Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su vredni oni-one nasih suza?
Da li su vredni oni-one nasih suza?






790
poruka na forumu
58 477



post # 41 | 11.06.2012 , 3:30 PM

Ako mozes tiiiiiiiiiiiiiiiii, suzu pustitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mogu i ja dvije, mogu zbog tebeeeeeeeeeeeeeeeee :).

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 42 | 11.06.2012 , 3:34 PM

HUH, odabrao si dobrog narodnjaka!

Inace nisam pristalica narodne muzike, at all, ali Harisa sam cak isla uzivo slusati...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









790
poruka na forumu
58 477



post # 43 | 11.06.2012 , 3:35 PM

Ja sam Jazzer, Blueser, Rock'n'Roller :D ali Haris je Haris :).

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










211
poruka na forumu
175 866



post # 44 | 17.06.2012 , 2:56 AM

Ne placem ja zbog njih. Placem sto je meni tesko, pa da bi mi bilo lakse nekako se isplacem. I nisu vredni, da jesu ne bi nam dozvolili da placemo zbog njih vec bi nas nasmejali... angry2

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 45 | 23.08.2012 , 2:00 PM

U mom slucaju samo je jedna bila vredna ostale ne.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 46 | 23.08.2012 , 2:36 PM

vjerovatno nisu al kad smo.mi zene budale pa patimo i placemo za kretenima uzid

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









896
poruka na forumu
89 981



post # 47 | 07.09.2012 , 11:23 PM

Zavisi do vrste raskida...tj ako je jedna osoba kriva ili je krivica nemarljive osobe...onda ne treba...ako vam neko ne uzvraca ljubav ni tada!!!
Ali kad su u pitanju neizbezne situacije kao obavezno putovanje na duze vreme :) :) ili nes slicno...tada je za podrzavati i razumeti :p :p








547
poruka na forumu
46 1072



post # 48 | 08.09.2012 , 0:51 AM

Quote (Misy)
Ne placem ja zbog njih. Placem sto je meni tesko, pa da bi mi bilo lakse nekako se isplacem. I nisu vredni, da jesu ne bi nam dozvolili da placemo zbog njih vec bi nas nasmejali...

Samo prava ljubav prezivljava i "Dobro i Lose"
Nisu vredni da pustis suzu a bili su vredni da budes u vezi s njima...
Places zbog onog dobrog i lepog sto je bilo tu...a ne zbog onog loseg...tako da vredno je pustit suzu jer to pokazuje da si samo covek...nekada jednostavno nije to prava ljubav i to je to...ali to nas ne sprecava da zalimo za onim dobrim koji je partner posedovao jer da nije posedovao nesto sto nam se ne dopada nebi ni bili s njim/njom
Mojih suza nije vredan niko...ali ne zbog toga sto sam ja tako "Muskarcina" vec iz meni nekog neobjasnjivog razloga da nemogu plakati(nisam zaplakao vec dobrih 15-tak godina)suza mi krene jedino ako kijam ili cackam oci...verovatno sam emotivno "Ostecen" lol


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 08.09.2012, 0:52 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 49 | 11.09.2012 , 4:32 PM

Mislim da je ova tema na foru "toplo" "hladno" jer normalno je da nije svaka vredna ali itekako ima onih koje jesu vredne,fora ja u tome da ih pronadjes iako se lomis i "krvaris" dok ih pronadjes ;)








109
poruka na forumu
73 594



post # 50 | 12.09.2012 , 11:10 AM

Quote (Srcemoje)
Da li nas zasluzuju????

Cak i da nije vredan mojih suza uvek ih sa zadovoljstvom dajem i ne libim se da zaplacem ispred nekog, jer te suze su takve same po sebi da se nekad moraju pustiti, samo sto neki zadati bol povecava njihovu kolicinu. Kad zaplacem zbog nekog ja to radim sa razlogom, jer da mi ne znaci nesto u zivotu ne bi me bolelo i ne bih plakala. A ako mi osoba nesto znaci u zivotu sigurno je vredan bar meni pa zbog toga i zasluzuje suze. Ali ipak mi smo takvi pa stalno pricamo "nije on vredan mojih suza" a u srcu znamo da je drugacije. . . :'(


Poruku je menjao/la Enaa91 - Sreda, 12.09.2012, 11:12 AM









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 51 | 06.04.2013 , 3:41 PM

Ma mi smo krivi za suze, niko drugi... zato sto smo to sebi dopustili..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 52 | 06.04.2013 , 3:51 PM

Isto kao kad sebi odaberemo pretesnu obucu! To se kaze: ''zinuti kao mazga, ne gledajuci nista drugo oko sebe'', posle  dzaba  kukanje kako nisu udobne, tj. nisu ispunile  ocekivanja!

Cuti gde jesi, vodi racuna sledeci put!

. . .









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 53 | 06.04.2013 , 10:52 PM

Da li su ili nisu suza je kao ljubav ne pita smejeli i dal treba.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Da li su vredni oni-one nasih suza?
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: