Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 19.04.2012 , 9:18 PM

Uvek sam bila poprilicno otvorena osoba, bez dlake na jeziku kako bi to mi rekli.
I po pitanju svojih osecanja veoma otvorena.
Kada mi se neko svidja, potrudicu se da to zna, kada mi se neko ne svidja takodje cu se potruditi da to zna.
A onda, ja i on.
Mozda bih i mogla da usporedim sa kontrastima kao sto su Vatra i Led.
Ne bih isla u tolike krajnosti ali shvatate sta zelim da kazem.
Sta uraditi kad on ne zna da pokaze sta oseca?
Sta uraditi kada ste vi jedna devojka,zena koja voli kad joj je paznja poklonjena i kad se oko nje neko trudi a on to bas ne zna.
Obicno oni koji to ne znaju recima iskazu delima. Oni koji ne znaju delima trude se da to iskazu recima.
Da li se vredi truditi oko osobe koja nije sposobna da pokaze svoja osecanja?
I kakve su to osobe, jel mozemo da kazemo da su hladne? Ili one svoje reakcije samo dobro skrivaju?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 19.04.2012 , 9:36 PM

Meni su dosta privlačne osobe koje slabo kada pokazuju svoje osjećaje,ali je opet lijepo znati na čemu sam. Ne bi da pravim greške i umišljam sebi nešto,a da tako nije. Jednostavo ne bi da žurim,a možda čak i zapostavljam ono što je do tada stvoreno jer druga osoba ne pokazuje svoj osjećaje.
Kada se dođe u takvu situaciju najbolje je sjesti i popričati s tom osobom mnogo iskreno.Možda bi se onda tek tada otvorila jer pojedinim ljudima je osjećaje sram pokazati. Npr. mene je sram zaplakati pred nekim ili pokazivati osjećaje baš javno da ih svako osjeti i vidi kako se ja osjećam. Treba samo početi nekakvu priču i s vremenom bi se osoba vjerovatno otvorila. Ali isto tako ne treba mnogo navaljivati. To je moje mišljenje,a koliko je tačno ne znam. :)
A sada da li se treba ili ne potruditi zavisi jer nikada ne znamo koliko će nam ta osoba biti draga ili nešto.Nikada se to tačno ne može reći dok se ne kaže jedan normalan primjer. A takve osobe za mene nisu hladne nego svoje i mnogo zanimljive.

Ali opet postoje osobe koje se nikome ne otvaraju i drže svoje osjećaje da budu samo njihovi. Imala sam takvog jednoga prijatelj koji je samo ozbiljan i ne smijem se i ne plače. Osjeća samo veliku mržnju prema jednoj osoba,a za skoro sve ostale osjećaje mu je navodno svejedno i samo on zna kako se on osjeća. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 19.04.2012, 9:39 PM








29
poruka na forumu
4 69



post # 3 | 19.04.2012 , 10:34 PM

da pokazem osecanja pa da me devojka maltretira posle,pazi bgati.sta trebam posle da obucem suknju

buhahahahakikikighaghagha!!! duhovit nema sta..............................
Ja sam ti kao kokain,jednom se druzis samnom i ne mozes bez mene.Pa sad druzi se ako smes hiiihiihhih!!!










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 4 | 19.04.2012 , 10:46 PM

Muskarci ili ti BILO koja osoba koja ne pokazuje osecanja je nesigurna u GLavNom.Nemojte odmaK da se zakaciNJEte. :)
Ja sam mojoj maloj rekao i ne bojim se da joj to i pokazem.Gde je uzivanje ako si sam sebe zatvorio i nemozes to da podelis sa svojom Maleckom? hihi
Kad' priznas lakse ti je...nemas vise taj kamen u stomaku,a to pokazuje i da si hrabar pa smes i mozes to. ^^ (:

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









228
poruka na forumu
9 89



post # 5 | 23.04.2012 , 5:44 PM

Ja bih rekao da su muski osecajniji od cura :DDDDDDDD

A npr sad sam ja taj :D mrtav ladan sam na sve D:








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 01.02.2013 , 4:45 PM

Uhhh.......... :D

Ima i takvih naravno kriju osecaje kao zmija noge ali ne znaci da su hladni
Pokusjmo takvoj osobi dati do znanja da flertujemo s drugim ili da ga izbegavamo ili smo hladni videcete reakciju i odgovor na ovo pitanje iznas.

Oseca i te kako yes

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 7 | 11.04.2013 , 9:27 AM

Ne mogu da shvatim ni muskarce ni zene koji ne pokazuju osjecanja.

Zasto se muce?! Zasto guse to u sebi?!

Ima li ista ljepse od cistih osjecanja koji se radjaju u vama i razvijaju iz dana u dan?! Čemu skrivati to?!

A i nikad se do kraja ne moze to sakriti pa mi izgleda jos i besmisleno.. nesto kao kad bi zena pokusala da sakrije trudnocu.. iz pocetka je i relativno izvodljivo, poslije apsurdno i nemoguce..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Muskarci koji ne pokazuju svoja osecanja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: