Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne? (Staro pravilo , novo vreme .)
Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne?






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 21.09.2012 , 5:03 PM

Lep , pozdravčić za sve .. :D

Da pređemo odmah na temu :

Da li treba brzo zavrsiti u krevetu? Večeras pijete kaficu upoznali ste se i odmah padne sex?
"Veza za jednu noć ne može da preraste u pravu ljubav"
Da li je ovo staro pravilo danas prevaziđeno?
Imate li ovakva iskustva ?

Unapred zahvalna svima koji odgovore na moju temu ;)

xoxox

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









123
poruka na forumu
169 2743



post # 2 | 21.09.2012 , 5:39 PM

necu da se hvalim niti da kenjam nesto pazi ovako kod muskaraca ako devojka pristane na sex 1 vece kurva je ako ti nepristane kurva je... ja sam imao gomilu klinki koje se loze na kola ako izadju sa tobom placas celo vece pice na primer, odma skacu i imao sam vise puta takve gluposti tkzv sex posle nemozes da se otkacis od njih... e posto sada vise nema ljubavi nego je bitno ko sta vozi, koliko ima kesha, kakvu kucu ima... Kakva bre ljubavv.. Eto to je neko moje iskustvo i toliko od mene..

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!










577
poruka na forumu
548 3795



post # 3 | 21.09.2012 , 5:44 PM

Quote (Adrijana_)
Kakva bre ljubavv..


Pa znači ti uopće ne veruješ ni u kakvu vrstu ljubavi pa ni u ovu ?

Složila bi se da je više sve materijalno ali ipak mislim da još uvek postoje prave ljubavi ..

taj pojam ''kurva'' lako ga upotrebljavate vi muški , ali dobro hvala ti na odgovoru :))

PS...

IDEMO u BEČ :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 4 | 21.09.2012 , 5:47 PM

ja cu da odgovorim kad as eprobudim

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









123
poruka na forumu
169 2743



post # 5 | 21.09.2012 , 5:54 PM

Sve to prodje zaljubis se drzi te 1-2 godine posle postane navika i onda ode sve dojavola ;)

Takvi smo mi muskarci jbg samo sto neko nece da prizna a neko hoce ;)

PS. Idemo da se Becimo i da se kupamo u banjama :)

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!










577
poruka na forumu
548 3795



post # 6 | 21.09.2012 , 5:55 PM

Quote (Adrijana_)
ja cu da odgovorim kad as eprobudim


ti ćeš onda batine da dobiješ i bez večere da ostaneš pa ti vidi

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 7 | 21.09.2012 , 6:33 PM

Dajte malo nesto realnije i malo istine u tom pisanju i odgovaranju.

Moje misljenje ne mora da znaci da je bas tako, ali svakom kad nesto ne odgovara on drugu osobu zove pogrdnim imenima, tako je i kod muskaraca i zena.
A sada da predjemo na temu. Pa nije bas svaka zena kurva ako ispadne posle dobre zabave neki jos ludji provod, sve zavisi ako ispadne samo kafa mozda i iz toga izadje i neka pijanka i provod u gradu a posle malo duze pijanke se izrodi iz tog kontakta dosta toga ispadne dobra afera ili sta vec da pogledi tako ovladaju da im je u mislima samo da moraju da se late tu noc, u vecini slucajeva sve ispadne samo sex za jednu noc i partner pobegne mada nije ni to toliko tacno kao sto su svi gledali na filmovima da se odma bezi ima imak ki odredjen procenat koji ostanu kao sto sam naveo da je dovoljno i 1 noc da se nesto stvori i napravi u jednoj noci xD

ma narod je zlo ... xD

Mucno mi da pisem vise jer bi pisao i pisao posto umem da oduzim ko niko xD








577
poruka na forumu
548 3795



post # 8 | 21.09.2012 , 6:35 PM

Quote (Adrijana_)
1 noc da se nesto stvori i napravi u jednoj noci xD


i ja mislim da je moguće mada nisam doživela :))
xoxoxoxox

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 9 | 21.09.2012 , 7:10 PM

Quote (Adrijana_)
i ja mislim da je moguće mada nisam doživela :))
xoxoxoxox


nikada se ne zna ;) a sve je moguce :D mozda pravis pogresan izbor pri merkanju trenutnog muskarca :p








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 10 | 21.09.2012 , 8:02 PM

Sex na jednu noc- Mac sa dve ostrice...
Ja licno nemam nista protiv toga, samo covek treba znati sta zeli, kad su devojke u pitanju trebaju biti spremne da mozda posle te noci nece biti reprize, a muskarci treba da postuju to...Mislim da rec "kurva" upotrebljavaju klinci koji jure recke...
A odrasli ljudi koji znaju sta zele ta noc im ne predstavlja nikakvu prepreku, ako im se svidi ponovice a ako ne svako svojim putem i gotovo...











577
poruka na forumu
548 3795



post # 11 | 21.09.2012 , 8:06 PM

Quote (c0n3)
ako im se svidi ponovice a ako ne svako svojim putem i gotovo...

Lepo si to rekla , samo nisi konkretno mi odgovorila misliš li da posle tog sex-a za jednu noc moze da se desi velika ljubav ? Ili moze samo da se nastavi kao sex , jer muskarci onda obicno razmisljaju , ako je sa mnom tako sigurno je bilo njih jos na ovaj nacin :D


Bez obzira koliko mi napredovali uvek cemo da kao narod malo zaostajemo za svetom u ovom polju ...

Hvala Suzy na odgovoru :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 12 | 22.09.2012 , 0:47 AM

Nista novo.
Ko voli neka izvoli.
Ja nisam protiv.
Samo sto moja Suzana rece, otovoriti oci s kim, gde, i kada.
I nema emocija. Ta vrata zatvorite!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










896
poruka na forumu
89 981



post # 13 | 22.09.2012 , 2:21 AM

No relationship, no emotions, just sex! :D :D :D
Danas se to ceni tako da,uzivajte :p






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 14 | 22.09.2012 , 2:27 AM

ako odgovorim ostadoh bez vecere

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









577
poruka na forumu
548 3795



post # 15 | 22.09.2012 , 3:06 AM

Quote (Max_Peric)
ako odgovorim ostadoh bez vecere


pa svakako ces ostati pa biraj izmedju dva zla ono manje ... xoxoxox voli ja svog muzica

Added (22 Sep 2012, 3:06 AM)
---------------------------------------------

Quote (Leksi)
No relationship, no emotions, just sex!


Lepo , iz filma ? haha :)) xoxox

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









400
poruka na forumu
56 795



post # 16 | 22.09.2012 , 3:47 AM

ja sam devojku poznavao 5 minuta, nismo imali temu za pricanje, posto je dosla kod mene u stan, malo smo kao razgovarali 5 min i zavrsili u krevetu i bila je to posle toga lepa ljubav, koja je trajala godinu dana, ona je danas psiholog, ja jos uvek student :)

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









577
poruka na forumu
548 3795



post # 17 | 22.09.2012 , 3:59 AM

Quote (Adrijana_)
zavrsili u krevetu i bila je to posle toga lepa ljubav,


dakle ipak se moze roditi lepa ljubav .. :)))

i ja sam tako mislila :))

Hvala za odgovor na temu ;) :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 18 | 22.09.2012 , 8:09 AM

Quote (Adrijana_)
Lepo si to rekla , samo nisi konkretno mi odgovorila misliš li da posle tog sex-a za jednu noc moze da se desi velika ljubav

Hmm... Ja sam posle takvih izleta uvek ostajala u vezi sa tom osobom, sad da je bila velika ljubav sigurno nije jer bi danas bila sa tom osobom, medjutim, danas sve vise se ljudi opustaju kada su tabu-i u pitanju, negde licno mislim da moze i ljubav da se desi ako su obe osobe dovoljno zrele, to im nece biti merilo necijeg kvaliteta...
Samo kazem opet oprezno devojke, da ne bude posle kukanja, ako ste resile vec da spavate sa nekim prvu noc, spremne docekajte i jutro i mogucnost da je to kraj...









Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 19 | 22.09.2012 , 10:24 AM

Quote
Diablo89,necu da se hvalim niti da kenjam nesto pazi ovako kod muskaraca ako devojka pristane na sex 1 vece kurva je ako ti nepristane kurva je... ja sam imao gomilu klinki koje se loze na kola ako izadju sa tobom placas celo vece pice na primer, odma skacu i imao sam vise puta takve gluposti tkzv sex posle nemozes da se otkacis od njih... e posto sada vise nema ljubavi nego je bitno ko sta vozi, koliko ima kesha, kakvu kucu ima... Kakva bre ljubavv.. Eto to je neko moje iskustvo i toliko od mene..

mislim da ti je covek sve lepo objasnio :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 20 | 22.09.2012 , 11:52 AM

u disanju je caka,treab disati,dajmo sansu disanju :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Da li ostvariti sexualni kontakt prvo vece ili ne? (Staro pravilo , novo vreme .)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: