Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako prici devojci? (Kako smuvati devojku?)
Kako prici devojci?




Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 161 | 02.09.2012 , 5:35 PM

AxE, gj i sad nema treme :D radili smo i mi nesto slicno...samo bio fazon izvuci podatke ;)

Be my love?









577
poruka na forumu
548 3795



post # 162 | 26.09.2012 , 7:25 PM

Nikolakuzzz, hahahah
pa da danas je ionako sve naopako zasto i ne to

Added (26 Sep 2012, 7:25 PM)
---------------------------------------------
Pa ne cekam viise da mi neko priđe ko mi se sviđa šaljem signale , a jedno vrijeme sam imala s' drugaricama furku posto nas je 4 u drustvu , jedna drugoj nađemo tj. pokazemo frajera na tom mjestu zavisi gdje se nalazimo , i njega moramo ''natjerati'' da nam pridje pogledima , osmjesima , udaranjem ramenom u prolazu i slicno uvijek nam je uspijevalo i bolje smo jedna drugoj izabrale nego same sebi pojedinacno haha ali ne furamo to vise sad smo ozbiljnije hahah ...


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 163 | 25.10.2012 , 12:56 PM

Moonchild007, nema razloga da budes veliki tremaros kad je ljubav u pitanju. :) Nista neces da izgubis ako joj pridjes. I ne plasi se, nece te ona pojesti. :p U tom trenutku treba da budes samo svoj, da je u startu sarmiras nekom recenicom, to devojke vole. :D Pitaj je da izadjete na kafu, pokloni joj cvet... :D Ili neki slatkis... :D Otvoreno joj pricaj o svojim osecanjima, a po njenim pokretima ces primetiti da li je zainteresovana ili ne.
I kad ti se vec toliko svidja, ostavi tu ceduljicu i pridji joj na normalan nacin. Pa jesi li muskarac ili sta? :D
Pre tog dogadjaja vezbaj malo ispred ogledala, pomaze to, vezbaj i osmeh isto. :D I kad konacno resis da joj pridjes, samo bez mucanja vec govori na nacin kao da si pun sebe, kao da je ceo svet tvoj, razumes me vec sta hocu da ti kazem... :D






Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 164 | 25.10.2012 , 1:03 PM

ma biti opusten i onakav kakav stvarno jesi :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









59
poruka na forumu
11 136



post # 165 | 25.10.2012 , 1:51 PM

Zamrmolji malo hahahaha



:p :p :p

Zene su slabe samo dok im se ne osusi lak na noktima!









68
poruka na forumu
1 7



post # 166 | 25.10.2012 , 2:27 PM

ma samo treba biti normalan,kad joj pridjes ne moras odmah da je cimas da je poljubis ili tako nesto,uzmi prvo br telefona pa je zoves da se vidite par dana posle toga i ako bude pristala tvoja je sigurno,a ovako bzvz rizikujes ako je odmah napadnes..ja sam pre muvao preko facebooka ali mislim da je to malo smesno do duse sad ga i nemam,i mogu ti reci da vise riba imam nego kad sam muvao preko fb-a,ja na slikama ispadam smesno uzivo sam mnogo bolji frajer ;-D
samo uzivo start i lagano,pa bre toliko ima devojaka 9 njih te odbije 10 je tvoja u najavi:-)








20
poruka na forumu
4 99



post # 167 | 25.10.2012 , 2:34 PM

Imam ja jednog u skoli on se zove Radoslav i preteruje sa hvalisovanjem.Baš mnogo.






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 168 | 25.10.2012 , 3:50 PM

Quote (Moonchild007)
Nemam ja tremu kasnije nego samo u pocetku.Da ali sta ako se spetljam?Sve ce da ode u vodu,ovako je sigurnije za mene i kada bude odgovorila znacu na cemu sam.Ako je bar i malo interesujem odgovorice pozitivno i onda sve moze da pocne
Razumem ja tebe sta pokusavas da mi kazes ali ja jos uvek ne znam da li je i koliko ona zainteresovana a ovako cu saznati a necu se izblamirati.E ako vidim da je bar i malo zainteresovana onda mogu sve a ako nije bar cu znati da sam pokusao...Meni je romanticno to sa porukom jer retko ko prilazi na taj nacin,sta ti mislis o tome?


Brate,sta mozes da se spetljas jesi normalan,cak sto vise mozes ispati joj simpatican ako se malo pogubis u nekom trenutku,mada samo ne razmisljaj o tome,budi svoj covjek,pricaj kao da pricas sa njom godinama... Jer koliko sam ja shvatio iz tvoje price to je vec iha ozbiljna.stabilna,jaka djevojka... Takve devojke tacno znaju sta hoce i kako hoce,a ti ako joj posaljes na ceduljicu to sto planiras,prvo pomislice da nemas hrabrosti,bice joj u trenu simpaticno ali onda ce se sjetiti pa da on ima 22 godine i smatrace te kao neku neozbiljnu priliku :) Racunaj 28 godina pocinje da joj kucka satic,moras malo vise ozbiljnosti i odlucnosti pokazati :) Od nekog normalnog razgovora,nemoj praviti filozofiju jer ti joj neces odmah reci eee ajde da se udas za mene i da izrodimo armiju pionira,postavljacete klasik pitanja,ubacis malo sale i na kraju brojevi,dogovori da se vidimo i tome slicno :D

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 169 | 25.10.2012 , 4:05 PM

Quote (Moonchild007)
Hahahhaha jao svidja mi se sve sto si rekao i u pravu si verovatno u svemu ali...ne znam jbg jaooooo Boze Moram dobro da razmislim...


Brate pa nije to nuklearna fizika pa da mozgas,znasss ako si ti neodlucan mozda neko drugi nije,a znas za ono ko prvi njemu devojka :D Tako da brate sledeci put kad se sretnes sa njom,smiley,gledaj je u oci i pocni sa najotrcanijom stvari, CAO JA SAM TAJ I TAJ,PRIMJETIO SAM TE VEC NEKOLIKO PUTA,BACI NEKU SALU NA NEKI VAS ODREDJENI SUSRET,GURAS KONVERZACIJU KAO DA TO RADITE SVAKI DAN.... Brate vjeruj mi probas bar znas sta i kako,jer najgore je kad se posle zapitas sta bi bilo kad bi bilo,sto nisam prisao itd....

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 170 | 25.10.2012 , 6:06 PM

Moonchild007, Prvo je onda add na FB i pokusaj stupiti u neki prijateljski odnos s' njom pricaj o vremenu , o alkoholu , o filozofiji poeziji o svemu ali ne spominjii odmah ljubav a pogotovo ne odmah svoje osjecaje ispast ces manijak ako izneses sve odmah ...
Kasnije kad vas odnos bude produbljen i kad budes znao malo vise o njoj vidjeces , da li tu ima nesto s' njene strane mada s' moje tacke gledista vjerovatno si joj sipmatican samo , i slatko joj je to ( mislim znam iz iskustva) .... da tu moze nesto vise biti ne vjerujem oprosti ako sam surova ali jednostavno sve to sto si rekao o njoj je stvorilo takvu moju sliku a opet mozda i grijesim uglavnom uradi kako sam rekla pa ces vidjeti na cemu si :) Zelim ti puno uspjeha ...

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 171 | 25.10.2012 , 6:31 PM

Quote (Adrijana_)
Prvo je onda add na FB i pokusaj stupiti u neki prijateljski odnos s' njom pricaj o vremenu , o alkoholu , o filozofiji poeziji o svemu ali ne spominjii odmah ljubav a pogotovo ne odmah svoje osjecaje ispast ces manijak ako izneses sve odmah ...
Kasnije kad vas odnos bude produbljen i kad budes znao malo vise o njoj vidjeces , da li tu ima nesto s' njene strane mada s' moje tacke gledista vjerovatno si joj sipmatican samo , i slatko joj je to ( mislim znam iz iskustva) .... da tu moze nesto vise biti ne vjerujem oprosti ako sam surova ali jednostavno sve to sto si rekao o njoj je stvorilo takvu moju sliku a opet mozda i grijesim uglavnom uradi kako sam rekla pa ces vidjeti na cemu si Zelim ti puno uspjeha ...

Hahhaha nisi surova,mozda realno i bude tako ;) malo mi glupo preko fejsbuka,ipak je ona starija ;) mada videcu,imam 3 varijante,moram da se odlucim koja je najbolja i da dam svoj maximum jer mi se jako dopada pa sta bude naka bude ;)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 172 | 25.10.2012 , 6:55 PM

Moonchild007, ma poslusaj mene ... :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 173 | 25.10.2012 , 8:33 PM

Adrijana_, ja ne moram da ti pridjem da znas kako te zavodim :p :p :p











834
poruka na forumu
212 1454



post # 174 | 25.10.2012 , 9:14 PM

kako smuvati devojku ?pojma nemam .. :D








577
poruka na forumu
548 3795



post # 175 | 25.10.2012 , 10:12 PM

Imperator_No1, hahah ti sve znaš , kako i šta , zato te volim :P

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 176 | 25.10.2012 , 10:24 PM

Adrijana_, to znaci da cemo temu da zamenimo, kako prici decku :p :p :p xaxaxaxaxaxa











577
poruka na forumu
548 3795



post # 177 | 25.10.2012 , 10:30 PM

Imperator_No1, haha , ja sam ti bre davno prišla zar me ne vidiš s' tvoje lijeve strane kuckam :P

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 178 | 25.10.2012 , 10:55 PM

Adrijana_, e sad okreni se i pridji jos blize ja sam kratkovid :p :p :p











577
poruka na forumu
548 3795



post # 179 | 25.10.2012 , 11:07 PM

Imperator_No1, prišla pa ne može više .. i jel' ti se sviđa što vidiš ?

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 180 | 25.10.2012 , 11:11 PM

Adrijana_, nevidim nista ljubim zatvorenih ociju :p :p :p :p





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Kako prici devojci? (Kako smuvati devojku?)
Search: