Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko patite poslije raskida? (raskid)
Koliko patite poslije raskida?




Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 81 | 12.05.2013 , 0:48 AM

Sve zavisi koliko sam volio. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










52
poruka na forumu
6 94



post # 82 | 12.05.2013 , 4:41 AM

Ne znam bas na koji nacin da formulisem svoj stav, na ovu temu, s obzirom da i nisam imao neku narocitu vezu do sada. Ali, iz  onog sto mogu nazvati povremenim  kracim pokusajima ka ostvarenju veze... mislim da spadam u grupu onih osoba koje ljudi nazivaju osetljivijim. Kojima treba duze ili dugo vremena da prebole(bez obzira koliko je to nesto trajalo). S'tim sto ima onih koji se foliraju i kroz to zele pre svega ili samo da privuku paznju, a ima i onih koji su zaista iskreno njanjavi, kojima je iskreno zao i tesko kada nesto lepo izmedju dvoje ljudi ne uspe, kada dodje do rastanaka. E mislim da spadam u ove iskrene nanjavce ;), kojima treba dosta vremena da prebole, prevazidju. Rastanke smatram vrlo tuznim i neprijatnim situacijama. A tuzne i neprijatne situacije mi ne prijaju. Neuspesi mi ne prijaju. Rastanke izmedju ljudi smatram neuspehom. Kada se dvoje ljudi razidje rastane, to smatram obostranim neuspehom, obostranim porazom. Stresne situacije mi ne prijaju. A rastanak izmedju dvoje ljudi smatram stresnom situacijom. Znajuci samog sebe, mislim da bi recimo...raskid zaista duuge veze ili recimo raskid braka, za mene bio veoma stresna situacija.


Poruku je menjao/la MrBeen - Nedelja, 12.05.2013, 4:52 AM








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 83 | 12.05.2013 , 3:05 PM

Da napišem nešto kako valja.. :)

Ja sam dosta osjećajna osoba koliko god ja to poricala. Emotivna sam i volim što sam takva. Osjećati se prazno je ustvari nezadovoljenje osnovnih ljudskih potreba,a to nije nešto što je dobro.
Ne mogu tačno reći kako se osjećam posle prekida,a kamoli kako patim posle prekida.
Kao što sam rekla ranije,posle moje prve,duge i lude veze osjećala sam se dosta usamljeno. Ali onda sam shvatila da neke stvari moraju tako i da "patiti" cijelo vrijeme ne vodi ničemu.
Sada,ne mogu da patim za nekim koga ne volim,a još nikoga ne volim. Svaki moj prekid podnesem drugačije,jer sa svakom osobom imam drugačiji odnos. Za sada je to bilo sasvim normalno.. Bez suza,patetike i slično.
Btw,tih prekida nije bilo mnogo.

Inače ne volim kada ljudi patetišu i ne mogu bez njega,on je jedini,ja ću ovo,ja ću ono. Daj,molim te..








52
poruka na forumu
6 94



post # 84 | 12.05.2013 , 4:45 PM

Pa sve zavisi kako ko dozivljava i kako gleda na to. Za nekog je tuga i patnja zbog prekida veze, braka pateticnost, a za nekog iskreno pokazivanje najdubljih emocija. Ne bih se saglasio da je patetisanje ako neko prosto pati zbog raskida i ako to pokazuje. Svi smo razliciti i razlicito reagujemo. Ima ljudi koji sve u zivotu podnesu stoicki, duboko u sebi. Ne pokazuju svoj bol prema spoljnjem svetu. Iskreno, ne smatram to za nesto narocito preporucljivo, jer nagomilava stres. A ima i ljudi koji to prosto ne mogu, koji svoju patnju moraju da izbace iz sebe kroz eto 'patetiku'. I svako od nas ima pravo na svoj sopstveni nacin suocavanja sa problemima. ukljucujuci i ljubavne. Neko stoicki, neko pateikom, neko ovako, neko onako. Ja recimo smatram da ljudi koji nikad suzu nisu pustili zbog voljene osobe koja je otisla, zbog raskida, koji ne osete nikad potrebu za takvom reakcijom, pitanje da li su zaista voleli na dubinski, ono totalan, fatalan nacin. Istinski.


Poruku je menjao/la MrBeen - Nedelja, 12.05.2013, 4:53 PM








17
poruka na forumu
0 0



post # 85 | 16.08.2013 , 9:03 AM

patim dugo. i nekad se zapitam dokle...






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 86 | 16.08.2013 , 5:27 PM

dviej godine

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Koliko patite poslije raskida? (raskid)
Search: