Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Volimo one koji nas povreduju,povredjujemo one koji nas vole
Volimo one koji nas povreduju,povredjujemo one koji nas vole






18
poruka na forumu
5 5



post # 1 | 10.01.2012 , 7:59 PM

Obično je tako, zašto ?








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 10.01.2012 , 10:56 PM

Ma 'de znam. :D
Ne znam baš u kom svetu ja živim ali nikada ne bih povredila one koje volim, niti su oni mene. :D
Dešavalo se, lažem, u srednjoj školi, drugarice te povrede, izdaju, ali to je klinački, glupost. To prođe jer i nije bilo pravo prijateljstvo. Ali sad, nikad mi se nije desilo.








228
poruka na forumu
65 697



post # 3 | 14.01.2012 , 9:23 PM

Apsolutno je tako. Zasto? Zelimo one sto ne mozemo da imamo, a one sto mozemo znamo da su onu uvek tu nekako, ako ipak na kraju ovo sto ne mozemo da imamo (dodje iz dupeta u glavu) shvatimo da je uzaludno.. imamo na koga da se oslonimo...
(uzasni smo... )








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 04.02.2012 , 11:26 PM

Tako je....
Uvek povredino one koje volimo a i oni nas mada ne cinimo namerno ali ipak se desi
Ja kad povredim nekog kog volim da mogu srce bi izvadila i dala da bi shvatio da nisam mislila tako ali nemoze to tako
zivot je vecita skola koju ponavljamo iz dana u dan i ucimo se da pamtino sta valja a sta ne .

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










136
poruka na forumu
33 436



post # 5 | 05.02.2012 , 0:42 AM

Svi radimo te greske dok jednom nam ne dodje iz dupeta u glavu kao sto je starless rekla :D



"Bosanac95 is not a hacker or programmer, he just loves to experiment"











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 14.04.2012 , 11:16 PM

Neznam zasto je to tako,mislim da se kad tad pokajemo zbog toga ali eto uvek je onaj ko nas vuce za nos na neki nacin ostavio neki veci trag na srcu barem je tako kod mene.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 7 | 15.04.2012 , 0:13 AM

sve je napisano u naslovu teme :D znaci ja volim nju ,ona me povredi ,ja cu je i dalje voleti iako me povredila,samo sto ce me ponos naterati da i ja nju povredim ...otprilike tako to ide.. :D uglavnom zakljucak je da treba biti sto je manje moguce emotivan i :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 8 | 15.04.2012 , 0:20 AM

Glupost.Totalna glupost. Nebuloze koje ljudi govore,a i da nisu svjesni šta govore.

Ja ne vrijeđam one koje volim niti me vrijeđaju oni koji mene vole. Tu spada i porodica i prijatelji. Ja nikoga ne vrijeđam. Možda nesvjesno,ali izbjegavam da se bilo šta tako desi. Mene slabo to vrijeđa. Ja to jednostavno ne dopuštam. :)

A i sve zavisi ko je u pitanju.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Nedelja, 15.04.2012, 0:22 AM








547
poruka na forumu
46 1072



post # 9 | 15.04.2012 , 4:51 AM

kljuc je u tome sto ono sta nam kazu ili ucine osobe koje volimo daleko ima veci uticaj na nas nego kad bi nam to rekao neki stranac jer ti od osobe koju volis ocekujes da te zna bolje vise tako da nekad i male sitnice mogu nekog zaboleti jako mnogo ako dodju od voljene osobe...medjutim ljudi smo sto znaci da i gresimo i ponekad u afektu kazemo nesto sto uopste i nemislimo ne razmisljajuci o posledicama tako da i oni koji nisu emotivni mnogo cak i oni koji paze JAKO puno ipak ce se desiti da ce uciniti neku sitnicu...jednostavno je neizbesno
Evo jednog primera bar po meni ne tako strasnog ali ipak sam osetio na svojoj kozi
posao sam da uzmem neke sladolede i zamoljen sam da pitam i ako ima uzmem jedan "special" evo i sada sam zaboravio kako se zove...otisao sam usao i jednostavno nisam se mogao setiti koji je...uzeo sam one koji obicno uzimamo...kad sam stigao kuci i na pitanje "pfffff Nije imalo onaj koji sam ja htela" ja sam odgovorio da sam stvarno zaboravio naziv i da nisam mogao uzeti...jednostavno se naljutila na mene jer je ispalo da me bas i nije briga sta zeli...
u neku ruku glupavo ali i tacno...jer jednostavno sam mogao zapisati u telefonu tacno ime i sve bi bilo Ok

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









34
poruka na forumu
1 9



post # 10 | 15.04.2012 , 10:09 AM

Pretezno ne obracamo paznju na te sitnice dok je sve uredu sa tom voljenom osobom,al kad pogrijesimo onda uvidimo sta je sve moglo prevazici iz toga,zato ja svojoj curi kazem uvijek,prije nego sto bilo sta uradis dobro razmisli kako cu ja to da primim,kako cu na to da reagujem,i stavi se u moju situaciju kako bi tebi bili da ja tako uradim tebi,ali zensko ko zensko uvijek pogrijesi :) al dobro ko se voli uvijek nadje resenje za sve :) :p

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









228
poruka na forumu
9 89



post # 11 | 16.04.2012 , 3:23 PM

Quote (Hectore)
Pretezno ne obracamo paznju na te sitnice dok je sve uredu sa tom voljenom osobom,al kad pogrijesimo onda uvidimo sta je sve moglo prevazici iz toga,zato ja svojoj curi kazem uvijek,prije nego sto bilo sta uradis dobro razmisli kako cu ja to da primim,kako cu na to da reagujem,i stavi se u moju situaciju kako bi tebi bili da ja tako uradim tebi,ali zensko ko zensko uvijek pogrijesi al dobro ko se voli uvijek nadje resenje za sve


lepo pojasnio covek...ali eto zensko , ponekad slabo i slomljeno pa u datom trenutku ne razmislja i napravi glupost...








714
poruka na forumu
119 927



post # 12 | 16.04.2012 , 3:48 PM

Shto bi rekla moja pokojna baka :D dva dobra se nikada ne spoje,tako ti je to u zhivotu,zakon akcije i reakcije lol

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









228
poruka na forumu
9 89



post # 13 | 16.04.2012 , 3:50 PM

Quote (Dzontras)
Shto bi rekla moja pokojna baka dva dobra se nikada ne spoje,tako ti je to u zhivotu,zakon akcije i reakcije


Cenim :)

kako dva ista ne mogu da se spoje tako dva razlicita se spoje,ali ipak opet odvoje :D kako god okrenes isto se pise :D hahaha








66
poruka na forumu
16 79



post # 14 | 16.04.2012 , 8:44 PM

Jedino meni realno objašnjenje za to je da u stvari mrzimo to što nekoga "volimo" jar nas čini slabim na tu osobu. zato se i dešava da povređujemo one koje "volimo", da bi im pokazali da baš i nemaju toliku moć nad nama. Treba biti svetac pa shvatiti da niko nema nikakvu moć ni nad kim i da sve zavisi od nas samih, ali retko ko to može. Onaj ko to može taj nikada neće povrediti osobu koju voli, niti bilo koju drugu.

Kada nekoga "zavolimo", postanemo nesvesno zavisni od te osobe, trudimo se svim silama da posedujemo tu osobu, da je kontrolišemo, gledamo da je promenimo kako nama odgovara. I ako osetimo i najmanje odstupanje od onoga što mi mislimo da treba ta osoba da radi, povredićemo je da bi je kaznili što nije ispunila naša očekivanja.
Posle se trgnemo, bude nam krivo, shvatimo da smo pogrešili, ali ponovo i ponovo pravimo istu grešku, sve dok ne shvatimo da naša sreća zavisi isključivo od nas samih. Kada to shvatimo, ali stvarno, onda prestaje potreba da se neko povredi, ko god to bio. A sve dokle mislimo da naša sreća zavisi od nekog drugog, nesvesno ćemo se truditi da tu osobu povređujemo, ne bi li joj oduzeli tu moć držanja naše sreće u svojim rukama.

I zato, tek kada se odreknemo toga od čega smo zavisni, nećemo se plašiti da to ne izgubimo (a nismo to nikada ni imali) i moći ćemo slobodno da se prepustimo ljubavi bez povređivanja.


Poruku je menjao/la ALEDRA - Ponedeljak, 16.04.2012, 8:54 PM








228
poruka na forumu
9 89



post # 15 | 17.04.2012 , 3:33 AM

ALEDRA dusu lecis..svaka cast....






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 16 | 18.02.2013 , 10:56 AM

"I da stotine muškaraca kleči pred njom, žena će uvek da izabere onog koji je čak i ne pogleda."

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 17 | 06.05.2014 , 9:38 PM

Quote -Mallena- ()
"I da stotine muškaraca kleči pred njom, žena će uvek da izabere onog koji je čak i ne pogleda."
Pa ja se ne slazem s ovim :p jer garant necu letiti za onim sto me ne gleda da se nebi frajer umislio jos vise :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 18 | 06.05.2014 , 10:08 PM

Quote WinterLady ()
Shto bi rekla moja pokojna baka dva dobra se nikada ne spoje,tako ti je to u zhivotu,zakon akcije i reakcije
Izvini ali to je jako depresivno. Svi zivimo u nadi za boljim danima...

ED0 5










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 19 | 14.05.2014 , 9:48 PM

Quote Lejla92 ()
Obično je tako, zašto ?

Dobro pitanje, kada volim neku osobu a ista me povredjuje, moja ljubav prema njoj se vremenom smanjuje kao i sve ostale stvari tipa poštovanja itd. tako da vremenom ili ću prestati da je volim ili će to steći jednu minimalnu količinu ljubavi koja će uvek biti tolika.Samo što kod mene je i minimalno, puno jer ne umem malo da volim, samo čemu svrha biti sa nekim ako te taj neko konstantno povredjuje...

Nisam od onih koji rade to, tj. povredjuju osobe koje vole, msm, kako možeš da povrediš osobu koja ti je sve na svetu?Šta to govori?Samo nas ljubav opet vuče ka toj osobi iako nas ona povredjuje.Kakva je to ljubav ako se povredjujemo, ja u ljubavi imam samo jedan cilj, glavni i najvažniji, a to je da usrećim osobu koju volim i koja mene voli na svaki mogući način koji mi padne na pamet a uglavnom ih bude poprilično.
  lol

Da odgovorim na temu, moje mišljenje je da je obično tako jer te osobe imaju pogrešno izgradjene ličnosti i samim tim i pogrešna razmišljanja i postupke koji se ne kraju reflektuju povredjivanjem.


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Volimo one koji nas povreduju,povredjujemo one koji nas vole
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: