Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Voleti nekoga a nisi ga vidio?
Voleti nekoga a nisi ga vidio?






411
poruka na forumu
326 425



post # 41 | 01.09.2012 , 0:08 AM

Quote (Max_Peric)
ne mogu voleti osobu kojoj oci nisam video,bez obzira da li je ruzna ili lepa...nisam takva osoba da gledam po lepoti

sta pricas ti??? sam sebi si kontradiktoran...saberi se, pa kazi sta si mislio...








85
poruka na forumu
1226 2720



post # 42 | 01.09.2012 , 0:24 AM

sve je moguche ali opet zavisi koja je vrsta komunikacije ... ako se ide u ovom pitanju na hot chat, poznajem ljude koji su izjavili ljubav zbog takve vrste komunikacije ... :D

potpis : ...................









896
poruka na forumu
89 981



post # 43 | 01.09.2012 , 4:10 PM

Quote (Lap-T0P)
sta pricas ti??? sam sebi si kontradiktoran...saberi se, pa kazi sta si mislio...

Mislio sam da:Ti si niko i nista da mi pametujes.....sta ja imam od tvog filozofiranja?Ovo je sajt zabave a ne filozofije PAMETNJAKOVICU :D :D
uklopi se ili prestani da smaras......ako nisi primetio niko ne voli one koje pametuju i filozofiraju.Nemoj ti meni da govoris da se saberem....jer ne zelim da se saberem angry2 angry2 angry2








411
poruka na forumu
326 425



post # 44 | 01.09.2012 , 5:30 PM

ovo je prvo forum. a ja iznosim istinu, sa naucne strane, a tebi ako se ne svidja nemoj da se bunis.








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 45 | 01.09.2012 , 5:39 PM

Kokiko92, Max_Peric, vas 2 imate pp, pa se prepucavajte, pogledajte jos jednom naslov/naziv posta, te tako i odgovorite, ne spamujte... ili se uvode strozije mere :)

:P









896
poruka na forumu
89 981



post # 46 | 01.09.2012 , 5:56 PM

Deki87, Vec sam rekao u drugoj temi....da vise ne citiramo jedan drugog i ne odg jedan drugom na komentare tako je najbolje....to je to vise ne komentarisem o tome nista.....
I'm over








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 47 | 01.09.2012 , 6:00 PM

Eto...
Ja nikoga nisam ovde upoznao licno.
Ali su mi svi vrlo dragi i prijatni.
Tako da ih sve (sa kim komuniciram) zaista i volim...
A ako imaju neku simpa komsinicu za mene volecu ih jos vise a i tu komsinicu cu da volim bez obzira sto je nisam ni vidio nikad... ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









547
poruka na forumu
46 1072



post # 48 | 01.09.2012 , 7:25 PM

Da li je moguce Voleti nisam siguran...ljude i one koje vidis vremenom ta ljubav nestaje i ostaje postovanje neko...
Ali sam siguran da ti se moze neko dopasti bez da ga vidis...tada ne obracas paznju na fizicki izgled vec na njegovu duhovnu stranu...tako da verujem da mozes gajiti neka osecanja ali definitivno ne ljubav

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









493
poruka na forumu
100 491



post # 49 | 01.09.2012 , 10:34 PM

Hectore, Slažem se

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 50 | 11.04.2013 , 9:34 AM

Ja smatram da moze!

Kako otac moze voljeti dijete u majcinoj utrobi?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









33
poruka na forumu
28 216



post # 51 | 11.04.2013 , 10:22 AM

Quote (Hectore)
tako da verujem da mozes gajiti neka osecanja ali definitivno ne ljubav

Kad je u pitanju voljeti... nekoga u smislu neceg vise od prijateljstva....
Upravo ovo....:D
Ljubav ...mislim da ne moze... jer za to je potrebno vise....od slova i glasa....:D
Voliti na neki nacin da..... ali baš baš da voliš....to teško......
Ma da ne iskljucujem posve mogucnost da se nekima mozda dogodi.......
Ali meni ne....:D :) ....JER ....bas da volim nekog... potreban je snazan osjecaj....povezanossti.....dodiri...pogledi....komunikacija....licem u licem, kad nego gledas u oci dok komuniciras s njim....i kad mu ne trebas nista objasnjavati pricom i rijecima...vec se ta komunikacija sve da na onu pogledom..pokretom...dodiromm...poljupcem....cak i tisinom  objasnis puno ako je netko pored tebe........
I potrebno mi je dugooo vremena provedenog s tom osobom..........

Ali kad su u pitanju prijateljstva.... mislim bas drugarstvo......
Dogodilo mi se jedanput....da sam nekog bas zavolila.....zapravo nju....a nisam ju vidila nikad uzivo....
Ali...mi je predraga ta osoba.... i stvarno mi je bas stalo baš baš....
Koliko je to prijateljstvo cvrtso ili ne..to ce se tek viditi.....
ali da volim.....volim...:)
Mislim da kad se danas sutra vidimo....da ce to samo osnaziti...i produbiti ovo sto sad osjecam....
I tek onda ce to biti..to..ono pravo...... ali....i sad ja volim  :) :) :)

Naravno..postoji...puno nacina na kojeg nekog mozes voliti.....
Tako da je odgovor na ovo pitanje...vrlo opsirnog kadra...


Kocka do kocke,kockica







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 52 | 11.04.2013 , 1:53 PM

Quote (-Mallena-)
Kako otac moze voljeti dijete u majcinoj utrobi?
Zato sto zna da je njegovo! To je iskrena ljubav  i radovanje!

Sve ostalo leti u vazduhu!

. . .









411
poruka na forumu
326 425



post # 53 | 11.04.2013 , 2:03 PM

Quote (-Dzeri-)
Zato sto zna da je njegovo!
a sta ako nije njegovo, a misli da jeste...? opet ga voli.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 54 | 11.04.2013 , 3:02 PM

Moze se zasto nebi moglo
Ako se misli na ljubav na netu garantiram moze

Mi ne volimo dodirom ili pogledom volimo dusom srcem :)
Mnogi od vas su pojasnili tu ljubav taj osecaj pa se pitam da li smo mi budale ili oni koji misle nemoguce je ubedjuju sami sebe u kontra :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 55 | 11.04.2013 , 6:29 PM

Quote (Kokiko92)
a sta ako nije njegovo, a misli da jeste...? opet ga voli.

Neki ljudi idu iz krajnosti u krajnost! 

Lepo rekoh, ''zato sto ZNA''. . .

. . .









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 56 | 11.04.2013 , 7:15 PM

Mislim da je to moguće.

Ne moramo vidjeti jednu osobu kako bi osjetili šta ona osjeća. Neko to zna prepoznati,a neko ne. 
Meni se desilo da sam se "zaljubila" u momka koga nikada u životu nisam vidjela. Nisam znala njegove fizičke karakteristike. Nisam znala kakav mu je glas. Nisam znala kako hoda. 
Ali sam znala kako se osjeća.
Jedno slovo koje bi mi poslao u poruci mi je mnogo govorilo. I danas,kada se čujemo,ja mogu da osjetim kako se osjeća u tom jednom trenutku.
Isto tako znala sam kada laže,kada pokušava nešto i slično..

Takav tip ljubavi je možda i iskreniji,strastveniji i slično,jer ne znamo šta nas čeka i baš ta radoznalnost,čekanje i slično povećavaju emocije u čovjeku. 
Isto tako nema nikakvog fizičkog kontakta i sve se svodi samo na ono emocionalno.

Meni se to desilo i mogu reći da je to jedno jako lijepo iskustvo. :)

I btw,možda baš takve situacije nam pomognu da ljude znamo bolje i ljepše procjeniti i osjetiti.








377
poruka na forumu
54 303



post # 57 | 11.04.2013 , 10:47 PM

Voljeti nekoga a nisi ga vidio ? = cista glupost :D










Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 58 | 12.04.2013 , 10:21 AM

Vrlo moguce,oni ljudi koji su povrsni oni sigurno nikada nece moci zavoljeti na taj nacin... Ali oni ljudi koji upijaju slovo,upoznaju nekog na nacin koji pise/govori,kako se ponasa... Koji obracaju na tu neku emocionalnu stranu,karakter i slicno oni mogu zasto da ne? I to je za mene iskreniji nacin i dublji od bilo kojeg drugog ;)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 59 | 12.04.2013 , 10:48 AM

Quote (XAVI_PG)
Vrlo moguce,oni ljudi koji su povrsni oni sigurno nikada nece moci zavoljeti na taj nacin... Ali oni ljudi koji upijaju slovo,upoznaju nekog na nacin koji pise/govori,kako se ponasa... Koji obracaju na tu neku emocionalnu stranu,karakter i slicno oni mogu zasto da ne? I to je za mene iskreniji nacin i dublji od bilo kojeg drugog
Covek rek'o bolje od Platona. :D yes

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









33
poruka na forumu
28 216



post # 60 | 12.04.2013 , 11:12 AM

---------------------------------------------
Quote (XAVI_PG)
I to je za mene iskreniji nacin i dublji od bilo kojeg drugog

Mislis da laz, muljanje,  skivanje necega, cudno ponasanje...mozes iskrenije i bolje osjetiti preko slova nego kad s nekim pricas oci u oci...:D
Ili kad recimo zivi s nekim...i s tom osobom svaku noc lijezes u krevet?


Poruku je menjao/la cube_dice - Petak, 12.04.2013, 11:13 AM

Kocka do kocke,kockica



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Voleti nekoga a nisi ga vidio?
Search: