Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Svedok prevare
Svedok prevare






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 27.10.2011 , 1:55 PM

Da li je pametno reci prijatelju/ici da ga njegova draga/dragi vara?
Da li imamo pravo da se umesamo u necij zivot,snosimo posledice
i raskinemo neciju vezu/brak zbog surove istine.
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 27.10.2011 , 2:00 PM

Quote (Srcemoje)
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?


nek sam licemeran al ne bih rec rekao, jer kako god da okrenes ti ces ostati u sranju jos ako se opet pomire a joj nono

svako neka pazi na svoje dvoriste i ne dira u tudje... yes

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 27.10.2011 , 2:01 PM

Quote (Davor)
nek sam licemeran al ne bih rec rekao, jer kako god da okrenes ti ces ostati u sranju jos ako se opet pomire a joj

svako neka pazi na svoje dvoriste i ne dira u tudje...

:D :D Bravo Davore slazem se

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 4 | 27.10.2011 , 9:30 PM

Quote (Srcemoje)
Da li je pametno reci prijatelju/ici da ga njegova draga/dragi vara?
Da li imamo pravo da se umesamo u necij zivot,snosimo posledice
i raskinemo neciju vezu/brak zbog surove istine.
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?

1. Nije pametno. :D Uvek na kraju ispadneš ti magarac, jer ljudi su glupi kad su zaljubljeni, preko svega prelaze, nemaju dostojanstvo i td. Pa kad se to dvoje pomire (a hoće, veruj mi) šta misliš ko će biti glavni krivac? :D Pa ti (na primer :) ) Napljuvaće te da si bila ljubomorna pa izmišljala, htela da im uništiš vezu, njen dečko je divan a ti si veštica, sram te bilo kako si mogla. Ljubomorna si što ona ima tako ''divnog'' dečka (daleko mu lepa kuća :D )
2.Ne mešaj se nigde, ništa ne vidiš, ne čuješ i ne znaš. :D Tako ja radim.
3.Jeste to licemerno ali kad kažeš istinu-ti ne valjaš. Kad prećutiš-opet si loš. Bolje je da ćutiš (jer ćeš samo ti o sebi misliti da si licemerna što to znaš a ćutiš). Nego da kažeš iskreno pa da svi misle da si đubre. A nisi! :)






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 27.10.2011 , 9:49 PM

pa sad moje drugarice znaju da sam ja mnogo iskrena, i da kad nesto kazem da je to zato sto je tako a ne iz ljubomore... ali znam mnoge situacije kad nekome pokusas da otvoris oci a oni te napljuju... tako da sam i ja ako niste sigurni kome sta pricate bolje cutite...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 27.10.2011 , 9:59 PM

Quote (MarijanaBK1)
pa sad moje drugarice znaju da sam ja mnogo iskrena, i da kad nesto kazem da je to zato sto je tako a ne iz ljubomore...

I moje su znale ali opet su me napljuvale. :)
Kažem ti, ma koliko ti bila dobra drugarica (što kažu, iz oka da ti jer izašla :) ) nagrdiće te 100% da ćeš se pušti. :D
Nećeš verovati da je to izašlo iz usta tvoje drugarice. Ja živa bila pa doživela. :D
Ljubav je slepa. Bukvalno! :D








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 7 | 27.10.2011 , 10:03 PM

ma uzmi ucenjuj tu moze dobre pare da se namlate xaxaxaxaxaxxa ali anonimno xaxaxaxax :D :D :D

salim se naravno lol











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 8 | 11.11.2011 , 3:16 PM

Quote (Srcemoje)
Da li je pametno reci prijatelju/ici da ga njegova draga/dragi vara?
Da li imamo pravo da se umesamo u necij zivot,snosimo posledice
i raskinemo neciju vezu/brak zbog surove istine.
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?


Mislim to ce ona sama skontati i bez mene ;)
ne zelim da se mesam u tudji zivot jer kad se oni pomire ja izvesim jedino bi rekla njemu ili njoj bolje ti je priznaj mu ili njoj.
bilo licimerno ili ne samo mrtva ako progovorim ali ziva nikad :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










393
poruka na forumu
36 392



post # 9 | 11.11.2011 , 3:35 PM

to je vrlo neprijatna sitacija,desavalo mi se par puta da se ta osoba naljuti na mene kada mu kazem da mu je devojka bila sa tim i tim...najbolje je izgleda cutati i gledati svoja posla

Live to ride,ride to live...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 11.11.2011 , 3:38 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
to je vrlo neprijatna sitacija,desavalo mi se par puta da se ta osoba naljuti na mene kada mu kazem da mu je devojka bila sa tim i tim...najbolje je izgleda cutati i gledati svoja posla

Eto vidite sam ja rekla cutite evo Sinisa vam rece istinu samo budala na kraju ispanes :D Sinisa ja kad bi videla tvoju neku cicamacu s nekim ja bi njoj rekla e lepo bogami prvo on sad i ti :D salim se ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










507
poruka na forumu
25 327



post # 11 | 11.11.2011 , 5:22 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
najbolje je izgleda cutati i gledati svoja posla


To i ja mislim.








731
poruka na forumu
726 2357



post # 12 | 11.11.2011 , 6:16 PM

Quote (Srcemoje)
Ili je mozda resenje u "licemernom" precutkivanju istine?

Ja cu navesti jedan primjer, gdje sam ja, na neki nacin indirektni svjedok prevare.
Naime, radi se o jednoj drugarici, koja je bila u vezi sa momkom nesto vise od cetiri godine. Za te cetiri godine, on je nju varao na svakom koraku, a ona je svakako bila upoznata sa tim, samo se o tome ne prica na glas. Njena odbrana zvucala je na sl. nacin:" Sve dok ja ne vidim svojim ocima u redu je! "
Medjutim, on raskida sa njom i tada kod nje nastupa bujica ruznih rijeci i kletvi, sto je van svake pameti. Dakle, tada odjednom zna za sve njegove ljubavnice.

I sta reci na ovo...
Ko je tu licemjeran...
Zato zlatno pravilo ne ulazi u niciji odnos!
Sto ljudi, sto cudi. Svako zna svoje limite, sta zeli i na koji nacin.
Samo cu reci da je ovo za mene jedna bahata, podla i nefer igra...


Poruku je menjao/la Mermaid - Petak, 11.11.2011, 6:35 PM

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










393
poruka na forumu
36 392



post # 13 | 11.11.2011 , 6:29 PM

Quote (Srcemoje)
Eto vidite sam ja rekla cutite evo Sinisa vam rece istinu samo budala na kraju ispanes Sinisa ja kad bi videla tvoju neku cicamacu s nekim ja bi njoj rekla e lepo bogami prvo on sad i ti salim se


xa xa xa kada bi je videla sa drugim bolje joj udari samar i reci pozdravio te Sinisa :)

Live to ride,ride to live...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 14 | 11.11.2011 , 9:53 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
xa xa xa kada bi je videla sa drugim bolje joj udari samar i reci pozdravio te Sinisa

Ma jelda pa da ona meni vrati i kaze a otkud Majo ti znas Sinicu heeee jesi frajer necu bre da joj kazem nista samo cu joj reci lepo curo lepo :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










393
poruka na forumu
36 392



post # 15 | 11.11.2011 , 10:25 PM

reci joj da znas mene i bezi xa xa xa

Live to ride,ride to live...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 11.11.2011 , 10:29 PM

:D :D :D Joj Sinisaaaaaaaaaaaaaaa :D :D nego jel manja od mene jel ima crnu kosu ako je sve tako onda necu bezati :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










114
poruka na forumu
11 85



post # 17 | 12.11.2011 , 9:55 PM

Joj to je tesko.... I veoma tesko za odluku 3-ce licnosti dali da kaze ili ne...

Pa moje iskreno gledanje na to ako mi je bash dobar prijatelj naravno da cu mu reci da ga devojka vara... za njegovo dobro...

Ali ako onog koga poznajem i tu i tamo druzimo se ponekad i nismo bash prijatelji veliki mozda bi precutao, sve zavisi od situacije...

Placene ubice nikad ne umiru, samo idu u pakao da se regrupisu









245
poruka na forumu
218 2662



post # 18 | 29.11.2011 , 4:33 AM

pametno , pa neka oci povade :D













4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 05.01.2013 , 2:11 PM

Kako god i sta god da se desi treba cutati jer ako zucnemo na kraju dodje do rasprave ko sta kako i opet s eoni pomire i opet ispanemo budala
Mada nije lako gledati njega kako propada líli nju najbolju drugaricu a on je vara
Ja danas mogu gledati i cutati naucila sam iz razloga jer danas je malo pravih prijatelja i onih koji govore istinu pre ce te slagati da je onaj s kim si napravio nesto da se posvadjamo iz razloga jer je ljubomoran/na


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 05.01.2013, 2:11 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 20 | 05.01.2013 , 5:54 PM

Ja sam samo jednom rekla prijateljici da je dragi vara, sa sve svjedokom.... pomirila se sa njim odmah isti dan, a ko je ispao najgori?? Naravno ja!

Tad sam mu rekla pred njom: Ako nekad budes imao priliku, a ne budes imao gdje, slobodno trazi od mene kljuc od mog stana, vjeruj diskrecija ne da ce biti zagarantovana!

Tad sam naucila da je istinita ona koju mi je mama uvijek ponavljala: "Nikad se ne mjesaj u vezu ili brak jer njih dvoje ce kad tad opet leci u krevet, a ti ces ispasti najvise kriva!" To je nepisano pravilo, ali je valjano, fakat!

Poslije toga sam uhvatila djevojku od mog prijatelja u nezgodnoj situaciji (u zabacenoj kafani sama sa nekim tipom). Nisam mogla da ne odreagujem.
Prisla sam im i upoznala se sa tim momkom. Pitala sam nju ko joj je on na sta je ona odgovorila naravno da joj je prijatelj.
Poslije toga je uslijedio moj sljedeci monolog: "Danas je srijeda, 16:20h. Sutra, u cetvrtak u 16:20h ja zovem mog prijatelja, a tvog momka i govorim mu da sam te vidjela sa prijateljem Markom u toj i toj kafani tad i tad, sami u polumracnom uglu... Do tad ti imas 24h da mu sama kazes!"

Raskinuli su u ta 24h....

Naravno, ta me djevojka sad ne podnosi i uvijek se susrecem sa mrkim pogledima kad se nadjemo na istom mjestu...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Svedok prevare
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: