Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Veliki problem sa muzem
Veliki problem sa muzem






3
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 12.11.2013 , 12:02 PM

Zdravo svima. Nova sam na forumu i izvinjavam se ako vec postoji slicna tema. Imam veeeeliki problem sa muzem - u braku smo oko tri godine i on uopste nije zainteresovan za seks. Zivimo u malom mestu, proveravala sam na sve moguce nacine i skoro sam sigurna da me ne vara. Interesuje me vase misljenje, u cemu je problem. Pre toga smo se godinama zabavljali, sve je bilo u redu. Ajde da napomenem i to da spadam u lepe i zgodne zene, nisam se u braku ugojila i sl. Molim vas da mi kazete svoje misljenje. Unapred hvala.






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 12.11.2013 , 1:06 PM

Da li razgovarala sa njim o toj temi? Mislim da ti niko od nas neće reći ništa pametno, najbolje je da razgovaraš sa njim.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 12.11.2013 , 1:33 PM

Jesam, nekoliko puta :( ali se on pravi da je sve u redu. Posle razgovora bude sve noramalno nekih mesec dana i onda opet po starom. Shvatila sam da nema svrhe da razgovaram s njim, samo me interesuje misljenje ljudi sta bi moglo da bude uzrok tome.

Added (12.11.2013, 12:33 PM)
---------------------------------------------
Zato sto je sve normalno funkcionisalo godinama. Cak i sada ljudi sa kojima se druzimo misle da imamo savrsen brak.


Marija Milutinovic









292
poruka na forumu
615 1347



post # 4 | 12.11.2013 , 1:41 PM

Pozdrav i tebi.
Dobro,da li ste u samom početku ili još dok ste bili u vezi redovno upražnjavali seks?
Ako jeste,onda ima nekih problema,možda nije varanje u pitanju,možda je jednostavno u nekoj depresiji.Ako je zaposlen,možda ima nekih problema na poslu,dolazi umoran..itd. ;)
A,postoji i mogućnost da ti je muž jednostavno aseksualan  :(

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










3
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 12.11.2013 , 1:47 PM

Dok smo bili u vezi nije bilo nikakvih problema, problem je nastao u braku, skoro od prvog dana.  Jeste zaposlen, jeste umoran ali i ostali muskarci su, mislim da to ne bi trebalo da bude uzrok, uostalom i ja sam zaposlena. Da je aseksualan - mozda, ne znam vise sta da mislim.

Marija Milutinovic









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 6 | 12.11.2013 , 3:15 PM

Aurora123, Po mom misljenju tvom muzu je jedino bilo potrebno da te dovede u kucu, da mu spremas cistis, kuvas i ostalo, u pocetku veze se trudio ali kako ste se odlucili na brak, jednostavno je prestao da se trudi jer misli da vise nema potrebe, jednostavno mislim da je nezainteresovan za tebe, i tim razgovorima kojima pokusavas da dopres do njega ga jednostavno tj... 100% smaras, on se potrudi mesec dana posle toga mu opet dosadi misli da je dovoljno i vraca se na staro, nzm sta da ti kazem, probajte kod onih savetnika za brak, ako to ne uspe nemoj sad pogresno da me shvatis ali je to jedino resenje, nadji nekog ko ce zadovoljavati tvoje potrebe jer tvoj muz izgleda nije taj... Sad radi kako hoces :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 7 | 24.11.2013 , 11:55 AM

Aurora123, kada ste imali prvi put odnos,ko je insistirao i počeo ga ? 
Kakav seks upražnjavate ? Kakav seks ste upražnjavali ? Koliko često ranije,a koliko često sada ? 
Kakav je odnos sa njegovom majkom ? Kakav je vaš,a kakav njegov odnos ? 
Da li ste imali problema dok ste bili u vezi ? U braku ? 
Kakav je sa djecom ? Kako se prema njima ponaša ? Da li je "nježan" sa tobom ?


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Veliki problem sa muzem
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: