Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su vredni oni-one nasih suza?
Da li su vredni oni-one nasih suza?






1176
poruka na forumu
102 1216



post # 21 | 06.06.2012 , 4:13 PM

Sad' sta je pitanje? Da li smo vredni suza il' da li vas zasluzujemo?

Odgovoricu na oba jednim. Svako je individua za sebe,pa nemo's reci da tamo neki rmpalija tj sirovina treba da bude stavljen u isti kos sa onim koji je brizan i osecajan. Tako da smatram da je ovo pitanje u stvari produkt trenutne emocije. :)

Added (06 Jun 2012, 4:13 PM)
---------------------------------------------
a odgovor znas i sama. ;)


Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









373
poruka na forumu
11 216



post # 22 | 06.06.2012 , 7:16 PM

NE :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









78
poruka na forumu
52 398



post # 23 | 09.06.2012 , 5:02 AM

NIKSICANIN 1 SVAKA CAST gj sto se mene licno tice placem cesto jer sam preosetljiva na razne gluposti i poneke sitnice :(


Poruku je menjao/la Rajchel - Subota, 09.06.2012, 5:06 AM

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 24 | 09.06.2012 , 10:06 AM

Suze su sastav svakog ljudskog bica, pa i zivotinjskog.
I samim tim je normalno.
Muskarci su uceni ako placu da su to papucari, da pravi muskarac ne pusta suzu.
E pa meni je veci muskarac onaj koji se rasplace nego oni koji nema nikakve facijalne reakcije pa ni osecaja.
Da sam htela robota pa kupila bih ga.

Nisam ja vise ranjiva ako placem, niti je taj neko jaci jer me rasplakao.
Suze dodju kao intermeco, a onda posle svake kise dolazi i duga.

Mene su rasplakala samo dva muskarca, jedan svojom gluposcu, a drugi smrcu.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 25 | 11.06.2012 , 9:19 AM

Ja sam glupi emotivac i nije vise u pitanju da li ej druga strana zasluzila ili ne, stvar je u meni...

Sve i jedan muskarac u mom zivotu me je rasplakao, pocevsi od onog koji me je napravio pa nadalje...

Ja sam izmislila plakanje!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









978
poruka na forumu
107 1318



post # 26 | 11.06.2012 , 10:09 AM

Quote (Mallena:))
Ja sam glupi emotivac i nije vise u pitanju da li ej druga strana zasluzila ili ne, stvar je u meni... Sve i jedan muskarac u mom zivotu me je rasplakao, pocevsi od onog koji me je napravio pa nadalje... Ja sam izmislila plakanje!


Evo ja te nisam rasplakao :) a u tvom sam zivotu :p
Po meni niko nije vrijedan necihij suza... i tu sto se mene tice ne rasprave... normalno ne mislim kad nekog izgubis.

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 27 | 11.06.2012 , 10:14 AM

Ja sam cesto plakao...

onda je keva resila da mi promeni pelenu.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









790
poruka na forumu
58 477



post # 28 | 11.06.2012 , 10:39 AM

Placemo zbog pogresnih izbora i zato sto osoba s kojom smo nije onakva kakvu smo zeleli, govorim globalno. A To sto devojke uglavnom placu jeste dokaz da previse nade polazu u idiote, pa na kraju svi muskarci budu isti, stoka, ovo ono...

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 29 | 11.06.2012 , 10:51 AM

Quote (IgorPhotography)
a u tvom sam zivotu


Izvini, nisi u mom zivotu, samo si u mom kompjuteru..

Lincujte me, ali na grub nacin sam naucila da te stvari tako posmatram...

Quote (OgnjenR23)
A To sto devojke uglavnom placu jeste dokaz da previse nade polazu u idiote, pa na kraju svi muskarci budu isti, stoka, ovo ono...


Djevojke placu zbog osjecaja nemoci!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









790
poruka na forumu
58 477



post # 30 | 11.06.2012 , 10:54 AM

A zasto se osecate nemocno? jer birate idiote? :) Zasto se nijedna moja devojka nije osecala nemocno? Iako sam Kao omanja planina. Zasto su uvek bile nasmejane i svesne svog potencijala? ;)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










978
poruka na forumu
107 1318



post # 31 | 11.06.2012 , 10:54 AM

Quote (Mallena:))
Izvini, nisi u mom zivotu, samo si u mom kompjuteru.. Lincujte me, ali na grub nacin sam naucila da te stvari tako posmatram...


Ja sam se samo salio, a vidi ti nje :o

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 32 | 11.06.2012 , 11:03 AM

Quote (OgnjenR23)
A zasto se osecate nemocno? jer birate idiote?


Osjecam se nemocno jer nemam ni brata ni oca da stane ispred mene i zastiti me od idiota (bili oni izabrani od strane mene ili ne)!

Osjecam se nemocno jer mnogo stvai moram da precutim bas iz tog razloga!

Osjecam se nemocno jer zivim gdje zivim i okolina me gura u neke sumanute kodekse u kojima se ne pronalazim.

Osjecam se nemocno jer ljudi zloupotrebljavaju moju dobrotu.

Osjecam se nemocno jer ne mogu da tu istu osobinu sasjecem i ne poklanjam je nikom.

Osjecam se nemocno jer sam slabiji pol i ne mogu da se suprodstavimtudjim afektima onako kako bih trebala... i onda mi preostaje samo da placem.

Mogla bih ovako danima!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









790
poruka na forumu
58 477



post # 33 | 11.06.2012 , 12:34 PM

I onda ja repliciram sa jednom cuvenom: Osecaj zrtve je uvek prisutan u nama, ali, osecaj nemoci je blisko povezan sa samopouzdanjem i samopostovanjem. Dakle:
Svi mi imamo neke svoje probleme, neke svoje bitke koje vodimo, ali isto tako, sad kad bih krenuo sa mojim zasto bih mogao da se osecam nemocno, ne bih se zaustavljao do sutra. Ali ja sam svoju nemoc preokrenuo u svoju korist i sad sam ja taj koji diktira tempo svog zivota.

Added (11 Jun 2012, 12:34 PM)
---------------------------------------------
P.S. Mora se samo mreti. :)


Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 34 | 11.06.2012 , 2:09 PM

Ja se osecam mocno!
Nemam trenutno nikoga oko sebe mog bliznjeg da me zasiti.

Mallena moja, umesto da suzu pustis istupi korak napred.
Ja sam mnogo puta tako uradila, i nisam se pokajala.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 35 | 11.06.2012 , 2:12 PM

Quote (Leksi)
Ja se osecam mocno!
Nemam trenutno nikoga oko sebe mog bliznjeg da me zasiti.

Mallena moja, umesto da suzu pustis istupi korak napred.
Ja sam mnogo puta tako uradila, i nisam se pokajala.


E zato je Leksi to sto jeste :) :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










400
poruka na forumu
56 795



post # 36 | 11.06.2012 , 2:31 PM

naravno da ne.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 37 | 11.06.2012 , 3:11 PM

Quote (Leksi)
Mallena moja, umesto da suzu pustis istupi korak napred.
Ja sam mnogo puta tako uradila, i nisam se pokajala.


Idem ja kork naprijed, ali one idu same... jbg. takav mi mentalni sklop- govnast!

lol

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









790
poruka na forumu
58 477



post # 38 | 11.06.2012 , 3:13 PM

Quote (Mallena:))
m ja kork naprijed, ali one idu same... jbg. takav mi mentalni sklop- govnast!

Evo od sad cu ja da ti budem pozadinac, krenes korak napred, ja sam iza tebe, nema nazad. Guracu te ako treba :) a kad napravis korak, brisacemo zajedno suze. ;)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 39 | 11.06.2012 , 3:17 PM

Ne bih da me sad posmatrate kao da izigravam necije sazaljenje, to nikako!

Ja sam stijena samopouzdanja koja se zatvori u svoja cetiri zida i oslobodi svoju osjetljivost.

Ja sam samo iznijela cinjenice iz zivota koje ja vidim tako, ne moram nuzno biti u pravu...

Added (11 Jun 2012, 3:17 PM)
---------------------------------------------

Quote (OgnjenR23)
Guracu te ako treba a kad napravis korak, brisacemo zajedno suze.


imam aj neki mlaznjak u guzici za te korake... ne treba mi pokretac... lol

suze su mi ocito gorivo!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 40 | 11.06.2012 , 3:20 PM

Mallena:), znam sta hoces da kazes.
Ja te ne bih zalila nikada. Zale se mrtvi ljudi. Ti si ziva, pametna, sposobna.
I znam da si jaka. Kako i fizicki (znas udariti u medjunozje) i psihicki da si jos vise jaca ( imas 1000 odgovora na jedno pitanje ili uvredu).

Verovato su ti suze pokretac. Rotor tvoje licnosti.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su vredni oni-one nasih suza?
Search: