Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zabranjena ljubav (Jel vam se ikada desila, zasto, kako?)
Zabranjena ljubav






86
poruka na forumu
11 73



post # 41 | 12.09.2012 , 7:28 PM

Quote (Misy)
ali polako tek smo poceli

Upravo tooo...lepo kazes "tek smo poceli" nmj da dozvolis da se neko igra s'tobom....Pazi sta radis,zelim ti sve najbolje,jer znam da je mng tesko voleti nekog a nemozes biti s njim...Zelim ti sve najbolje !!!!!! :D :D


Poruku je menjao/la KataMarov - Sreda, 12.09.2012, 7:28 PM

Katicaaa









702
poruka na forumu
172 1634



post # 42 | 12.09.2012 , 8:46 PM

Meni se desila,tj. desava mi se vec 3 i po godine i veoma je gadan osecaj ,i mogu ti reci da tebi nije nesto jak razlog zabranjene ljubavi ,eh ..da je meni tako... U svakom slucaju ,mnogo je odvratno...i tesko :(

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









211
poruka na forumu
175 866



post # 43 | 13.09.2012 , 2:16 AM

Quote (KataMarov)
Upravo tooo...lepo kazes "tek smo poceli" nmj da dozvolis da se neko igra s'tobom....Pazi sta radis,zelim ti sve najbolje,jer znam da je mng tesko voleti nekog a nemozes biti s njim...Zelim ti sve najbolje !!!!!! :D

Hvala ti puno od srca, i ja tebi zelim svu srecu sa tvojim problemom, ali moj nije nov ni svez, bili smo mi zajedno pre par godina pa napravili par godina pauze jer sam ja zeznula stvar mislim raskinula, nije mi se dalo brate mili biti u tajnoj vezi...glupost obicna, trebalo mi je malo vazduha, a i on se ponasao kao idiot tada.
Sada smo seli i pricali i dali novu sansu nasoj vezi kako ce da ide pojma nemam, ali sad smo slobodniji, i ne forsiramo stvari koje ne mogu, i nista nam ne fali Hvala Bogu ;)
Quote (Passusa)
Meni se desila,tj. desava mi se vec 3 i po godine i veoma je gadan osecaj ,i mogu ti reci da tebi nije nesto jak razlog zabranjene ljubavi ,eh ..da je meni tako... U svakom slucaju ,mnogo je odvratno...i tesko

Meni su razlog roditelji moji i njegovi, a to je bar po meni jako veliki problem, sta znam, ne mozes da povredis svoje, a ovamo znas da povređujes sebe i njega, nekako ti je lakse povrediti sebe, nego osobe koje su i zivot dale...sta znam ja na to tako gledam...sad za sad

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 44 | 13.09.2012 , 2:40 AM

Nisam gledao tu seriju, ali znam da je ljubav na kraju pobjedila :p yes











702
poruka na forumu
172 1634



post # 45 | 13.09.2012 , 8:56 AM

Quote (Misy)
Meni su razlog roditelji moji i njegovi, a to je bar po meni jako veliki problem, sta znam, ne mozes da povredis svoje, a ovamo znas da povređujes sebe i njega, nekako ti je lakse povrediti sebe, nego osobe koje su i zivot dale...sta znam ja na to tako gledam...sad za sad

E meni su samo moji roditelji razlog. :S

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









86
poruka na forumu
11 73



post # 46 | 13.09.2012 , 1:05 PM

Widim da imate gore probleme od mog....Mozda je upravu jedna od vas sto mi je rekla da nije ovo zabranjena ljubav,mozda sam ja zabranjenu ljubav dozivela na pogresan nacin,i viidm da ima i mng gorijih slucajeva od mog....Bila sam jednom u situaciju da raskinem decku s kim sam bila dwe godine zbog roditelja,i to mojih,nisam mogla da ih povredim i razocaram ih,mnada oni nisu imali pojima kako je taj decko bio divan i dobar...Nisu ga poznavali ali su imali lose presude o njemu...A ja sam tad bila klinka,msm i sad jesam,ali tad sam imala samo 14.godina i nisam znala sta sam trebala da uradim nisam znala kako da se snalazim u takwu situaciju,pa sam milsila da je najbolje da raskinemo.i bilo mi je mng tesko na pocetku jer sam tog decka stv wolela,ali proslo je god dana mi se vidli nismo i svako na svoju stranu !!!!!ALI JE MNG TESKO ZALJUBITI SE U NEKOG,I TO BUDE OBOSTRANO,A NEMOZETE BITI ZAJEDNO !!!

Added (13 Sep 2012, 12:17 PM)
---------------------------------------------

Quote (Passusa)
E meni su samo moji roditelji razlog. :S

Prosla sam i taj period,ali se nisam izborila za svoju ljubav vec sam se odvojila od nje,mozda je i bolje tako !!!A tebi nznm sta da kazem,pazi sta radis,nmj da donosis nagle odluke,ali to je veoma nezgodna situacija,izmedju dve vatre si !!!

Added (13 Sep 2012, 12:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (luka83)
Nisam gledao tu seriju, ali znam da je ljubav na kraju pobjedila

Hahahha :D :D :D nema veze,bitno je da znas da je ljubav pobedila lol :D :D :D poljubac

Added (13 Sep 2012, 1:05 PM)
---------------------------------------------

Quote (Passusa)
Meni se desila,tj. desava mi se vec 3 i po godine i veoma je gadan osecaj ,i mogu ti reci da tebi nije nesto jak razlog zabranjene ljubavi ,eh ..da je meni tako... U svakom slucaju ,mnogo je odvratno...i tesko

Upravu si...moj razlog i nije neki,kao sto se vama desava,ali i samo znate da svako dozivljava razlicito i na svoj nacin neostvarenu ljubav,pogotovo neostvarenu jer je zabranjena od strane ljudi koji njega okruzuju,tj njegove bivse koja mu neda mira ...Ipak u svakom slucaju,zelim ti sve najbolje,zelim da uspes i budes srecna KAO I SVIMA VAMA NARAVNOO lol lol lol

Katicaaa









211
poruka na forumu
175 866



post # 47 | 14.09.2012 , 1:04 AM

Ja sam se smuvala sa ovim sa 14 :) mislim kraj 14 pocetak 15, ali i nebitno to toliko koliko sam ja bila zaljubljena, i kad je covek zaljubljen ne vidi stvari oko sebe, recimo meni nisu bili bitni moji, ni niko ziv sem nas dvoje, ali on nije osecao isto pa sam ja raskinula, pa je postojao period kad je on bio zaljubljen i nije mu bilo bitno sta ce iko reci ali mene je proslo nakon nekoliko godina...opet se srecemo i sve je...ne mogu reci isto dosta toga je drugacije, malo smo zreliji pocinjemo ponovo, volimo se ali sa malo manje tenzija, i vise opusteniju vezu stvaramo.
Sta znam meni su ar roditelji nekako najjaci razlog da ne uspe veza...sta znam ovako sve ostalo je lakse... sta znam

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 48 | 27.11.2012 , 3:34 AM

Desila mi se,to je ujedno i moja poslednja ljubav,za sada...Da ne pisem sada ovde sve i svasta,pa cu da skratim...Bio sam sa devojkom 8 meseci,sve je bilo skoro savrseno ali stvar je u tome sto ona nikada nije smela da kaze svojima da ima decka jer joj ne bi dozvolili vezu itd...znaci roditelji su klasika za mene,jer meni uvek tako neki "jablani" lol zapadnu :D
Znaci da ne verujes,onakve roditelje jos nisam video u zivotu,tacnije,upoznao sam joj samo tatu i to je bilo ne planirano ali nebitno,kaze da joj je majka jos gora lol Uglavnom,bila je kod mene da prespava 3 dana jer se nismo videli neko duze vreme jer je bila na moru,a pre toga ja nisam znao za celu pricu o ne dozvoljavanju veza itd...tako da mi je servirala pricu da njeni znaju za nas i da su je pustili kod mene...S obzirom da joj je cale istrazni sudija u Palati Pravde lol mogao sam da naj**m kao zuti ni kriv ni duzan lol Znaci,sve sam doziveo samo ne to,ima tu jos dosta da se prica ali ne bih vise o tome ;) Uglavnom,bila je kaznjena,nije smela da izlazi bukvalno iz sobe,samo ucenje,fax itd..nema mob. fona,nema Fb-ka,nicega,nisam mogao nikako da doprem do nje,cak ni preko drugarica...Javila mi se ona posle nekog vremena ali to vise nije islo itd... ;)








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 49 | 27.11.2012 , 12:49 PM

Na zalost moram da priznam da je i mene kao i vecinu ljudi pogodio ovaj ljudski faktor. :p

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









577
poruka na forumu
548 3795



post # 50 | 04.12.2012 , 8:16 PM

luka83, haha oduševiš me svaki put ...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









896
poruka na forumu
89 981



post # 51 | 04.12.2012 , 8:25 PM

Postoji ovakva tema

http://www.extracafe.rs/forum/89-9910-1

Tako da je dupla.


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Zabranjena ljubav (Jel vam se ikada desila, zasto, kako?)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: