Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Stara ljubav
Stara ljubav






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 03.11.2011 , 10:23 AM

Sta bi porucili svojoj staroj ljubavi? ;)


Hej ljubavi moja stara
bas me razocara

Otišo si....pa neka si...
Da si barem bio sexi...
Svaka ti je nešto dala,
al ja sam te z......a.
Sunce sija,i bez tebe,
prema tome ko te .... :D :D


Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 03.11.2011, 10:24 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 03.11.2011 , 10:39 AM

...niko se ne ljubi kao ti nijedan ne ume, ni da mi misli procita ni da me razume...

a neki nisu vredni spominjanja.. :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










514
poruka na forumu
128 1462



post # 3 | 03.11.2011 , 12:07 PM

Quote (MarijanaBK1)
...niko se ne ljubi kao ti nijedan ne ume, ni da mi misli procita ni da me razume...

I ja isto to kazem,ali necu ni da mislim na stare ljubavi,previse su bolne :(








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 03.11.2011 , 1:45 PM

Rado te se setim ljubavi stara ;)

Ma ipak mislim da je valjao nebi bio moj bivsi :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 5 | 03.11.2011 , 3:19 PM

Stara ljubav zaborava nema :)
Mnogo toga bih mu porucila, ali izdvojila bih samo ovo:
Zelim mu sve ono sto mi zeli iskreno iz srca ♥ :) Posteno!

Added (03 Nov 2011, 2:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (Srcemoje)
Ma ipak mislim da je valjao nebi bio moj bivs


Tako je Srce! Zato sve sto je ex, ne vredi ni spominjati :) Ahahaha

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 04.11.2011 , 10:28 AM

:(

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










275
poruka na forumu
86 399



post # 7 | 04.11.2011 , 11:35 AM

bas mi je dobro,
bas mi je dobro bez tebe.
zelim sve, bas sve jer jednom zivi se.
bas mi je dobro,
u meni se sve probudilo.
ma cijeli svijet je moj
i to



evo ovo je tocno ono sta sam mu porucila :D

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 8 | 04.11.2011 , 1:30 PM

Porucio bih joj.. Mars u pm, ne zelim da te gledam.... :) Nadam se da nisam grub :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 9 | 07.11.2011 , 4:23 PM

E ne želim ništa da mu poručim nije ni toga vredan.
Neću da trošim reči na njega!








1948
poruka na forumu
188 1476



post # 10 | 07.11.2011 , 4:37 PM

E bas sam ovde svratio da vidim i kao sto sam ocekivao 99% djevojke odgovaraju i to tipa nije vrijedan da mu se ostavlja poruka ,a isto tako znam da vas od 99% ,98% patite za starim ljubavima ili se rado sjecate ja ne znam u cemu je to problem vama curama ne mislism na vas licno ovde nego konkretno sve cure jel se bojite ppriznati da vam je jos stalo ili bar da nesto jios osjecate ili pak da se rado sjecate ili vam je to kao odbranbeni stit pa kazete nije vrijedan pomena a kad ga vidirte srce ko kontejner i nikad nevalja pricati ruzno za bivse momke ili djevojke jer time samo sebe omalovazavate,jer zasto ste snekim bili taj period koliki god on bio ako je kako vi kazete nije vrijedan ni pomena ,razmislite malo ima logike ;) :D :p








502
poruka na forumu
17 70



post # 11 | 07.11.2011 , 4:40 PM

ma ko misli na stare svako ima novu ljubaav al stara ga boli "D

SaNja Nja Nja ;) Nikoo ti nije rekao da si kurva-Kurvo.!









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 07.11.2011 , 4:43 PM

susheTZ iskreno mudro pricas i iskreno ti kazem ako se obracam ex momku odvratno to je jer je zasluzio a da ima onih koji ce uvek u srcu biti to stoi nemogu da lazem
e sad sto nismo skupa to je duga prica i pogresna odluka ;) ali kasno je?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 13 | 07.11.2011 , 4:58 PM

MY HEART razumijem te u potpunosti,ali nikada necu razumjeti kad se neko sa nekim zabavlja po godinu ili vise i onda kad prekinu pocne da se iznosi sav prljav ves iz te veze meni se to gadi iskreno ,i da nista ne osjecam vise prema nekoj curi i da je bila najgora drolj* ja nikad nista nisam ruzno govorio a uvijek sam gledao da sa svakom djevojkom sa kojom sam nesto imao ostanem u super odnosu tako mi je danas jedna od cura najbolja prijateljica sa kojom pricam bas o svemu,samo sam to htio da kazem da netreba bit dvolican ja imam isto tako drugove koji se zabavljaju pa kad prekine sa curom to su price "ONA JE KURVA" a kroz 7 dana opet ssnjom,mada mislim da vi cure vise prednjacite kad je to u pitanju ali iskreno po meni je to fuj pljuvati nekoga sa kim si proveo jedan fin period zivota .....a drugo vi budete recimo 5-6-7-8 mjeseci u vezi i onda kad prekinete pricate kako je kreten ovako onako pa zar vama treba -5-6-7 mjeseci da shvatite da je neko kreten???? :o








403
poruka na forumu
72 625



post # 14 | 07.11.2011 , 5:04 PM

Pa evo iskreno, nikad nisam imao djevojku, imao sam simpatiju... ta djevojka je znala da sam bio zaljubljen u nju, dala mi je do znanja da ne zeli da bude sa mnom, ali smo od tada odlicni prijatelji .. eto... a ako bi doslo do toga da imam bivsu... pa zavisi od situacije, kako je doslo do raskida i tome slicno .... cao











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 15 | 07.11.2011 , 5:08 PM

Quote (TheBad)
ali smo od tada odlicni prijatelji .

to ti je vrijednije i od najbolje veze koju mozes da pozelis,shvatices kroz zivot mlad si jos, kad ti god bude tesko u zivotu uvijek ce ti prije prijateljica priteci u pomoc nego i jedan prijatelj koji stobom pije izlazi itd glumeci pravog prijatelja svi oni nestanu kad je tesko ;) svaka cast izuzecima ...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 16 | 07.11.2011 , 5:10 PM

Quote (TheBad)
MY HEART razumijem te u potpunosti,ali nikada necu razumjeti kad se neko sa nekim zabavlja po godinu ili vise i onda kad prekinu pocne da se iznosi sav prljav ves iz te veze meni se to gadi iskreno ,i da nista ne osjecam vise prema nekoj curi i da je bila najgora drolj* ja nikad nista nisam ruzno govorio a uvijek sam gledao da sa svakom djevojkom sa kojom sam nesto imao ostanem u super odnosu tako mi je danas jedna od cura najbolja prijateljica sa kojom pricam bas o svemu,samo sam to htio da kazem da netreba bit dvolican ja imam isto tako drugove koji se zabavljaju pa kad prekine sa curom to su price "ONA JE KURVA" a kroz 7 dana opet ssnjom,mada mislim da vi cure vise prednjacite kad je to u pitanju ali iskreno po meni je to fuj pljuvati nekoga sa kim si proveo jedan fin period zivota .....a drugo vi budete recimo 5-6-7-8 mjeseci u vezi i onda kad prekinete pricate kako je kreten ovako onako pa zar vama treba -5-6-7 mjeseci da shvatite da je neko kreten????

Ja nikad nisam bila sa kretenom samo sa idiotom koi me izneverio :D
ma razumemo se ;) vrlo dobro znam o cemu pricas samo to da sve mi tako pricamo o vama lose nije istina
ponekad ljubav jako boli tako da se ruzna rec nemoze reci,kad god sam rekla za ex momka bemu ovo ono idiot ja sam ga i dalje volela a bila besna na sebe jer nisam znala da cenim ;)sve u svemu nek im je sa srecom ;)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Ponedeljak, 07.11.2011, 5:11 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 17 | 08.11.2011 , 0:44 AM

O bivsima kao i o mrtvima... sve najbolje! (oni koji su zasluzili, a bilo ih je) :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










393
poruka na forumu
36 392



post # 18 | 08.11.2011 , 1:17 AM

gde te budem video jeb*** ti ma**!!!
to je moja poruka za zadnju bivsu devojku

Live to ride,ride to live...









702
poruka na forumu
172 1634



post # 19 | 08.11.2011 , 1:35 AM

Samo "Izvini" ,u nekim situacijama sam ispala idiot ,i on je ...Ali neka on misli o tome ...

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 20 | 08.11.2011 , 3:04 PM

;)
samo idi ako si me ikad voleoooo


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 08.11.2011, 3:04 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Stara ljubav
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: