Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ozenjen muskarac/udata zena
Ozenjen muskarac/udata zena






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 21.12.2010 , 1:55 AM

Zanima me vase misljenje. Kakav je vas stav o devojkama koje su sa ozenjenim muskarcima i o momcima koji su sa udatim zenama?











1449
poruka na forumu
105 688



post # 2 | 21.12.2010 , 3:43 PM

cccccccc happy happy happy

tudje je najsladje-znate wink wink wink

a sto se tice toliko MOMAKA I CURA kojisu slobodni--ma neiskustvo je u ljubavi u pitanju--nije seks vec ljubav i njeno vodjenje potpuno razumevanje od osobe sa druge strane cool cool cool cool

a ne samo NATRCI SE I VOZI DOK NE IZDAHNE JEDNO OD VAS DVOJE surprised surprised surprised surprised


!!!









5
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 21.12.2010 , 4:05 PM

hahaah tako je tudje je najsladje biggrin wink


Poruku je menjao/la Zemunac93 - Utorak, 21.12.2010, 4:06 PM

kjghghdhgdhgfddhjfjghjghjkjkfjhkhfklkfghkjkhjkghjhjvnghnhjhjhgkhjjkhkkkhk









1449
poruka na forumu
105 688



post # 4 | 21.12.2010 , 11:37 PM

pa ubijemo tog muskarca ili otrujemo tu zenu--eto teko wink wink wink

to su rizici koji jedna osoba koja je svesna u sta ulazi mora da prihvati--ili da ne ulazi u sve to wacko wacko wacko


!!!









416
poruka na forumu
30 155



post # 5 | 06.01.2011 , 0:52 AM

Quote (sandra1000)
A sta ako se bas mnogo zaljubila...

Eee sad sta bi bilo kad bi bilo :P Svako najbolje poznaje sebe i zna sta moze,a sta ne wink

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










1449
poruka na forumu
105 688



post # 6 | 09.01.2011 , 10:06 PM

Quote (sandra1000)
A sta ako se bas mnogo zaljubila...

e onda je najbolje da ubjes sebe pa nju ili njega happy happy happy happy

!!!









361
poruka na forumu
3 8



post # 7 | 09.01.2011 , 11:12 PM

zasto da se ubiju kad se vole wacko








1449
poruka na forumu
105 688



post # 8 | 10.01.2011 , 0:23 AM

Quote (semelv)
zasto da se ubiju kad se vole

samo tako ce jedino vecno biti zajedno tongue tongue tongue

!!!









904
poruka na forumu
96 378



post # 9 | 10.01.2011 , 0:28 AM

Quote (scorpio978)
samo tako ce jedino vecno biti zajedno tongue tongue tongue

Ja nevideh zatvor za zaljubljene nigde...












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 10.01.2011 , 9:27 AM

Quote (scorpio978)
samo tako ce jedino vecno biti zajedno

hahahhaha
i na zemlji ima raj...
pa mogu da pobegnu na Bahami...
i sta onda?
1. ako su dovoljno pametni neka beze, ali ako su glupi nek se ubiju ( o moj Boze ) wacko

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 11 | 12.01.2011 , 6:17 PM

Ti sto su sa ozenjenim/udatom njima verovatno dobro nece oni da razmisljaju o tudjem braku briga ih( zna se ko treba da razmislja) biggrin

E sad ako se bas, bas ludacki zaljube onda po meni su se gadno zaj*bali jer ko prevari jednom ( jos u braku ) kad tad opet ce....


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 12.01.2011 , 7:15 PM

Ako se bas zaljube neka rasformiraju svoje bracne zaje(b)nice,nek naprave svoju i neka kusaju ono sto su zakuvali. Dugo sam polemisao o tome sa ortakinjama uglavnom. Lik koji je ozenjen,trazi devojku sa strane uglavnom kao razbibrigu i kao element za dokazivanje. Dublje vezivanje tu je retkost. On nikada nece ostaviti zenu i decu,sem ako je kreten,pa mu sperma udari u glavu. A ako su i jedno i drugo u braku,to im je interesantno dok ne pocnu da se stvaraju odredjeni problemi kao sto su,uklapanje sastanaka,lazni izgovori itd.... Onda to dobija mucnu konotaciju i takve stele pucaju,padaju u vodu. Devojkama ,na neki nacin odgovara da budu sa ozenjenima,na koji,ne bih da ofiram pojedine drugarice,koje polako pocinju da popstaju baba devojke jer su se zaljubile u zauzete muskarce.... Zato,moj mali doprinos temi glasi -DEVOJKE STA CE VAM OZENJENI?NADJITE MOMKE I UZIVAJTE U VASIM SLOBODAMA.... Ne dozvolite da same sebi jednog dana izgledate jeftino i potroseno,zbog nekog (da budem kulturan) PREZERVATIVA ,koji Vas je trosio i krao Vasu mladost da bi samo njemu bilo ugodno... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 13 | 16.07.2011 , 4:02 PM

ja mogu samo reci tudje sladje
e sad bila udata ozenjen :)) uvek vuce sta se nesme :))

Added (16 Jul 2011, 4:02 PM)
---------------------------------------------
A sta ako su obadvoje ozenjeni ?
A zaljube se jedno u drugo ?


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 14 | 27.07.2011 , 1:14 AM

Quote (Srcemoje)
ja mogu samo reci tudje sladje

Sve su SLADJE uvek tudje.... sad

smile smile smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 15 | 27.07.2011 , 1:25 AM

ja samo znam da je danas sve vise i vise toga a razloga sigurno ima puno .....








354
poruka na forumu
28 71



post # 16 | 27.07.2011 , 8:10 AM

Nikada ne bih bila sa oženjenim muškarcem. Iako je to potpis na jednom bezvrednom papiru,ali može se dosta polemisati iz kog razloga bi muškarac varao u braku i to sa devojkom koja nije vezana.
Ja sam zaljubljena u čoveka koji je razveden i ima malo dete.
Dok je još bio u vezi sa bivšom ženom ona je zatrudnela, i to ispalnirano ( a dete nije krivo nizašta ali je ono bilo tu mamac), da bih ga ona zadržala i koristila njegv novac. On je to shvatio pokupio se i dobio starateljstvo nad detetom, jer se ta devojka propila i ostala i bez posla i kuće.
Znam da me voli, i da mu je stalo do mene, ali ja stvarno ne mogu biti sa njim jer su godine velika prepreka...
Igrom slučaja doselio se u moju zgradu. Tu je stalno, ali jednostavno sam to prekinula iako znam da smo jedno za drugo.
I čekaću da prođe još koja godina, pa ako me i tada bude voleo možda i budemo zajedno, a ja ću njega sigurno čekati.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 17 | 27.07.2011 , 9:24 PM

Quote (Srcemoje)
A sta ako su obadvoje ozenjeni ?
A zaljube se jedno u drugo ?

Srcemoje,pa neka se razvedu da ne lazu ni sebe ni druge....
Ovako zive poluzivot... Ali... Sustina i jeste u tome da je sladje dok je zabranjeno... Oni koji su u braku znaju koliko je to zahtevno i ume da dojadi pa uglavnom ostaju u svojim brakovima a traze dopunu licnog zadovoljstva sa strane... Tako da im ne odgovara da se razvedu posto bi se ponovo vezali i znaju da bi im ponovo brzo dojadilo...
Quote (JovanaPraslin)
Dok je još bio u vezi sa bivšom ženom ona je zatrudnela, i to ispalnirano ( a dete nije krivo nizašta ali je ono bilo tu mamac), da bih ga ona zadržala i koristila njegv novac. On je to shvatio pokupio se i dobio starateljstvo nad detetom, jer se ta devojka propila i ostala i bez posla i kuće.

Ovakvih prica sam se naslusao,da ne slazem,bar stotinak.. I uglavnom zavrse tako da neko pati,a nekoga boli uvo.... Ako se momak-udovac ili raspustenik i veze ikada za devojku i udje sa njom u brak uglavnom to bude tezak i surov brak,posto on pokusava da drzi sve pod svojom kontrolom bojeci se da ne napravi istu gresku kao i ranije... Tako da slabiji pol uglavnom vrlo brzo pocinje da pati i da se oseca kao rob svoje ljubavi....
Na zalost i toga sam bio svedok...
Pa ako Vam obema to nesto znaci,drago mi je...
Ako sam Vas na bilo koji nacin sa ovim recima pogodio negativno,zao mi je... Ali iskustvo se ne dobija preko noci vec,najcesce preko sopstvenih ledja.... sad

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









12130
poruka na forumu
5 REP OFF



post # 18 | 03.11.2011 , 9:09 AM

u danasnje vreme precemo to videti nego neku normalnu vezu a to je zalosno

<3<3<3
:>>><<<:










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 21.11.2011 , 11:21 PM

= Dinastija :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 20 | 21.11.2011 , 11:29 PM

pa sada sve je za ljude niko nikoga nista ne presiljava , mada ima i oni udate sa ozenjeni, ozenjeni sa udate





Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav » Ozenjen muskarac/udata zena
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: