Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Muška i ženska nevinost
Muška i ženska nevinost






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1 | 17.06.2014 , 2:22 AM

Da li se nevinost razlikuje na mušku i žensku ? 
Zašto ? 
Koje su razlike ? 
Da li je jedna vrijednija od druge ? Koja ? Zašto ?

Ako postoje razlike,zar se ne vraćamo u primitivno doba ? Vjerujem,ono i sada vlada. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 17.06.2014 , 2:35 AM

Ja verujem da se razlikuje, možda sam primitivan.  lol

Zašto? Pa nzm, možda sam ja lud ali u 90% stvari je razlika ali eto, neka bude da sam lud jer ne bih baš da ih opisujem.

Da li je vrednija, pa možda je ženska nevinost vrednija, bar meni, šta znam, verovatno zato što sam muško
:D








292
poruka na forumu
615 1347



post # 3 | 17.06.2014 , 10:21 AM

Samu "cijenu" muške i ženske nevinosti su postavili muškarci i žene, evo jednog jednostavnog primjera i kako to.
Žene(ovdje mislim općenito žene :p ) vole da im je partner iskusan, tj. da je već odavno izgubio nevinost i da mu ista apsolutno ne nedostaje( :D ), što će reći da manje cijene nevinost nego li mi muškarci, koji pak traže djevojku koju niko dosad nije "imao" i koja nije ni s kim dijelila krevet(osim s bratom, tamo nekad kao beba). To je poseban osjećaj kad znaš da ti je djevojka nevina, da nije ni s kim doživljavala ono što bi ti žarko želio da doživljava s tobom( :D ), bar je meni to poseban osjećaj i jako cijenim žensku nevinost, naravno ni ne osudjujem one djevojke koju nisu nevine, one su vjerovatno i izgubile nevinost s onim koga vole, ali zbog nekih razloga je došlo do prekida s njim, pa mi nema neke logike da ne kažem potrebe da se iste te djevojke osudjuju. Ali ima i onih djevojaka što žele iskusiti i oprobati što više muškaraca, kako no one kažu-žive život. Uglavnom, svakom svoje, pa i meni moje. :D lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Muška i ženska nevinost
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: