Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Ko nas i zašto privlači ?
Ko nas i zašto privlači ?






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 21 | 24.11.2013 , 1:43 PM

Kapitamo i lično sam razočarana. :)








792
poruka na forumu
53 326



post # 22 | 27.11.2013 , 3:31 PM

Mene magnet,ne znam sto,odmah idem ka njemu :)









velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 23 | 27.11.2013 , 5:59 PM

mene privalce osobe ljespeg juznog pola zato sto imaju nos za mene,naime ja sam jendom davno pre par dana setao graodm i ugledam jednu lepu zgodnu mladu damu osrednjih godina kako nosi teske kese bremena svoga,pridjem ti ja bez trunke dvoumljenja i kazem onako prigusenim odvaznim glasoh:izvin'te,da li vam treba pomoci?i blago s enasmesim uz sve to.ona me odmeri od patika na gore,kaze hvala ti decko,ja sam tebe priemtila i ba skontam u sebi da mi samo hoce pomoci malo ovaj decko,bila bih mu zahvalna mozda i seksom,znate...elem,j ati joj pomognem,ona se meni zahvali...ja sam nju privukao svojom rukom koja je drzala kesu a ona mene istom tom kesom a i nosom jer je imala njuh z amene,romantika,sta li je...:)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









38
poruka na forumu
2 21



post # 24 | 08.12.2013 , 8:58 PM

Negde u ljudskim genima postoji nešto od onog animalnog instinkta, koji nalaže da se za produženje
 vrste treba naći partner najsposobniji za preživljavanje. To je uglavnom značilo da je to fizički, najjači
mužjak, ili ženka sa najistaknutijim karakteristikama rase. Pošto smo ipak "malo" evoluirali, došli smo
do toga da je potreban čitav niz karakteristika koje ljudi često ne opažaju svesno. To je ona takozvana
"hemija".  Nažalost, to spada u one prave vrednosti kojih nisu svi svesni, pa često imaju puno
uzaludnih pokušaja da stupe u vezu sa "nekompatibilnim osobama". Najbolji primer ćeš videti na
nudističkoj plaži. Šta bi bilo kada bi se svaki muškarac na plaži seksualno uzbudio čim vidi zgodnu
ženu bez ičega na sebi?  Plaža bi bila puna "nojeva":D . Čak i ako muškarac svesno komentariše
izgled neke zgodne i lepe žene, do seksualnog uzbuđenja će doći tek kada postoji uzajamna
privlačnost i "govor tela" obavi svoje.
 
Iskreno, mene  za sex ne privlače žene "savršenog" izgleda. One su mi nekako, kao gumene lutke,
veštačko voće...Pogotovo važi za žene koje nemaju svoj lični izgled, već se trude da izgledaju tipično.
Tipična dugonoga plavuša, sa velikim grudima (Si), velikim usnama(Si), dugačkom ispeglanom kosom
i maleckom suknjicom...
Mislim da nešto što se smatra manom, čini ženu pravom.
Naravno, dozoljavam mogućnost i da se pojavi "hemija" sa ženom savršenog izgleda, mada mi se još
nije desilo...:yes:


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Ko nas i zašto privlači ?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: