Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Nista prije braka
Nista prije braka






233
poruka na forumu
151 1281



post # 61 | 22.02.2012 , 2:55 AM

Ja poznajem neke ljude koji zele da udju nevini u brak i to postujem...meni je to glupost ipak je ovo neko vreme gde je normalno spavati sa deckom/devojkom...

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










97
poruka na forumu
5 64



post # 62 | 22.02.2012 , 3:15 AM

Quote (Leksi)
nije nego je istina. Nije glupost

poredenje drustvenog napretka i razvoja tehnologija i morala je glupost..

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 63 | 22.02.2012 , 12:22 PM

Quote (sejo90)
poredenje drustvenog napretka i razvoja tehnologija i morala je glupost..


Sve to ide jedno sa drugim. Razmisljaj malo "sire", free your mind! ;) A, to sto ti nazivas "moralnim" se granici sa fanatizmom ili ti extremizmom, da ne kazem morbidnoscu.
Elem, posto vidim da si "ogranicen" i da ti je moja konstatacija isuvise komplikovana za mozdanu obradu, da ti obrazlozim: Ja sam se pozvao na arhaicno razmisljanje iz kog proistice ovo "nista pre braka". Kapis? E, sad idemo dalje... Da svi, odnosno drustvo u globalu, ima takva arhaicna razmisljanja, da ne tezi savremenizaciji i napretku u svakom smislu te reci, ne bi ni bilo navedenih dostignuca u tehnologiji, industriji, nauci uopste. To vazi i za moral, koji ti spominjes. Nekada su muskarci trazili ruku dame od njenih roditelja. To je moralno bilo tada, a sada je smesno. Kontas? Grow up, kid. ;) No da ne duzim, jer ce ovo progredirati u jednu debatu u kojoj bih mogao da ti satima iznosim argumente i opravdam realnost svog misljenja.
Da ne bude da ja vredjam ili ismejavam ovde nekoga, samo cu reci da ko je u tom arhaicnom fazonu svaka cast na tome, ali meni licno, a vidim i vecini ovde je to malo vise spooky. Ipak je ovo 21. vek.
Uostalom, napisi svoje misljenje o temi ako zelis, a nemoj ti ovde da ispravljas druge i da im solis pamet i da spamujes, kao sto ja sada radim.
Leksi i ja (pa i drugi koji dele nase misljenje) dovoljno smo stari i zreli da znamo o cemu pricamo. Tacka! B)


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 24.02.2012, 12:08 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 64 | 22.02.2012 , 12:51 PM

Bolje je da pre braka vodite ljubav,nego u braku rat zato sto pre braka niste vodili ljubav....
Vodite ljubav... Manje boli od polemike ;) cao

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 65 | 22.02.2012 , 6:57 PM

Quote (sejo90)
poredenje drustvenog napretka i razvoja tehnologija i morala je glupost..


Sejo, rado bih ti odgovorila, ali nemam nameru da svoje dragoceno vreme trosim na tebe, jer ti normala ne dopire do mozga. Tako da bih uzaludno trosila vreme i reci.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










714
poruka na forumu
119 927



post # 66 | 22.02.2012 , 7:02 PM

Danas je sve dozvoljeno,ali to ne znachi da ti sve ide u korist.... ;)

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









4
poruka na forumu
0 0



post # 67 | 22.02.2012 , 7:43 PM

Pa postujem to neko hoce da se cuva do braka!ali ne podržavam muskarce koje hoce nevinu ženu a oni nisu, ili supratno...ma da mogu raci da ne znam ni jedan slucaj da žena hoce nevinog muskarca a ona nije. Ali vreme se promenilo pre su se udavali i ženili u 15,16,17 godina... a sad dok covek studira, zaposlilse, u mnogim slucajevima i stambeno obezbedi...uhvatega mnogo vece godine od 15 i 16 tako da to uradi u isto godina kao i sto se pre radilo samo u ne bracnom stanju, zbog životne situacije.








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 68 | 24.02.2012 , 12:06 PM

to je bilo previse komplikovano za mene pa sam odustao...bio sam ovaj malo nervozan nisam znao da li da joj ubacim bocu ili mog djoleta jer je i njoj bio prvi put...nece pa nece ja gurni a on se vrati i sve tako....a ona se drala...te ja je tu malo u afektu pripitah>mora li citav komsiluk da zna da se ja i ti karamo?< ona odgovara:>ma bjezi necu ja,ti nisi ozbiljan<i tako se to zavrsilo.... - OVO JE POST AUTORA TEME NA TEMU "PRVI PUT"!!!

Ako mi ne verujete, proverite sami:
http://www.extracafe.rs/forum/90-1751-1

Nista prije braka, a? :D Mislim da smo nekog "uhvatili" kako lagi. :D Sem ako si ti planirao da stupis u brak u toku 15 dana - vremenski interval koji je protekao izmedju pisanja ovog i posta ciji sam link prethodno naveo. :D

Buahahahahahahahaha!!! lol Bas ti hvala! ;) Nasmejao si me bas slatko i ulepsao mi jutro! :D lol :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










97
poruka na forumu
5 64



post # 69 | 24.02.2012 , 1:30 PM

bobby, trazenje ruke od oca mlade je obicaj, a ne moral..leksi, do mog mozga dopire sve, ja nisam zatvoren, volim da slusam druga misljenja, i nisam od onih pod uticajem nikakvog vjerskog fanatizma niti sam zaostao u bilo kojem pogledu.
A sto se tice autora, to mnogo govori o ljudima koji zele da se izgrade ovdje, na glupom forumu..
Quote (badule)
Bolje je da pre braka vodite ljubav,nego u braku rat zato sto pre braka niste vodili ljubav....
Vodite ljubav... Manje boli od polemike

a ovo mi se mnogo svida, i slazem se s badulom

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 70 | 24.02.2012 , 1:35 PM

Jeste da spam-ujem, ali moram, jer to radim prvenstveno zbog sebe, a onda zbog EC. Sejo90, kazes da je forum glup... A pritom posecujes isti. Prosvetli me? :)
Smatram da forum uopste nije glupa "stvar", vec naprotiv. Dosta toga mozes videti, nauciti, razmeniti misljenja itd. E, sad sto neki ovde pokusavaju da prodaju lazni moral i lazu kako bi ispali face, to je vec druga stvar. Ne bih zalazio u dalju polemiku.

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










97
poruka na forumu
5 64



post # 71 | 24.02.2012 , 2:22 PM

Quote (Bobby88)
Jeste da spam-ujem, ali moram, jer to radim prvenstveno zbog sebe, a onda zbog EC. Sejo90, kazes da je forum glup... A pritom posecujes isti. Prosvetli me?

Nije za ljude koji los drustveni zivot pokusavaju nadomjestiti kroz izgradivanje licnosti u virtualnom svijetu, kontas na koga mislim..ali nebitno..
tema je nista prije braka, a ti bobby ne razmjenjujes misljenja
Quote (Bobby88)
Elem, posto vidim da si "ogranicen" i da ti je moja konstatacija isuvise komplikovana za mozdanu obradu, da ti obrazlozim:
ne znam kako ti ovo nazivas..
Quote (Bobby88)
Sve to ide jedno sa drugim. Razmisljaj malo "sire", free your mind! A, to sto ti nazivas "moralnim" se granici sa fanatizmom ili ti extremizmom, da ne kazem morbidnoscu.

sam si rekao, tvoja konstatacija, mozda se neko ne slaze sa tvojom ¨cinjenicom¨.
Ne prodajem ja lazni moral, nisam uostalom, tu da moralisem. Ja nesto kao znam o moralu, teoretski, pa cu samo da kazem da postoji subjektivna strana morala, i to je jedan od elemenata covjekovog shvatanja sta je dobro a sta lose, a kako nemaju svi ljudi iste moralne vrijednosti, tako nesto sto je moralno meni, nekome drugom nije.. pa uporedi ti to sa naukom, koja kada dokaze da je zemlja okrugla, to je cinjenica.. Subjektivno poimanje je nesto drugo, i ja sam samo htio da ukazem na tu razliku, i dobio fine epitete ovdje

Added (24 Feb 2012, 1:22 PM)
---------------------------------------------
i nisam ja za tebe kid koje treba da grow up :p


Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 72 | 24.02.2012 , 2:26 PM

Sejo90, sam si se isprozivao i neke stvari shvatio isuvise licno. Uostalom, ti si poceo ovde prvi da spamujes tako sto nisi odgovorio na datu temu, vec poceo da Leksi i meni solis pamet. Just chill out! Relax! Take it easy! ;)


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 24.02.2012, 2:39 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










164
poruka na forumu
11 174



post # 73 | 24.02.2012 , 2:59 PM

Ma jebo toooo, sta cu ja sa njom ako moram cekati brak da spavam sa njom ? Mislim nema logike....kakva ljubav kurac palac mani me sentimntalnih sranjaaa <_<

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 74 | 24.02.2012 , 10:12 PM

Quote (Bobby88)
Ako mi ne verujete, proverite sami: http://www.extracafe.rs/forum/90-1751-1


Ahahhahahhahhahhahhahhahahhahhaha e sad si me svojski nasmejao.
Nisam se ovako dugo nasmejala. :)
lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Ma ziveo sex! Mi smo produkt istog!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 75 | 24.02.2012 , 10:17 PM

Quote (Leksi)
Ahahhahahhahhahhahhahhahahhahhaha e sad si me svojski nasmejao.
Nisam se ovako dugo nasmejala.

Ma ziveo sex! Mi smo produkt istog!


Kao i uvek, ja stojim iza onog sto kazem i imam argument. U ovom slucaju je to magic link. :D Ahahahahaha lol

Sad cu i ja da "bogohulim" kao ti, a "vernici" ce nas spaliti na lomaci kao vestice zbog ovog! :D lol

Viva la sex! :D


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 24.02.2012, 10:18 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)








Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 76 | 25.02.2012 , 5:15 AM

tesko je naci nekoga sa takvim razmisljanjem..ali danas je sve normalno

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...










176
poruka na forumu
11 88



post # 77 | 27.02.2012 , 2:36 AM

Nejasno mi je to, ali stvar izbora. Sex je sastavni deo nas i nasa potreba, a ne samo reproduktivan cin. U vecini slucajeva "cekanja do braka", takvi brakovi i pucaju... uvek se javi ono "kako je sa nekim drugim/drugom". Zato, treba se lepo izludeti pre stupanja u isti, i posle mirna glava :)

ALWAYS OUTNUMBERED NEVER OUTGUNNED









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 78 | 09.05.2012 , 6:48 PM

Prije. Ne sviđa mi se nikoga čekati niti da me neko čeka. Ako se već s nekim sklapa brak jedno drugo trebaju da znaju u svakom pogledu. :)








547
poruka na forumu
46 1072



post # 79 | 09.05.2012 , 7:28 PM

Bar za mene je normalno da covek/zena ima sex i pre i u braku...mislim to je jedna ljudska potreba a ko kaze da nevoli sex taj laze...eto to oni/one koji nisu nikad probali pa oni zele cekat Brak...ali ko jednom proba nebitan pol...upraznjavace redovno


Poruku je menjao/la Hectore - Sreda, 09.05.2012, 7:29 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









126
poruka na forumu
4 36



post # 80 | 09.05.2012 , 8:04 PM

Quote (Srcemoje)
Moderan covek a Davore sta ako su i drugi probavali ?


e srcemoje, pa imas je i ti i znas da nije sapun pa da se potrosi, ili gresim?


Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Nista prije braka
Search: