Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni
Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 21 | 16.04.2012 , 8:21 PM

Quote (Srcemoje)
Bila sam naravno ali ne radi sexa nego da bi dosla do njegovog prijatelja

Eto vidis, bila si sa njim da bi imala seks sa njegovom prijateljem. Opet smo na pocetku price lol

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 22 | 16.04.2012 , 10:28 PM

Vremenom je moguce da zavolis tu osobu.Moze da ti se uvuce pod kozu.
Kako inace sticemo sliku koji je nas ''tip'' partnera?To je vec sociologija i psihologija.
I kada zavolite nekoga ko vas nije privukao na ''prvu loptu'' to samo znaci da ste odstupili od onoga sta je u vasoj psihi izgradjeno kao ideal.

-Ali to je relativno,moze da uspe a i nemora. Isto kao i kada budete sa nekim ko vam se svidja pa cim nestane magija.nestajete i vi...

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









2
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 16.04.2012 , 10:43 PM

Ljudiii, pomagajte! :)
Ovako, ima jedan decko koji je muvao moju drugaricu , njih dvoje su se posvadjali zato sto je ispao debil 5 puta zbog nje. Nas dvoje se dopisujemo svakog dana preko fb-a, uvek mi se prvi javi, cak mi je prisao u diskoteci i stajao je celo vreme pored mene iako je moja drugarica bila tu. Rekao mi je kako sam najlepsa..... Stalno me ispituje kad cu da odem do centra, i ja mu kaze, i on naravno dodje. U centru uvek gledam gde je, kad sklopim oci, vidim njega, stalno gledam da li je na fb-u iako necu da mu se javim. Sta vi mislite, sam se ja zaljubila u njega? On se meni ne svidja.

Added (16 Apr 2012, 10:43 PM)
---------------------------------------------
ps. i uvek kad se dop sa njim, srecna sam :)









228
poruka na forumu
9 89



post # 24 | 16.04.2012 , 11:32 PM

Sta si ti sad rekla jbt :D pa nista oce malo tvoju drugaricu da napravi ljubomornom xDDD
A mozda oce i na 2 stolice (samo sam realan)

Marko kakav si ti kralj,pa bes mi sve,samarcina jedna iz okreta preko ledja u glavu, i mislice da je iz ljubavi 101% :D








7
poruka na forumu
1 0



post # 25 | 17.04.2012 , 0:53 AM

Evo ja sam trenutno sa jednom curom u koju nisam zaljubljen, a ona jeste u mene.
Vec 3 nedelje kako smo zajedno i uvek nalazim neke "glupe" razloze zbog cega ne mogu da se vidimo ili zbog cega kasnim... Jednom smo "raskinuli" 4 dana nismo pricali, nisam joj se javljao i primetio sam da mi nekako nedostaje i dolazio sam u trenutke da kazem sebi: "Uh... kad bi bila sada ona ovdee pored mene" :D Petoga dana ona se meni javila i pitala me da se pomirimo i ja sam pristaoo... e sad koliko ce da traje ova vezaa :D nemam pojma...
dance








61
poruka na forumu
21 254



post # 26 | 17.04.2012 , 2:26 AM

Ljubav je osecaj u glavi ili srcu,svejedno. Tu nista nije egzaktno- nista nije dokazivo i nikad nista sigurno. Ono sto vredi za tebe,ne vredi ni za koga drugog, tako da pre nego sto pocnes traziti ljubavne savete, najpre pokusaj potraziti i naci odgovor u sebi, a onda poslusaj pazljivo svog partnera-sta i kako govori. Vas dvoje ste jedino kljuc, resenje za buducnost vase veze: svaka veza na pocetku je zasnovana na nekom interesu, a vremenom i strpljenjem se dolazi do ljubavi i postovanja, preko pocetnog svidjanja,strasti, zaljubljivanja...

P.S. Molim te, izvini, ali imam potrebu da ti ukazem na gresku: naslov Veza (ne SA devojku)SAdevojkom/deckom.


Poruku je menjao/la Arlekina - Utorak, 17.04.2012, 2:29 AM

Dete,reka i kisa najlepse mirisu...









126
poruka na forumu
4 36



post # 27 | 17.04.2012 , 10:01 AM

Quote (Arlekina)
a vremenom i strpljenjem se dolazi do ljubavi i postovanja, preko pocetnog svidjanja,strasti, zaljubljivanja...


arlekina, ja sam zivi dokaz da tvoje reci i nisu bas istina. ja se u svoju zenu nikad nisam zaljubio, a koliko znam ni ona u mene.
a nama je prelepo

a za:"
Quote (Arlekina)
P.S. Molim te, izvini, ali imam potrebu da ti ukazem na gresku: naslov Veza (ne SA devojku)SAdevojkom/deckom.
" imam potrebu da ti posaljem
poljubac






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 28 | 17.04.2012 , 2:09 PM

ispravljene greske :)

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










2
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 17.04.2012 , 4:41 PM

Pa i ja sam prvo pomislila da hoce da je napravi ljubomornom, ali, kad smo se dop pitao me je da se vidimo, da se malo bolje upoznamo, rekla sam mu odma da izmedju nas dvoje ne moze nista da bude, da mozemo samo drugovi da budemo, i sad opet muva moju drugaricu. A i ona ne zna da se nas dvoje dopisujemo. Decka ne razumem uopste, al ajde. Sad nagovaram moju drugaricu da bude sa njim :) :D


Poruku je menjao/la Sandraaaaaa - Utorak, 17.04.2012, 4:42 PM








228
poruka na forumu
9 89



post # 30 | 18.04.2012 , 11:36 AM

Ne znas ni ti sta hoces :D








12130
poruka na forumu
5 REP OFF



post # 31 | 18.04.2012 , 11:49 AM

Quote (MarijanaBK1)
nista gore...

slazem se
Quote (MarijanaBK1)
Quote (dragan_93)
Zavisi kako kome. I zavisi jesi li dole ili gore.

tisi lud lol

<3<3<3
:>>><<<:










61
poruka na forumu
21 254



post # 32 | 18.04.2012 , 9:37 PM

Gutabgd,Izgleda da si me pogresno razumeo. Naime, nisam ni slucajno (a ni namerno :) ) pomislila niti napisala da je to pravilo. Jednostavno, gro slucajeva prolazi kroz te faze, a svakako ti sa svojom suprugom ne spadas u tu kategoriju. Drago mi je cuti da ste srecni zajedno i pored odsustva ljubavi. Zelim da vam bude srecno i dugovecno i nadalje. cao

P.S. A na "tvoju potrebu" da mi posaljes poljubac uzvracam pozdrav (izvini,samo da se malo doteram ogledalce ) kiss .

MarijanaBK1,hvala na korekciji! :)


Poruku je menjao/la Arlekina - Sreda, 18.04.2012, 9:49 PM

Dete,reka i kisa najlepse mirisu...









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 33 | 19.04.2012 , 7:03 AM

Quote (Marko)
Eto vidis, bila si sa njim da bi imala seks sa njegovom prijateljem. Opet smo na pocetku price

:D Pa iz tvog gledalist duso moja sves e vrti oko sexa pa nek ostane kako si rekao :D da ti nebi pokvarila mastu

Quote (Sandraaaaaa)
Ljudiii, pomagajte!
Ovako, ima jedan decko koji je muvao moju drugaricu , njih dvoje su se posvadjali zato sto je ispao debil 5 puta zbog nje. Nas dvoje se dopisujemo svakog dana preko fb-a, uvek mi se prvi javi, cak mi je prisao u diskoteci i stajao je celo vreme pored mene iako je moja drugarica bila tu. Rekao mi je kako sam najlepsa..... Stalno me ispituje kad cu da odem do centra, i ja mu kaze, i on naravno dodje. U centru uvek gledam gde je, kad sklopim oci, vidim njega, stalno gledam da li je na fb-u iako necu da mu se javim. Sta vi mislite, sam se ja zaljubila u njega? On se meni ne svidja.

Added (16 Apr 2012, 10:43 PM)
---------------------------------------------
ps. i uvek kad se dop sa njim, srecna sam


Nada se da znas sta znaci i kakav je osecaj kad se zaljubis!
Ako neznas sad znas jer si ti zaljubljena! :) :p
A taj tip hmmm ja bi prerekla on trazi utehu ali necu ti kvariti masto poljubac


Poruku je menjao/la Srcemoje - Cetvrtak, 19.04.2012, 7:07 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










20
poruka na forumu
0 4



post # 34 | 19.04.2012 , 8:08 AM

Bio sam ali to jedino kad se ja i drug takmicimo ko ce biti sa vise devojaka u vezi za nedelju dana :D

Imao sam dosta riba to ne znaci da sam frajer to znaci da jos uvek nmg pravu da nadjem!!! :)









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 35 | 19.04.2012 , 12:10 PM

kad mi da malo,zaljubicu se.^^

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









1
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 02.05.2012 , 11:09 PM

ja pokusam biti sa momkom u kojeg nisam zaljubljena, ali to se iskreno brzo zavrsii :)








12
poruka na forumu
3 53



post # 37 | 02.05.2012 , 11:21 PM

Ne to nikada nisam bio :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 38 | 03.05.2012 , 10:33 AM

Ma nema bez ljubavi nista..nije to,to..ni veza ni svadja,ni poljubac ni onaj osjecaj kad se nekad zagrlite i mozete udahnuti i izdahnuti i pomisliti hvala Ti Boze :D samo ljubav,a uvijek naidje kad se najmanje nadas :D








11
poruka na forumu
1 0



post # 39 | 03.05.2012 , 12:53 PM

To je totalno bezveze...kraj ce biti neizbezan..a zasto raditi nesto ako znas da ce lose da se zavrsi?? samoubistvo








785
poruka na forumu
27 121



post # 40 | 02.07.2012 , 2:02 AM

Quote (Exreey)
da, kako se odvijale te veze i koliko su trajale???
i... da li je moguce da se vremenom zaljubi u takvu osobu?


Po meni takve veze su cista sprdnja i ne traju dugo, i takodje mislim da je nemoguce zaljubiti se!

Quote (Exreey)
Ja sam sada sa jednom curom koja je lepa i dobra i uzivam dok sa s njom ali ne osecam onooooo da sam zaljubljen


Pre dva dana sam smuvao drugaricu koja je bila sa mnom u osnovnoj. Prijatno mi je kad sam s' njom ali nemam erekciju i nista ne osecam. To ni'e veza, to je cista sprdnja.
Ali ako ti uzivas sa tvojom curom i ako je lepa , 100% si zaljubljen. Mozda je to samo svez pocetak prelepe veze. cao


Poruku je menjao/la Crazy - Ponedeljak, 02.07.2012, 2:03 AM





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni
Search: