Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni
Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni






7
poruka na forumu
1 0



post # 1 | 16.04.2012 , 1:31 AM

Da li ste nekada bili sa devojku/decka u koju/ga niste bili zaljubljeni?

(ako vec bila teba mod. biris)








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 2 | 16.04.2012 , 1:38 AM

Naravno. Ništa slađe. lol

Ali šta tebe konkretno zanima? Kako se odvijala, kako funkcioniše ta veza ili nešto drugo?








547
poruka na forumu
46 1072



post # 3 | 16.04.2012 , 1:50 AM

Pa covek nemoze da nadje 100 puta ljubav u svojem zivotu i svaki put da se zaljubi...jednostavno nekad imas osobu s kojom ti je lepo i prija ti njeno drustvo...naravno uz to ti se dopada...i imate neke iste ciljeve...
et toliko ;)

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









334
poruka na forumu
69 766



post # 4 | 16.04.2012 , 3:34 AM

da ali swe sam to na brzinu otkacio i sada mi je mnogo bolje :D






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 16.04.2012 , 11:17 AM

Quote (dragan_93)
Naravno. Ništa slađe.


nista gore...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 6 | 16.04.2012 , 11:34 AM

Oficijalno sam prestao da verujem u ljubav.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 16.04.2012 , 12:11 PM

Quote (MarijanaBK1)
nista gore...

Slazem se! yes








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 8 | 16.04.2012 , 12:18 PM

Quote (MarijanaBK1)
nista gore...

I ja se slazem..











93
poruka na forumu
72 380



post # 9 | 16.04.2012 , 12:19 PM

da..mada je to bzvz.. najlepse je kad se zaljubis i kad uzivas i zelis da si pored te osobe stalno :)

No matter what I do, all I think about is you, even when I'm with my boo, boy you know I'm crazy over you...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 10 | 16.04.2012 , 12:30 PM

Da. :)

Inače to odmah na početku kažem. Ja ne mogu svakoga da volim i bilo bi glupo da volim svakoga s kim sam bila,iako i nisam imala baš mnogo tih "vezica". Inače me i nerviraju osobe koje posle dva,tri dana nekoga vole. Pa dajte. Djetinjasto jako. :)








7
poruka na forumu
1 0



post # 11 | 16.04.2012 , 12:36 PM

hehe...zanimljivi odgovori :)

Quote (dragan_93)
Ali šta tebe konkretno zanima? Kako se odvijala, kako funkcioniše ta veza ili nešto drugo?

da, kako se odvijale te veze i koliko su trajale???
i... da li je moguce da se vremenom zaljubi u takvu osobu?

Ja sam sada sa jednom curom koja je lepa i dobra i uzivam dok sa s njom ali ne osecam onooooo da sam zaljubljen :D


Poruku je menjao/la Exreey - Ponedeljak, 16.04.2012, 12:43 PM






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 12 | 16.04.2012 , 2:26 PM

Quote (Exreey)
da, kako se odvijale te veze i koliko su trajale???

Trajale su nedelju dana. Kada sam trebao da se vidim sa njom smisljao sam razne izgovore, lagao zbog kasnjenja i jedva cekao da prodje vreme. Zaljubis se, i to se desi, ali retko.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









228
poruka na forumu
9 89



post # 13 | 16.04.2012 , 2:40 PM

CEkam jos glupu verifikaciju :S da dobijem na mail code :/
Pozz ljudi novi sam ovde ;) Iskreno registrovao sam se zbog kaje gore :D haha
Ma ja jednostavno ne mogu da imam sa nekim nesto ako ne osecam nesto prema toj osobi..ni poljubac,ni ``ONO`` ni nista..
Ne kazem jesam imao tako nesto dosta puta ,ali nije to to...oni koji su imali slicno iskustvo znaju o cemu govorim..

Added (16 Apr 2012, 2:40 PM)
---------------------------------------------

Quote (MarijanaBK1)
Oficijalno sam prestao da verujem u ljubav.


2x :) znaci nemam komentar na sadasnje devojke/momke
Sto si veca svinja to bolje , sto si bolji to gore...uvek moj slucaj








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 14 | 16.04.2012 , 3:25 PM

Quote (MarijanaBK1)
nista gore...

Zavisi kako kome. I zavisi jesi li dole ili gore.
Quote (Exreey)
da, kako se odvijale te veze i koliko su trajale???

Što se tiče trajanja ne traju puno ukoliko se zaljubiš ali meni se to nije dešavalo.
Quote (Exreey)
i... da li je moguce da se vremenom zaljubi u takvu osobu?

Naravno da je moguće, samo što se to desi 1/1000. Ne zaljubiš se konkretno, nego osećaš neku vrstu povezanosti i obaveza. Međutim brzo dosadi pa upravo zato i traju kratko.








714
poruka na forumu
119 927



post # 15 | 16.04.2012 , 3:32 PM

Sa dechkA???Valjda je gramatichki ispravno sa dechkom i sa devojkom lol ,ali nema veze bitno da se razumemo lol
Bila sam jednom sa momkom u koga nisam bila zaljubljena i meni barem nije bilo nishta interesantno,vukli smo se jedva mesec dana i ja sve prekinula :D

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 16 | 16.04.2012 , 3:35 PM

Quote (Dzontras)
Sto si veca svinja to bolje , sto si bolji to gore...

Nisi jedini. Uradis joj samar, mislice da je iz ljubavi lol

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 17 | 16.04.2012 , 3:42 PM

Quote (Exreey)
da, kako se odvijale te veze i koliko su trajale???


ja sam imala takvu vezu, zato i kazem da nema nista gore, bili smo 8 meseci zajedno, smuvala sam se sa njim jer mi je prijalo njegovo drustvo, paznja itd... u pocetku je bilo ok, jer je njemu bilo stalo do mene, a meni je prijala ta paznja, al kad shvatis da zapravo ti nije stalo do te osobe, onda se sve promeni... krenu svadje, sve se manje vidjate, a ne zelim ni da pisem kakav je bio raskid, preko njegovih opijanja u kafanama, pa do sudara koji ga je mogao kostati zivota... tako da ne igrajte se sa tudjem osecanjima... sta znam mozda zbog loseg iskustva ja ovako razmisljam, jer znam dosta njih koji u pocetku nisu bili zaljubljeni, a sad su godinama zajedno... nisam ja rekla da se svaka osoba voli, daleko od toga, al mora imati ta neka hemija da bi se opstalo... mozda ti ovi muski daju neki bolji savet... ;)

Quote (dragan_93)
Zavisi kako kome. I zavisi jesi li dole ili gore.


hahah mars ludaku jedan... kiss

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 18 | 16.04.2012 , 4:12 PM

da...ali to je bezveze...ne mislis na tu osobu nego si sa njom cisto radi reda,mada i sto bi bila sa nekim u koga nisam zaljubljena?? mislim na duze... :D

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 19 | 16.04.2012 , 4:12 PM

Quote (ikica5)
nego si sa njom cisto radi reda

Ne, nego si sa njom zbog seksa, tako je u mom slucaju.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 20 | 16.04.2012 , 7:47 PM

Quote (Marko)
Ne, nego si sa njom zbog seksa, tako je u mom slucaju.

:D Nista me ne cudi kod Marka je se vezano za sex :D tako da samo naprijed kad ti se moze ;) :p

Bila sam naravno ali ne radi sexa nego da bi dosla do njegovog prijatelja :D
Bilo je to jednom davno :D upoznala sam tipa koji je kao jedna tema sto kaze onaj sto ne obraca paznju :p jer je kao ne odoljiv
Danima sam smisljala plan sta da radim i odlucim se smuwati njeovog druga a to je bilo najlakse jer je ni malo moj tip bio a on mene gotivio <_<
Krzo 2 nedelje veze u kojoj nisam bila zaljubljena ni malo uspela sam ono sto sam htjela dosla do onog ne osvojivog
u kojeg sam bila zaljubljena preko uskiju :D prekinula sa njegovim drugom a on jadan kad je shvatio u cemu je stvar rastuzio se i nismo ga sreli mesec dana poslije mi bilo zao jel je to bilo nesto kao veza iz interesa ali morla sam majkemi ljbav je bila jaca :D :D ali na kraju shvatila da oni ne osvojiv misle samo da su face :D i tad mi jos teze bilo sto sam onog onako povredila nije zasluzio jadnicak :(


Poruku je menjao/la Srcemoje - Ponedeljak, 16.04.2012, 7:51 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Veza sa devojkom/deckom u koju/eg niste zaljubljeni
Search: