Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Tragiromantika
Tragiromantika






1520
poruka na forumu
180 1265



post # 1 | 28.01.2012 , 11:59 PM

Znali su se deset meseci pre nego sto su se smuvali. Posvadjali su se iznenada, a posle svadje jos vise zblizili.
Jednog dana mu je rekla da ima bolest srca... Nezno ju je zagrlio i poljubio.
Ubrzo, pri odlasku na operaciju, kada je ulazila u avion, nije joj rekao ni "Cao".
Nije bio tu kada se vratila sa operacije, nigde ga nije videla. Trazila ga je, ali uzalud...
A, ljudi su je samo tiho upitali: "Zar ne znas ko ti je dao srce?"


Povodom situacije na postu "Sta je bolje od sexa?", koja je veceras kulminirala, dobio sam inspiraciju da "otvorim" bas ovakav post. Da bar na trenutak zaboravimo na taj sex, glamur, frajerisanje, novac, zavist i slicno, sto nas sve vise zaslepljuje i... Da se bar na trenutak prisetimo da smo samo ljudi, od krvi i mesa, da imamo emocije... Da se prisetimo sta je to vrednije i uzvisenije od onog sto sam iznad naveo da nas zaslepljuje... Da se prisetimo sta je to pozrtvovanje, taj osecaj kada nekog volimo, kada neko za nas ucini lep gest...

Covek je covek, samo ako je medju ljudima. Pa, budimo ljudi...


Poruku je menjao/la Bobby88 - Nedelja, 29.01.2012, 0:10 AM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 2 | 29.01.2012 , 0:43 AM

Kao prvo sve pohvale za temu!!!

Text price znam al me svaki put dirne u dusu koliko je tuzno a ujedno i puno ljubavi.

Ne mesaj pojmove Bobby sex je sex :D ovo je sve u jendom.(malo sale ok)

Svi smo mi svesni ovakvih stvari,svi se po nekad zanesemo u prici,sali smehu ali znamo dobro da ima u zivotu precih stvari od sexa.

Covek ne treba sve stavljati na vagu ponekad je dobro samo pustiti
Kad je bolest u pitanju tad je naj gore a prica iznad je pokazala da ljubav sve pobedi da je covek spreman da za svoju ljubav zivot da uh rastuzilo me ovo samo tako

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 3 | 29.01.2012 , 0:49 AM

Pre svega hvala za pohvale. :)

Quote (Srcemoje)
Text price znam al me svaki put dirne u dusu koliko je tuzno a ujedno i puno ljubavi.


Ja svaki put dozivim "deja vu" kada ovo procitam. Uvek se najezim i u meni se smenjuju osecanje tuge i radosti u isto vreme. Prvi put kada sam cuo ovaj text (zajedno sa dve koleginice sa studija). ostao sam, odnosno, ostali smo bez komentara i samo se zgledali...

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 22.01.2013 , 8:30 PM

Quote (Bobby88)
Pre svega hvala za pohvale.

:( Steta sto nisi vise tu

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 5 | 23.01.2013 , 0:01 AM

Boy: I need to tell you something.
Girl: What is it?
Boy: I have dick cancer.
Girl: Oh no...
Boy: I don't have much time left. Tomorrow is my surgery. You can leave me.
Girl: ...
*Boy leaves her*
*Girl cries*
*Next day after the surgery, the boy wakes up*
Boy: Where is she...?
Parents: What do you think whose dick you got? samoubistvo

Smučile su mi se ove priče bgm.


Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Tragiromantika
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: