Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Voleti nekoga a nisi ga vidio?
Voleti nekoga a nisi ga vidio?




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 61 | 12.04.2013 , 11:41 AM

Quote (cube_dice)
mozes iskrenije i bolje osjetiti preko slova nego kad s nekim pricas oci u oci...:D
Koliko danas vredi rec jednog coveka ? Ni ja nisam verovao, a onda se pojavila ona na cetu... :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









33
poruka na forumu
28 216



post # 62 | 12.04.2013 , 12:03 PM

Quote (Marko)
Koliko danas vredi rec jednog coveka ? Ni ja nisam verovao, a onda se pojavila ona na cetu...

Razumijem ja to.....:)
Htjela sam samo reci da je puno vise onih koji muljaju i lazu po netu....
Nego onih...koji su iskreni.....i koji pisu stvarno iz srca....

Mislim..ja sam preko neta upoznala decka..s koim sam 5 godina..tako da...:D


Poruku je menjao/la cube_dice - Petak, 12.04.2013, 12:07 PM

Kocka do kocke,kockica







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 63 | 12.04.2013 , 12:20 PM

Quote (XAVI_PG)
Vrlo moguce,oni ljudi koji su povrsni oni sigurno nikada nece moci zavoljeti na taj nacin... Ali oni ljudi koji upijaju slovo,upoznaju nekog na nacin koji pise/govori,kako se ponasa... Koji obracaju na tu neku emocionalnu stranu,karakter i slicno oni mogu zasto da ne? I to je za mene iskreniji nacin i dublji od bilo kojeg drugog

ufff svaka cast.. slazem se sa ovim :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 64 | 12.04.2013 , 2:25 PM

Quote (cube_dice)
Mislis da laz, muljanje,  skivanje necega, cudno ponasanje...mozes iskrenije i bolje osjetiti preko slova nego kad s nekim pricas oci u oci...:D


Pa neko moze da te laze i u oci ;) Princip je isti na bilo koju stranu da okrenes,govorim o onom necemu s kim se pronadjes/razumijes...

Quote (cube_dice)
Ili kad recimo zivi s nekim...i s tom osobom svaku noc lijezes u krevet?

To je vec nesto drugo i to je vec nesto predaleko,ne prica se o tome ;)

Da bolje razumijes,ja sam napisao moj post tako da,mozes zavoljeti (Imati neku emociju) prema nekome a da ga ne vidis,slusanjem,citanjem,i naravno sa tom nekom osobom nisi u komunikaciji 5 minuta,vec malo duze,ono sto se kaze upoznavanje,i dodju te emocije ,a to sve ostalo naravno se nastavi u realnom svijetu i stvarima ;) Samo taj neki pocetak svega je virtuelan ;)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









33
poruka na forumu
28 216



post # 65 | 12.04.2013 , 3:06 PM

Quote (XAVI_PG)
razumijes...
DA.....

Kocka do kocke,kockica



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Voleti nekoga a nisi ga vidio?
Search: