Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?
Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?






326
poruka na forumu
317 2359



post # 61 | 28.09.2012 , 3:41 AM

Ne mora puno da znaci, moze da se voli dosta i jedna al nikada se ne zna kada naleti neki smek ili tajanstveni pogled koji obara s nogu i onda tu padnu nove teme i razgovori gde se pokrece sve a za vas dvoje kao da se ceo svet okrece samo zbog vas :)

Lepo je i moguce je voleti i dve pa cak i tri osobe :) Ako vredi uvek ce se voleti !!!

navedeno oko ljubavi jer sigurno je tema o tome data da ne gledamo na siri i opsirnije pojmove :)

Zivela ljubav koju niko nema pojma ni sta znaci ;)








547
poruka na forumu
46 1072



post # 62 | 28.09.2012 , 5:53 AM

Bar meni se nije dogodilo da volim 2 osobe istovremeno...imalo je vise puta da sam imao neke osobe koje su mi se dopadale istovremeno ali daleko je to od ljubavi...

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









334
poruka na forumu
69 766



post # 63 | 28.09.2012 , 9:40 AM

nebix mogao onda bix morao da se prepolowim cao cao








14
poruka na forumu
0 0



post # 64 | 30.09.2012 , 10:14 PM

No way






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 65 | 30.09.2012 , 10:18 PM

Jednu mozes voleti u drugu biti zaljubljen,ili pak prema nekoj osjecati strast i pozudu i to pobrkati sa "voljenjem" :)) U svakom slucaju da VOLIS mozes nekoliko osoba,a biti zaljubljen mozes biti samo u 1 ;)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









8
poruka na forumu
6 24



post # 66 | 06.11.2012 , 10:51 PM

nije moguce


Poruku je menjao/la dragan26 - Sreda, 14.11.2012, 1:02 AM

princeza i super marijo









151
poruka na forumu
559 6281



post # 67 | 06.11.2012 , 11:40 PM

Da moguce je... to su dve ljubavi koje se razlikuju u samo jednoj nijansi...

...as long as the Lords in my life I will have no fear, I will know no pain from the light to the dark...









233
poruka na forumu
151 1281



post # 68 | 06.11.2012 , 11:53 PM

MOguce je,ali po meni to je nesto najgore sto moze da ti se desi,jer povredjujes obe osobe u isto vreme.. :/

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 69 | 11.11.2012 , 10:13 PM

Quote (DaniloSandra)
MOguce je,ali po meni to je nesto najgore sto moze da ti se desi,jer povredjujes obe osobe u isto vreme.. :/

Bravo to je ono stanje kad neznamo sta dalje za koga se odluciti...stanje patnje
Mada s vremenom sam shvatila to je vise zaljubljenost ili ljubav malo drugacija jer umemo voleti na vise nacina
Ja se secam takvog problema i odlucila sam se tad za onog sto sam mislila prevagnuo je ali verujte godinama s evracala na tu temu i imala osecaj pogresila sam.
Na kraju zakljucila osecaj me nije varao.


Poruku je menjao/la Srcemoje - Nedelja, 11.11.2012, 10:14 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 70 | 19.02.2013 , 10:22 AM

Quote (Mallena♥)
Postoje zabranjene ili neostvarene ljubavi koje uvijek lebde u vazduhu oko tebe i koracaju sa tobom kroz zivot sve do jednog trenutka dok ti sam ne shvatis da su iscezle. Do tog trenutka ti pokusavas da nastavis svoj zivot normalno i pustis nekoj drugoj osobi da udje u njega, posvetis joj paznju, vrijeme,... i rode se neke emocije..
U tom periodu se rodi konfuzija emocionalna jer se platonsko mijesa sa stvarnim, a to su dvije neuporedive stvari..
Od ove prve ljubavi ZNAS da nema vise nikakve buducnosti, ali ona nece jednostavno da nestane i uvijek te prate ona retorska pitanja koja vise i ne znas kome da uputis, a ova druga svaki dan raste pred tvojim ocima i zasluzuje svu tvoju paznju, naklonost i vrijeme...
Pretezno ovaj nosilac realne ljubavi nije ni svjestan da se svaki dan suocava sa imaginarnim bitkama unutar tvog organizma, a ni ovaj platonski (izmastan do savrsenstva)...
I sve se to tako odvija u tvojoj glavi dok jedan ne pobijedi! Ta pobjeda, eventualno poraz se odigra u samo jednom trenutku, jednom pogledu, jednoj rijeci,... i onda shvatis koliko si vremena uzalud potrosio!
Taj period ej jedini koji ja, kao krajnje racionalno bice prihvatam kao vrijeme kad se "vole" dvije osobe u isto vrijeme!
Logicno, ne vole se istim zarom, niti se te ljubavi mogu porediti!!
Uspomena naspram zivota, proslost naspram sadasnjosti, sjeta naspram strasti, zajednicko vrijeme naspram sjecanja,....

Te momente ne smojemo nikako iskljuciti, tolike su se pjesme spjevale o toj konfuziji u glavi i srcu, tolike knjige napisale, tolike price ispricale,....


Nema tu više šta dodati, bar ne ja!

BTW, ALL RIGHTS RESERVED! ;)

Quote (Mallena♥)
Vjecna trojka- Dva čoveka na svetu
s kojima se ukršta moj put postoje
jedan je onaj koga ja volim
drugi voli sve što je moje
Jedan,
u mojim snovima večno živi
I čuva ga moj mračni um
drugi,
pred mojim srcem stoji samo
A ja ga nikada ne puštam tamo
Jedan je bio samo tren prolećne nade,
proćerdane sreće dah
drugi mi ceo svoj život dade
a, ne uzvratih mu ni sat.
I , jedan živi u mojim pesmama
gde je ljubav slobodna i vrela, poput krvi
drugi je onaj sa dosadnim danima,
gde su svi snovi isušeni i sve se mrvi
Izmedju ovo dvoje sve žene pate, žude
Da budu u ljubavi, s voljenim, i čisto
Ali, samo jednom u svakih sto godina bude
Da se to dvoje spoje u isto .

E, ovo nije moje.. ali dokumentuje moje tvrdnje gore.. ;)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 71 | 19.02.2013 , 1:21 PM

Velika dilema , al' msm da je moguce. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1982
poruka na forumu
331 4273



post # 72 | 17.03.2013 , 12:19 PM

Po Meni Nemoguce

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 73 | 25.03.2013 , 11:50 AM


"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









56
poruka na forumu
1 7



post # 74 | 25.03.2013 , 2:11 PM

Moguce je :D I ja volim  dve osobe istovremeno,i to dve najbolje drugarice... Ali ne mogu to da objasnim :P











2
poruka na forumu
0 0



post # 75 | 25.03.2013 , 2:42 PM

Kada zavolite dve osobe,uvijek izaberite onu drugu,jer da ste iskreno voleli prvu osobu,nikad ne bi zavoleli drugu ...

Marshall









114
poruka na forumu
11 166



post # 76 | 25.03.2013 , 3:03 PM

Moguce je ali ne bih mogao :D

Messi♥









375
poruka na forumu
43 188



post # 77 | 25.03.2013 , 3:25 PM

Nikada nikoga ne mozete voleti isto, svako je poseban na svoj nacin ... :)

Dve stvari u zivotu me uvek ostave bez reci INTELIGENCIJA kod zivotinja i GLUPOST kod ljudi.




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?
Search: