bila sam srećna i ubeđena da sam zaljubljena u muškarca koji je preda mnom skinuo masku zavodnika i pokazao svoju osetljivu i ranjivu stranu. Onda me je ostavio zbog druge žene............. sad











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 21.05.2011 , 9:03 AM

O zasto rastanci tako bole?
Zar samo ostaju uspomene na voljene osobe?
Zasto je sve tako, zasto da samo cujem drugaricu, a ne mogu je videti, osetit njen mali zagrljaj, osetiti njenu energiju?
Zasto sve to? sad

Ko si ti?









1289
poruka na forumu
165 539



post # 9 | 23.06.2011 , 7:48 AM

sad

Added (23 Jun 2011, 7:48 Am)
---------------------------------------------
Mozda ces jednom shvatiti zasto sam tiho plakala bez reci....
zasto sam ti oduvek zelela srecu,i ono sto sam ti rekla,i ono sto ti nisam smela reci...
mozda ces jednom u mojim ocima prepoznati iskrenu bol i tugu i shvatiti da je to zato jer ti volis drugu.......












15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 23.06.2011 , 4:11 PM

On je tuzan ali mu je lepo podkrovlje.... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 11 | 23.06.2011 , 4:25 PM

IZMEDJU VRATA I PROZORA MOJ KREVET ZA TOBOM DISE, NE MOGU DALJE OD UMORA NI METAR MANJE NI VISE, I BILO STA DA SE DESI JA SAM NA ISTOJ ADRESI!!!











4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 12 | 23.06.2011 , 4:32 PM


samoca ubija











1289
poruka na forumu
165 539



post # 13 | 24.06.2011 , 9:12 AM

jebes ziwot kad dusa pati, kad cowek coweka ne moze da shwati...jebes ziwot kad ti dusa wene..i kad ziwis od jebene uspomene...











2523
poruka na forumu
87 1228



post # 14 | 30.06.2011 , 11:13 PM

Jedino oci nikada ne lazu

Evo danima se trudim da ne mislim na tebe. I stalno se sve zavrsava samo na bijednim pokusajima da te zaboravim.
Pred ocima mi tvoj lik, onako njezan i mio, pogled strastven, pun ceznje i zeljan mojih dodira. Ljudi kazu da jedino oci nikada ne lazu. Samo duboko pogledaj u njih i vidjeces dusu covjekovu.
A u tvojim ocima vidim sigurnost,tugu,pozudu i vidim sebe. Nesjecam se da su me jos neke oci tako gledale kao tvoje. U tvojo blizini osjecam nemir u tijelu,kao da me neka sila vuce ka tebi. Kada nisi pored mene, tada me jedino misli o tebi, cine sretnim i ispunjenim.
I dok mislim o tebi postojis samo ti i praznina, koja nam je sudjena. A, onda osjetim kako mi tijelo podrhtava. To je samo pozuda i to ce proci. Tada pomislim,da ce vec prvog jutra,jos dok se sunce bude radjalo sve rasprsiti, kao sitne cestice koje lete po sobi i prelamaju se na suncu. Da ce sva ta pozuda nestati u prvom jutru koje docekam sa tobom. I da ce tada ova praznina koju osjetim kada nisi tu postati nepodnosljiva bol. Znas ona koja kida dusu, i ostavlja trag.
Zato cu se polako povuci. Mozes me nazvati i kukavicom i izdajicom,ali nemam snage da se borim protiv sebe. A,ako ostanem moracu.
Jer tebe ce pozuda proci a mene rane ne.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










1289
poruka na forumu
165 539



post # 15 | 01.07.2011 , 7:54 AM

Volim te kako da ti kazem
mozda ces ipak misliti da lazem
tvoj pogled pece i boli
a moje te srce voli i voli
Nisam mogla da placem
plakala su moja jutra
ti si bio sve sto zelim
moje juce danas sutra
Negovori moju srecu
onome koji pati
njega ce to boljeti
a ti neces znati sad sad sad sad











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 04.07.2011 , 10:01 PM



:(( eh zivote sad

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1289
poruka na forumu
165 539



post # 17 | 05.07.2011 , 7:12 AM

Umrijet cu jedne jesenje noci, kad cijela vasiona spi. Niko za mnom plakati nece, jedino moj macak i mozda TI.











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 18 | 21.07.2011 , 5:56 PM

Ima trenutaka kada želiš, a želja
je neostvarena... Kada voliš, a ljubav je zabranjena... Kada plačes, a suze ne
mogu poteći... Kada ono što srce osjeća usne ne mogu reći.......

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










347
poruka na forumu
24 174



post # 19 | 21.07.2011 , 6:36 PM

Auh! :oKoliko ovde bola, gorcine i tuge... Pusta moja znatizelja da zavirim na svaku temu.
Ljudi, nemojte me pogresno shvatiti, ali zar ne mislite da ste mladi, a zivot brzo prolazi i ako ste svesni da je nesto finito-idemo dalje. Nikad ne znas gde "cuci" onaj koji ti je sudjen, osvrnite se oko sebe. Dva puta u zivotu sam se bukvalno mimoisla s mojim bajom, treci put Bog pomaze(kako kaze nas narod) i mi se sretosmo i sad smo zajedno. Stvarno ima jos divnih osoba koje cekaju samo na vas.

Added (21 Jul 2011, 6:36 PM)
---------------------------------------------
Boze mili, bas zvucim k'o "draga Saveta", ali samo zelim,mnogo zelim da ne budete tuzni. priest


Licila je na list koji sluti vetar...









139
poruka na forumu
14 64



post # 20 | 21.07.2011 , 7:51 PM

smrc.... xD





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Soba za tugu...
Search: