Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Svedok prevare
Svedok prevare




Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 21 | 05.01.2013 , 6:12 PM

Ima jedan fazon u toj prici... Npr kad DRUG dodje DRUGU da kaze za prevaru on u vecini slucajeva povjeruje,i to rijesi adekvatno... (ovaj ostali drugi slucaj drugova,znaci da je jedan od njih papucar,plisani meda,da nema svoje misljenje i moc rasudjivanja)

Eee sad trik,kada drugarica kaze drugarici ,uvijek ali uvijek ima onog,a da nije ona ljubmorna sto sam ja srecna,sto imam takvog i takvog momka,pa hoce namjerno da nas razdvoji,mozda ga ona hoce za sebe :)

Drug kad kaze drugarici, trip nesto ide kao ma on hoce da nas razdvoji,vjerovatno hoce da me muva i slicno ...

Ja ne znam koji je problem sa devojkama oko toga,ali zaista :S

Inace i ja sam imao iskustva sa tim 1,drugarici kazem eno ti ga momak sa tom i tom devojkom,tu i tu,ona ode,nadje ih,on joj slozi pricu kako mu je to drugarica neka koju nije vidio odavno,iz Novog sada je,dosla u PG na par dana pa se kao uzeleli,i ja sa njom se posvjadjam oko toga jer je curka,nije proslo 15 dana raskinuli su > razlog uhvatila ga je sa tom devojkom u ne bas prijatnoj situaciji... Dan danas mi se zove i javlja se,ali nikada vise se ne bi vratio na to drugarstvo koje smo imali prije...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 22 | 05.01.2013 , 10:15 PM

Ako oni to ne vide,zašto bih ja bila ta koja im otvara oči ?

Postoje samo dvije osobe kojima bi rekla da je momak ili djevojka vara. Sve ostalo me ne zanima.
Isto tako ne bih voljela da meni to neko kaže. Osjećala bih se odvratno. Zbog toga znam s kim sam i slično.

Inače sam bila svjedok dosta tih prevara,ali jednostavno me to ne zanima. To je njihova stvar. :)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 23 | 19.04.2013 , 8:02 AM

Quote (XAVI_PG)
Eee sad trik,kada drugarica kaze drugarici ,uvijek ali uvijek ima onog,a da nije ona ljubmorna sto sam ja srecna,sto imam takvog i takvog momka,pa hoce namjerno da nas razdvoji,mozda ga ona hoce za sebe Drug kad kaze drugarici, trip nesto ide kao ma on hoce da nas razdvoji,vjerovatno hoce da me muva i slicno ...

Ja ne znam koji je problem sa devojkama oko toga,ali zaista :S


Ziva istina! Mi zene uvijek nesto izmisljamo! lele

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









780
poruka na forumu
22 296



post # 24 | 19.04.2013 , 9:34 AM

Ako je stvarno tako sto da ne :D










♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 25 | 19.04.2013 , 9:37 AM

Quote (Srcemoje)
Da li je pametno reci prijatelju/ici da ga njegova draga/dragi vara?
 Ne da je pametno, nego neophodno.. Kakva bi ja prijateljica bila da je ne upozorim? I da dozvolim da je neko pravi budalom... :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









780
poruka na forumu
22 296



post # 26 | 19.04.2013 , 10:58 AM

Quote (Bosankaaa)
Ne da je pametno, nego neophodno.. Kakva bi ja prijateljica bila da je ne upozorim? I da dozvolim da je neko pravi budalom...
:D












1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 27 | 19.04.2013 , 1:58 PM

Ja sam rekla jednom prilikom bivsoj "drugarici" da je momak prevario. S tim da to nisam nacula,vec se svojim ocima uvjerila. I naravno tu sam ja budala ispala. Jer je li,dje on nju da prevari, to ljubav, to ovo,to ono.. 
Poslje jedno pola godine, ona se sama uvjerila u ono na sto sam joj iz najbolje namjere skrenula paznju.
Nekako sam na to gledala, pa zasto da joj ne kazem? Jer bi ja sjutra voljela da mi dodju i kazu, ukoliko neko zapazi moga ,kako svrlja nedje sa strane.









. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 28 | 19.04.2013 , 3:38 PM

Quote (Barca1899)
Ja sam rekla jednom prilikom bivsoj "drugarici" da je momak prevario. I naravno tu sam ja budala ispala

Takodje me  snaslo!

. . .









780
poruka na forumu
22 296



post # 29 | 19.04.2013 , 9:14 PM

Quote (-Dzeri-)
Ja sam rekla jednom prilikom bivsoj "drugarici" da je momak prevario. I naravno tu sam ja budala ispala
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha a naj osecaj kada se ispalis i to zestoko hahaha












1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 30 | 19.04.2013 , 10:17 PM

Quote (Deniro_Bre)
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha a naj osecaj kada se ispalis i to zestoko hahaha
Boli mene peta, nije on od mene magarca pravio,no od nje :D









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 31 | 19.04.2013 , 11:42 PM

Nikad nisam vidio , da mi druga ili drugaricu momak/cura vara. 
Pa sad bili reko ? Pa da je dobar drug/drugarica , naravno sto da momak/cura zivi u zabludi. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










15
poruka na forumu
3 40



post # 32 | 19.04.2013 , 11:54 PM

Srcemoje
Quote (Srcemoje)
Da li je pametno reci prijatelju/ici da ga njegova draga/dragi vara?Da li imamo pravo da se umesamo u necij zivot,snosimo posledice
i raskinemo neciju vezu/brak zbog surove istine.
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?
Pa ako ti je bas stalo druga/drugarice, dobro bi bilo da joj nekako ukazes na to ali da joj ne kazes bas direktno.Da sam ja u pitanju ja bih joj nekako ukazala na to,ne bih htjela da neko pravi slona od moje drugarice.Recimo saznala bih nekako gdje se njen decko vidja s tom drugom i njoj anonimno javila da ode na to isto mjesto i sama se uvjeri.Jer ako joj kazes u lice direktno,100% ti nece vjerovati,tako ti je to kad se zaljubis pa si slijep.A ruzno bi bilo da precutis sve.

l



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Svedok prevare
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: