Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako prici devojci? (Kako smuvati devojku?)
Kako prici devojci?






88
poruka na forumu
20 111



post # 141 | 15.06.2012 , 2:27 PM

Lepo prici porazgovarati na lep nacin opusteno i lagano lepe price pricati ono sto jesi, sto znas, sarmantan biti i mnogo toga lepog uciniti.


Poruku je menjao/la [Neymar] - Petak, 15.06.2012, 2:28 PM











1176
poruka na forumu
102 1216



post # 142 | 15.06.2012 , 5:25 PM

Stidljivo. brows

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 143 | 15.06.2012 , 9:55 PM

stob se pravio levat u fazonu kao neznamo se,vaki sam,naki sam,pravicu se ovakav kad ce kasnije istina doci na vidjelo
ako joj vec pridjes ona zna sta hoces od prilike i ti znas sta hoces...mislim zbog cega joj uopste prilazis lol

ono lagan razgovor vam/tam,upoznavanje klasicno i fala bogu nekoliko pitanja koja mozes opostaviti odmah ili kasnije na nekom privatnom sastanku (ako upoznajemo djevojku negdje)......
mada svejedno ako joj se svidjas odgovor ce biti isti sad ili kasnije ako ne moze te hladno odbiti u veoma dobrim namjerama da te ne zavlaci vise,da se ne nadas svacemu ili te moze zavlaciti i zajebavati,da joj placas kafe i to i da pravi majmuna od tebe....

iz licnog iskustva sva sranja,savjeti i sta god vec zaboravite to,nea nista od toga...ne prilazis masini vec djevojci,ona nije isprogramirana vec zna da misli i osjeca
ne prilazi svakoj na isti nacin nije svaka ista.....moze cura da ne bude neka ljepotica a da bude nafur zesci a neka da je bas preljepa a i normalna

e i da gore nisam napisao kako da dodjete do razgovora
pa sad zavisi gdje se nalazite,skim ste i to...ako ste u klubu i ako plese pridjete lagano plesete oko nje,privucete paznju onak nekim pokretom ili pogledom i lagano pridjete,malo plesa malo razgovora i izdvojite se negdje da mozete na miru razgovarati
ista stvar svako sljedece mjesto pogledi ili pokreti,a nekad samo pridjete onako za cigaru ili upaljac ako pusi :D
skim ste-ako ste sa nekim pjanim drugarima u koje bas niste sigurni da ce vam pruziti podrsku ili da ce kad joj pridjete dobacivati i dernjati se za vama,ne prilazite to moze sve sjebati....ili pridjete kasnije ne primjetno i ugovorite privatan sastanak

jos jedna stvar:internet je pun nekih fazona,"uleta",SRANJA! kao savjeta sta da joj kazete kad joj pridjete....to NE!!! ni slucajno ne pali,najbolje je prirodno i klasicno...ne praviti budalu od sebe,vece su sanse da ce vas odbiti ako glumite nekog i nesto nego ako pridjete jednostavno kao vi sa svojom pricom i svojim rjecima.

e sad,to bi bila moja skola i zakljucak,volio bi ako bi neke djevojke rekle jesam bar jednim djelom u pravu
i bio bi srecan kad bi neom pomogao ovim postom!

Be my love?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 144 | 15.06.2012 , 10:16 PM

Quote (JahRastafarI93)
e sad,to bi bila moja skola i zakljucak,volio bi ako bi neke djevojke rekle jesam bar jednim djelom u pravu

Jesi u pravu. ;)
Kao sto vi volite normalne devojke tako i mi prirodne momke, a ne da mi glumi tu neko ludilo i ono sto nije. :)
A i ovo za fazone sa interneta si u pravu isto... Sve na istu foru. Treba biti originalan i svoj.
Ovo mi se svidja:
Quote (JahRastafarI93)
ne prilazi svakoj na isti nacin nije svaka ista.....moze cura da ne bude neka ljepotica a da bude nafur zesci a neka da je bas preljepa a i normalna

:D








140
poruka na forumu
542 883



post # 145 | 15.06.2012 , 10:25 PM

Quote (Vagabond83)
A vrlo retko sam bez devojke.


ti si stalno zaručen :p

:)







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 146 | 18.06.2012 , 10:15 PM

Quote (JahRastafarI93)
stob se pravio levat u fazonu kao neznamo se,vaki sam,naki sam,pravicu se ovakav kad ce kasnije istina doci na vidjelo
ako joj vec pridjes ona zna sta hoces od prilike i ti znas sta hoces...mislim zbog cega joj uopste prilazis

ono lagan razgovor vam/tam,upoznavanje klasicno i fala bogu nekoliko pitanja koja mozes opostaviti odmah ili kasnije na nekom privatnom sastanku (ako upoznajemo djevojku negdje)......
mada svejedno ako joj se svidjas odgovor ce biti isti sad ili kasnije ako ne moze te hladno odbiti u veoma dobrim namjerama da te ne zavlaci vise,da se ne nadas svacemu ili te moze zavlaciti i zajebavati,da joj placas kafe i to i da pravi majmuna od tebe....

iz licnog iskustva sva sranja,savjeti i sta god vec zaboravite to,nea nista od toga...ne prilazis masini vec djevojci,ona nije isprogramirana vec zna da misli i osjeca
ne prilazi svakoj na isti nacin nije svaka ista.....moze cura da ne bude neka ljepotica a da bude nafur zesci a neka da je bas preljepa a i normalna

e i da gore nisam napisao kako da dodjete do razgovora
pa sad zavisi gdje se nalazite,skim ste i to...ako ste u klubu i ako plese pridjete lagano plesete oko nje,privucete paznju onak nekim pokretom ili pogledom i lagano pridjete,malo plesa malo razgovora i izdvojite se negdje da mozete na miru razgovarati
ista stvar svako sljedece mjesto pogledi ili pokreti,a nekad samo pridjete onako za cigaru ili upaljac ako pusi
skim ste-ako ste sa nekim pjanim drugarima u koje bas niste sigurni da ce vam pruziti podrsku ili da ce kad joj pridjete dobacivati i dernjati se za vama,ne prilazite to moze sve sjebati....ili pridjete kasnije ne primjetno i ugovorite privatan sastanak

jos jedna stvar:internet je pun nekih fazona,"uleta",SRANJA! kao savjeta sta da joj kazete kad joj pridjete....to NE!!! ni slucajno ne pali,najbolje je prirodno i klasicno...ne praviti budalu od sebe,vece su sanse da ce vas odbiti ako glumite nekog i nesto nego ako pridjete jednostavno kao vi sa svojom pricom i svojim rjecima.

e sad,to bi bila moja skola i zakljucak,volio bi ako bi neke djevojke rekle jesam bar jednim djelom u pravu
i bio bi srecan kad bi neom pomogao ovim postom!


dodajem......ako vam se djevojka svidja i osjecate stvarno nesto vise prema njoj osim onog nagona sto je vrlo cest u nasim godinama....pokazite joj to da osjeti,kad primjeti kasnije kad ostanete sami pitace vas sta znaci to i to i vi joj onda kazete....
niiiikkaaakoooo navaljiiivatiii ako nece i insistira na tome da ostanete prijatelji...bez nagovaranja
mozda ce vam kasnije drugari kenjati da ste preslabi da trebate biti vise "navalentni" i osjecati cete se sjebano,al ne bar ste pokusali i ostali prijatelji....ako navalis moze te tek onda odjebati a to boli vise
mozda sam negdje pogresio gore u navedenom,ali razgovorom sa tom djevojkom utvrdicete kakva je,karakter,pamet i to.....ako shvatite da nije bas pametna i da lako posrne onda navalite slobodno :D

ako se zaljubite i u situaciji ste da cim je vidite zavezete (maca vam pojede jezik),sjedite kuci,opalite sebi par postenih samara (ne stediti ruke) i otici sutra razgovarati al nek bude spontano,neka zajebancija,sala da privucete paznju :D

nikako sranja preko facebooka tek onda necete znati na cemu ste !

Be my love?









81
poruka na forumu
22 212



post # 147 | 18.06.2012 , 10:47 PM

Priđeš joj i kažeš : ,,Mala oš' bombon " ? :D :P

Lošima nedaj da ti sude !









57
poruka na forumu
24 158



post # 148 | 18.06.2012 , 11:29 PM

Quote (desert_rose)
Pa otvori onda temu kako prici deckima..ako je vec nema..da vidim kako to tebe djevojke sarmiraju,,mozda nesto naucimo

Hahahahahah mozda i otvorim! :) ali znam kako bi tebi prisao :D

Sto te ne ubije ojaca te...









153
poruka na forumu
3 34



post # 149 | 19.07.2012 , 5:51 AM

ako nisi stidan prići curi je najmanji problem.

Nemam potpis :D xD









37
poruka na forumu
11 70



post # 150 | 25.07.2012 , 6:23 PM

pa meni prvo malo razgledas pa koja te gleda , onda pocnete malo sa osmesima , pa onda malo namigivanja , pa je uzmete za ruku povucete u masu i malo oko nje ovo ono , sve zavisi sta ko sta hoce od devojke... :D


Poruku je menjao/la DJ_auspuh - Sreda, 25.07.2012, 6:24 PM








882
poruka na forumu
27 382



post # 151 | 25.07.2012 , 7:39 PM

Quote (DJ_auspuh)
sve zavisi sta ko sta hoce od devojke

Sta mislis da ocu...bombonu :D













493
poruka na forumu
100 491



post # 152 | 26.07.2012 , 0:03 AM

Opušteno i duhovito! :)

Ja nisam luzer, o naprotiv, Meni je osmeh lajt-motiv.. :)









14
poruka na forumu
43 91



post # 153 | 30.07.2012 , 10:04 PM

Moras da budes iskren,pametan,lep xDD i fin...., a ne odma ajde skini se gola B)

*MiCi*







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 154 | 30.07.2012 , 10:18 PM

Quote (@Assassin@)
mislim da je najbolje biti "normalan" (bez nekih glupih sala)
opusteno

gj :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 155 | 19.08.2012 , 8:06 AM

Curu ne treba uplasiti navalentnoscu, treba uskladiti pricu i temu koja njoj odgovara, u startu ne treba biti dominantan ili govoriti trebalobi hocemoli mozemoli, lepota nije mnogo bitna kao sto je iskrenost i duhovitost, sablonsko udvaranje nije na odmet, ali treba da se dobro sprovede :)








262
poruka na forumu
49 748



post # 156 | 20.08.2012 , 4:21 PM

Budi sav svoj.

Crno-Beli!!!









101
poruka na forumu
132 395



post # 157 | 27.08.2012 , 1:20 AM

Kako prici devojci? Hm.. Sve poceti od pogleda preko ramena i te takve forice... Prici joj i sa onako, dzentlmenskim glasom pitati da li je za pice... Malo plesati sa njom i u toku densanja pricati o ocima, kako je lepo obucena, bla blaaaaa... Uhvatiti oko struka i polako je privlaciti... Ako ce ona odbijati, nemojte na silu da je povlacite ka sebi... Ostavite je i trazite drugu zrtvu... Ali ako bude obrnuto, onda zagrljaj i poljubac u vrat...

E a sad onaj najvazniji deo... Odaljite lice od nje gledajte je u oci i recite da ima nesto ispod oka... E a kad je vi uhvatite za lice i prstom joj prelazite ispod oka, i ako ona zmuri samo prislonite svoje usne uz njene i uzivajteee... ^^ :)

Music makes me free ^^









235
poruka na forumu
64 713



post # 158 | 27.08.2012 , 11:20 AM

Evo vam resenje koje 100 posto pali :)


"The man who has no imagination has no wings." Muhammad Ali









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 159 | 28.08.2012 , 10:17 PM

Ja sam veliki tremaros :D sto se toga tice tako da ni samom sebi ne mogu pomoci lol








45
poruka na forumu
0 14



post # 160 | 28.08.2012 , 10:32 PM

Skupi muda,baci spiku,izvadi telefon,cigare i kljuceve od auta i ona odma pada...sex posle toga ide obavezno...
Salim se XD
Ma samo pridjes,nemas sta daizgubis.
Ja i moji ortaci smo vezbali godinama spiku sa devojkama,prilazili smo starijim likusama i bukvalno pricali gluposti samo da bi nam to preslo u naviku i da nebi vise imali strah.
Smislili smo cak i igru,idemo gradom i ako nas je npr 4,ostala trojica pokazu neku bilo koju ribu (al da nije zena i da nije u pratnji muske osobe) i ako taj 1 koji je na redu ne sme da pridje devojci,mora da uradi 20 sklekova pa makar bili u Knezu i to istog momenta.
I prilikom prilaska devojci nikad ne treba mnogo razmisljati nego odma krenes u akciju jer sto duze razmisljas,sve se vise seres.





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako prici devojci? (Kako smuvati devojku?)
Search: