Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav ili karijera (odaberite)
Ljubav ili karijera






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 19.10.2011 , 1:13 PM

Sta bi ste vi odabrali u toj situaci da mora da se odlucite ?
Pruza vam se prilika dobre karijere ali ako prihvatite gubite ljubav svog zivota!!!

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










702
poruka na forumu
172 1634



post # 2 | 19.10.2011 , 1:40 PM

Recimo u mom slucaju trenutno-Karijera ,ljubav ce svakako doci...

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 3 | 19.10.2011 , 1:41 PM

Quote (Passusa)
Recimo u mom slucaju trenutno-Karijera ,ljubav ce svakako doci...


Mudro zboris, mudra curice. (o;

. . .









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 4 | 19.10.2011 , 1:41 PM

Uh, jako teško!
A jel mogu ja da zadržim ovu moju ljubav koju već imam pa da izaberem karijeru? smile
Moram da biram?
Ako bih izgubila moju ljubav onda biram nju, karijera otpada.
A ako ništa ne bih izgubila, onda bih i jedno i drugo. biggrin biggrin








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 19.10.2011 , 1:47 PM

Ma moze da bude najbolji posao na svetu ako zbog njega gubim coveka kojeg volim za mene tu nema razmisljanja ili sa njim ili karijera cao smile

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 19.10.2011 , 1:55 PM

Quote (Srcemoje)
Ma moze da bude najbolji posao na svetu ako zbog njega gubim coveka kojeg volim za mene tu nema razmisljanja ili sa njim ili karijera cao

Složiću se. smile








514
poruka na forumu
128 1462



post # 7 | 19.10.2011 , 2:00 PM

Quote (Srcemoje)
Ma moze da bude najbolji posao na svetu ako zbog njega gubim coveka kojeg volim za mene tu nema razmisljanja ili sa njim ili karijera cao

I ja se slazem... Sta ce ti kule i gradovi ako nemas nekog uz tebe ko ce da te usreci sad








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 19.10.2011 , 2:30 PM

Tesko odgovoriti.. smile

Ko si ti?







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 9 | 19.10.2011 , 2:47 PM

Ako je covek sposoban da napravi karijeru, valjda je sposoban da odrzi i vezu sa voljenom osobom. Na daljinu. (o;

. . .







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 10 | 19.10.2011 , 3:20 PM

Quote (Srcemoje)
Jeste mila u pravu si samo ne radi se o tome dali ce veza da opstane sta ako ti kaze tvoja ljubav npr prekinucemo ako odes?
Sta ako on ne zeli da ti ides u tom smeru?
Dali ces ti da ides ili ostajes uz njega?
Naravno treba pokusati ostati sa voljenom osoboi i boriti se za karijeru ako je moguce ali ako nije !!!!!


Pre svega, musko sam. Znaci nisam mila. (o; Drugo, opet se osvrcem na prehodno. Razuman covek, moze da postigne sta god pozeli. Dakle, ako vec planiras da sa tom osobom provedes ostatak zivota, pocices sa njom. Neces sigurno da ostanes sa babom i dedom?! Naravno, ne treba zaboraviti najrodjenije. Ali, u tom trenutku trebas da odrastes. (o; Razumece onaj ko treba da razume. . .

PoZZzZz

. . .









393
poruka na forumu
36 392



post # 11 | 19.10.2011 , 5:39 PM

karijera!!!

Live to ride,ride to live...









116
poruka na forumu
29 164



post # 12 | 19.10.2011 , 6:23 PM

KARIJERA biggrin








702
poruka na forumu
172 1634



post # 13 | 19.10.2011 , 6:52 PM

Pa kako to u mom slucaju koja imam skoro 19 god ,pred mene je fakultet i sve to ,ja treba od sada da se vezem za nekoga a sve ostavim po strani ,mislim da ima vremena i za to..

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









233
poruka na forumu
7 54



post # 14 | 19.10.2011 , 7:13 PM

Karijera

Counter Strike










poruka na forumu
REP OFF



post # 15 | 19.10.2011 , 8:35 PM

LJUBAVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 16 | 19.10.2011 , 8:40 PM

Ma kakva ljubav....nema od te svadbe ni prosevina...
Karijera biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 17 | 19.10.2011 , 9:04 PM

Quote (Srcemoje)
hej pa ti muski svaka cast!!! samo ti po svome niko ti ne brani
I ako mislis da pises u forum mozes to malo u dohovitije i nauci se jedno da treba uvek svako da ocekuje da ce onaj sledeci da komentarise njegov odgovor al ne treba da se na njega deremo ili da mu se drsko obratimo ok pozzzzz i tebi cao
Ovo sto si poslednje napisao svi mi veruj mi mozemo tako da kazemo razuman covek al nije poenta u tome nego u pitanju sta ako on ili ona ne zele da odes ali dobro ja i ti svo svoje izdiskutirali tema zavrsena


Ne zelim dalje da se nadovezujem na tebe. Ovo jeste forum, i neka vrsta slobode izrazavanja. Svako da komentar, i to se postuje. U cemu je problem? Moj komentar nije amin, cisto da znas. Bilo je par slucajeva, tj. bio sam dobro upucen u neke veze, koje su na ovaj nacin opstale, i krunisane, onako kako treba da budu. (O;
A ti, ocito nisi spremna da zagrizes na nesto poput ovog. Svi smo razliciti, sto je dobro. Totalno me ne interesuje sta drugi misle o ovome ( svako ima pravo na svoje misljenje), i svi imaju dovoljan broj godina da odlucuju za sebe. I da, bitna stvar. Nemoj da mislis da bi' ''sutnuo'' voljenu osobu kada bi mene snaslo ovako nesto. Zajedno smo zato, sto medju nama postoji nesto. ''RAZUMEVANJE'', to je dobra stvar.

P.S Ne vicem ni na koga ovde, toliko da znas. Maksimalno ti se kulutrno obracam, ne samo tebi, vec svima. (o;
Cao. . . .


Poruku je menjao/la Ellectra - Sreda, 19.10.2011, 10:21 PM

. . .









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 18 | 21.10.2011 , 2:14 AM

Šta je karijera? Zabluda modernog čovječanstva. Otuđivanje od porodice i svega što je lijepo i čisto. Prodati dušu za pare je najveći grijeh. Šta će mi milioni, kuće, automobili? Sve je to trošan materijal sa rokom trajanja. Barem mene to ne zanima. Da ostavim djeci? Ne bi to njih zadovoljilo. Porodica je najveće bogatstvo i čovjek koji osjeti ljubav svoje porodice je srećan čovjek, jak čovjek. Imati ljubav svog života pored sebe i ubirati plodove te ljubavi je istinsko bogatstvo.
Zato glasam za ljubav!!!











372
poruka na forumu
60 249



post # 19 | 21.10.2011 , 2:22 AM

Quote (luka83)
Šta je karijera? Zabluda modernog čovječanstva. Otuđivanje od porodice i svega što je lijepo i čisto. Prodati dušu za pare je najveći grijeh. Šta će mi milioni, kuće, automobili? Sve je to trošan materijal sa rokom trajanja. Barem mene to ne zanima. Da ostavim djeci? Ne bi to njih zadovoljilo. Porodica je najveće bogatstvo i čovjek koji osjeti ljubav svoje porodice je srećan čovjek, jak čovjek. Imati ljubav svog života pored sebe i ubirati plodove te ljubavi je istinsko bogatstvo.
Zato glasam za ljubav!!!


mudre reci rece ti...podrzvam u ptpunosti.. smile wink

Ne znas ti ko sam ja, ja sam lutko mafija







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 20 | 21.10.2011 , 2:25 AM

Quote (luka83)
Šta je karijera? Zabluda modernog čovječanstva. Otuđivanje od porodice i svega što je lijepo i čisto. Prodati dušu za pare je najveći grijeh. Šta će mi milioni, kuće, automobili? Sve je to trošan materijal sa rokom trajanja. Barem mene to ne zanima. Da ostavim djeci? Ne bi to njih zadovoljilo. Porodica je najveće bogatstvo i čovjek koji osjeti ljubav svoje porodice je srećan čovjek, jak čovjek. Imati ljubav svog života pored sebe i ubirati plodove te ljubavi je istinsko bogatstvo.

Posle ovog procitanog posta osecam se glupim jer sam glasao za Karijeru ...


Poruku je menjao/la Mortal - Petak, 21.10.2011, 2:26 AM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ljubav ili karijera (odaberite)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: