Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Oči ... Ogledalo duše
Oči ... Ogledalo duše






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 15.12.2011 , 1:56 PM

Istina je - da su oci "ogledalo duse".
Covek mnogo toga moze da nauci i da sakrije svojim ponasanjem, izjavama ili izgledom, ali nikada ne moze da sakrije "odraz duse u ocima".
Treba poznavati vestinu "gledanja u oci", jer zenice nam se sire ili skupljaju onda kada nam se neko dopada ili ne dopada, sjaj u ocima uvek odaje nase psihicko i emocionalno stanje.
Treptaj, koncentracija pogleda, sjaj i izraz pogledom su odraz unutrasnjeg stanja, ali i reakcija na spoljasnji nadrazaj ili na osobu koju posmatramo. "Sve se vidi u ocima" - nase psihicko, emocionalno i zdravstveno stanje, kao i raspolozenje ............Zato dobro se zagledajte jedni u druge."............
Pa kazite dali ima tu istine ili ne ?
:D sta vidite

Ovo sto pise gore nije zeza meni se licno deslilo par puta da nekog pogledam u oci i sledeci nekoliko sati zakljucim ono sto sam ustanovila odma :D
Ima nekih ociju i nekih pogleda sto sam ja zapazila
Zena sa zelenim ocima koja nikad ne gleda ravno u oci nego okolo angry2 mrzim
Muskarac koji ima nasmejane oci one koje odmeravaju u momentu kao rondgen taj je :D veci problem
Osobe koje imaju oci sto su stisnute te osobe nisu dobro dosle :D nezanm kako d avam objasnim ali to su neka iskustva u zivotu,sad nemora da znaci da su svi takvi ali ove sto sam nabrojala garantujem tako je

Volim oci boje neba ,, oci da se u njima mozes ogledati, oci koje su vlazne, koje kad gledam u njih dusu odmaram eto ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










790
poruka na forumu
58 477



post # 2 | 15.12.2011 , 2:22 PM

A sta bi onda rekla za moje oci, koje su nekad plave, nekad zelene, nekad zute :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 3 | 15.12.2011 , 2:39 PM

Znao sam za ovo ali ne bas ovoliko, ima da probam. :D








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 4 | 15.12.2011 , 2:56 PM

vidovita dal smes mene da pogledas :p











790
poruka na forumu
58 477



post # 5 | 15.12.2011 , 3:00 PM

Ja smem :) da vidim sta u njima pise ;D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 15.12.2011 , 3:02 PM

Cekajte ovdje sacu ja da vam kazem :D
Ma bez zeze dali vam se to nije nikad desilo da nekog pogledate i u momentu shvatite nesto

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










790
poruka na forumu
58 477



post # 7 | 15.12.2011 , 3:06 PM

:D :D Ja samo u oci gledam

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 8 | 15.12.2011 , 3:39 PM

Quote (Srcemoje)
Ma bez zeze dali vam se to nije nikad desilo da nekog pogledate i u momentu shvatite nesto

pa naravno da jeste uvek se to desava prvo mora da prodje na poligrafski test susret oci u oci ili sto bi rekli u cetri usne :p :p :p :p











4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 9 | 15.12.2011 , 9:31 PM

I'm soulless! B) Ako je neko ugleda nek me obavjesti!


Fajlovi: 5113376.jpg (15.7 Kb)

Poruku je menjao/la luka83 - Cetvrtak, 15.12.2011, 9:31 PM











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 15.12.2011 , 9:46 PM

:o Luka ova vrsta ociju je za...ana :D pogled prodire i kaze ti sve u momentu da je tako kako vidimo
A dusu nisam videla jbg tu je ona negde

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 11 | 15.12.2011 , 10:02 PM

Hm...
Ja sam sad u nedoumici...
Posto sam dobio kundakom u oko,jedno(levo) oko mi cesto bezi...
Da li to znaci da mi je dusa zrikava? ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 12 | 15.12.2011 , 10:07 PM

badule, hahaha koji si ti lik... :D

da desavalo mi se da kad pogledam u oci da provalim tacno da li je sve ok, da se nesto desilo, da li me laze neko i sl... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 13 | 15.12.2011 , 10:09 PM

Quote (badule)
Posto sam dobio kundakom u oko,jedno(levo) oko mi cesto bezi...
Da li to znaci da mi je dusa zrikava?

:D :D sasavko jedan

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 14 | 15.12.2011 , 11:17 PM

A opet...
Ako mi je dusha zrikava,ipak je imam,sto znaci da nisam bezdusan... yahoo
A posto vec imam dushu(iako je zrikava) ja cu je rado pokloniti nekoj mladoj dami... Pa,makar i ona ozrikavila trazeci pogledom dushu u mojim ochima.... :p

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









790
poruka na forumu
58 477



post # 15 | 15.12.2011 , 11:24 PM

Badule zbog ovog imas jos veci respect s moje strane :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 16 | 15.12.2011 , 11:28 PM

Pa sad recite da moja zrikava dusha nije lepa...
Svi me respectuju... :) prijatelji prijatelji prijatelji

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









790
poruka na forumu
58 477



post # 17 | 15.12.2011 , 11:32 PM

Ne mogu jos da ti dam reputaciju, ali hocu :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










78
poruka na forumu
52 398



post # 18 | 16.12.2011 , 2:02 AM

:D a joj ljudi sto ste vi ludi !!!

tacno vam zavidim na ludosti :D

Meni ljudi govore da imam prelepe oci al da im je pogled taman ,pojma nemam sto ,cesto kazu da su crne ko noc ili da su uplakane jer previse sijaju :)


Poruku je menjao/la Rajchel - Petak, 16.12.2011, 2:04 AM

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 16.12.2011 , 11:03 PM

Quote (Rajchel)
a joj ljudi sto ste vi ludi !!!

tacno vam zavidim na ludosti

Ne zavidi mila nego se pridruzi :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 16.12.2011 , 11:23 PM

Quote (Rajchel)
tacno vam zavidim na ludosti

Kola mudrosti-dvoja ludosti...

Ako ti oci tamnim sjajem sjaje,dusa ti je sputana nevoljom... Sorry ,ako te povredih ovim, ucini nesto da blistas kad ljude gledas,nadji zadovoljstvo u sitnim stvarima koje te okruzuju ,nabaci osmeh na lice i kad ti je u grlu knedla i pobedi strah...
Nemoj da grlis nevolju,zagrli decu i daruj im osmeh i srecu...

cao ;) yes

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Oči ... Ogledalo duše
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: