Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oralni sex
Oralni sex






265
poruka na forumu
10 131



post # 1 | 14.09.2011 , 5:41 PM

Dali zenske vise vole da zadovoljvaju momke oralnim putem,kao i dali momci vole da vrse stimululaciju klitorisa jezikom

E pa da vas cujem biggrin :D biggrin :D biggrin


Poruku je menjao/la srdjan85 - Sreda, 14.09.2011, 5:42 PM

pozdrav svima









428
poruka na forumu
70 648



post # 2 | 15.09.2011 , 5:00 PM

ja nemam pojma wacko wacko











964
poruka na forumu
406 3430



post # 3 | 17.09.2011 , 0:18 AM

fuj..to ne..








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 17.09.2011 , 5:32 PM

Quote (srdjan85)
Dali zenske vise vole da zadovoljvaju momke oralnim putem


Pitam se zasto bi to zenske volele?
Zar je to uzivanje u sexu?
Mozda ima zena koje to pali svaki put ali mislim d aih je malo jer je uvek dobro u sexu mesano
Ne kazem da je oral tabu ali ne shvacam pitanje koje je upuceno celokupnom zenskom rodu kao prvo
to se u javnim kucama praktikuje vise mozda one bolje znaju
biggrin jer one rade ono sto im se kaze a slabo uzivaju u sexu jer je sex za njih posao. biggrin :D
Ipak je lepo kad dvoje nadju zajednicki jezik u sexu


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 17.09.2011, 5:34 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










749
poruka na forumu
12 67



post # 5 | 24.09.2011 , 9:50 AM

pa svima daje zadovoljstvo,zene koriste nasu stvar kao lizalicu a nama je to super osecaj











978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 24.09.2011 , 10:52 AM

Kako uzivam u tome, isto tako uzivam dok ga pruzam dragoj biggrin iskreno... niti je to vise tabu, niti ce bit...
Quote (Srcemoje)
Ne kazem da je oral tabu ali ne shvacam pitanje koje je upuceno celokupnom zenskom rodu kao prvo to se u javnim kucama praktikuje vise mozda one bolje znaju

Znaci to se samo praktikuje u javnim kucama biggrin kako me slatko nasmija, hvala ti biggrin
Quote (SnickerS)
pa svima daje zadovoljstvo,zene koriste nasu stvar kao lizalicu a nama je to super osecaj

Oralni sex treba da bude obostran a ne da se prema zeni odnosi kao prema sexualnom objektu, cuj lizalica, a lizes li ti??? Jer ako ti nisi spreman da oralno zadovoljis zenu ne ocekuj istu stvar od nje...

U krevetu je bitno povjerenje u drugu osobu i opustenost, tada ima svega i sex je opusten i dobar, sve sto vise upoznajes odredjenu osobu vas sex je bolji...
Quote (srdjan85)
Dali
se inace pise odvojeno... I dovoljno je bilo da napises ''Oralni sex da ili ne?'' a ne tako jer ima ovdje i djece... smile

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 7 | 24.09.2011 , 12:07 PM

Zašto da ne, to je sasvim prirodna stvar



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










712
poruka na forumu
16 -89



post # 8 | 24.09.2011 , 3:19 PM

neka zene koriste onu stvar kao lizalicu

to je nama super

Postoje dvije vrste ljudi… Oni, kojima se sviđam i oni, koji nemaju ukusa…







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 9 | 30.09.2011 , 4:34 AM

Pa i muškarci i žene su zadovoljeni biggrin








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 10 | 17.02.2012 , 7:06 PM

Ne shvatam zato je Oralni sex toliko da kazem tabu tema danasnjice.
Onda se ja zapitam ako zene to ne vole, a tako ni muskarci kakav je njihov sex?
A pod tim podrazumevam, sta ih napali, kako to pocne. Ustvari, imam ja viziju njihovog seksa. A to je ovako:

Imaju prostor, npr. soba, krevet, on napaljen, ona isto kao napaljena, on nju skida, ona njega, ona legne na ledja, rasiri noge, i udriiiiiiiiiiii Milju po fitilju, mozda jos da promene pozu, u doggy style, ali cisto sumnjam. I kazu imali su sex. :)
Ako oni to smatraju seskom onda ja odmah odoh da se ubijem.

Nemam nista portiv oralnog seksa, jer to smatram delom seksa, u kojem se uzajamno npr. poza 69 daje zadovoljstvo kakvo ni pogledom ne mozes dobiti. :) Ali to je wooooooow, to je fuj nekima, gade se, i sramota ih, a onda se ja pitam, kako ih nije sramota rasiriti noge.

Mozda sam malo i bahata, ali to je moj stav. I seks ne treba da bude nesto cega se treba stiditi, nego treba se maksimalno uzivati.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










352
poruka na forumu
57 512



post # 11 | 17.02.2012 , 7:23 PM

Jednom sam cula da ni gadljiv muskarac,ni gadljiva zena ne mogu biti dobri u krevetu.I to je ziva istina!Ukoliko vec imam odnose sa muskarcem,to znaci da to nije neko koga sam upoznala pre pet minuta,vec da postoji bliskost.Toliko volim svaki deo tela na svom momku da mislim da ne postoji stvar koju ne bih uradila sa njim!Svakako da je obostrano.
Zaista mi je muka kada cujem ili ovde procitam komentar nekog muskarca koji glasi da mu je 'fuj' lizanje.Jedino mogu shvatiti takav odgovor ako ga je napisao neko ko je nedavno imao prvo seksualno iskustvo.Ukoliko je taj neko stariji,to je onda krajnje zabrinjavajuca izjava i taj nikada,ali NIKADA nece moci da zadovolji svoju partnerku u potpunosti.
Ne znam sa cim bih uporedila osecaj koji imam kada ja zadovoljavam na taj nacin svog decka i vidim kakvu reakciju mogu da izazovem jednim pokretom jezika.
Oralni seks neko moze da voli vise,a neko manje,ali mi je potpuno neshvatljivo da je to nekome ogavno.Tesko da mogu i da zamislim seks bez toga.

Added (17 Feb 2012, 6:23 PM)
---------------------------------------------

Quote (igortehno)
U krevetu je bitno povjerenje u drugu osobu i opustenost, tada ima svega i sex je opusten i dobar, sve sto vise upoznajes odredjenu osobu vas sex je bolji...

BRAVO!!!Da ne citiram bas sve :) gj gj gj

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









256
poruka na forumu
3 109



post # 12 | 17.02.2012 , 7:26 PM

Brate mislim da si malo nastran. Zar nije bolji staromodni sex nego te gluposti.

We Are Changing Future Forever!









352
poruka na forumu
57 512



post # 13 | 17.02.2012 , 7:29 PM

Quote (Alpha)
Brate mislim da si malo nastran. Zar nije bolji staromodni sex nego te gluposti.

Aahahha,a sta je staromodan sex?To sto se o mnogim stvarima ranije nije govorilo ne znaci da se nisu radile iste!

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 14 | 17.02.2012 , 7:36 PM

ImFamous, staromodni nacin je onaj, kad ona legne na ledja, i udri dok ne zadovolje se. :) Ahahahhahhahhahha Luciferu bacaj cigle i budi precizan :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










352
poruka na forumu
57 512



post # 15 | 17.02.2012 , 11:24 PM

Aahahhahah...e bas tako!I meni je to proslo kroz glavu :D Mislim,zasto eksperimentisati,kad moze tako.Ko je lud da mozga? :) lol

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









233
poruka na forumu
151 1281



post # 16 | 22.02.2012 , 2:39 PM

Ne znam za druge, moja devojka i ja to obozavamo i to je deo ,sex-a... (onaj ko kaze da je fuj,taj ocigledno nikad nije doziveo to.) da mogu svaki minut bi zadovoljavao svoju devojku pa nek mi jezik poplavi <_<

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










176
poruka na forumu
11 88



post # 17 | 27.02.2012 , 3:15 AM

Desilo mi se jednom da mi jedna devojka koju sam bio "pokupio" u klubu nije dala da se igram jezikom po njenim bregovima. Okrenuo sam se, obukao i otisao. Obozavam zenski nektar :)

ALWAYS OUTNUMBERED NEVER OUTGUNNED









576
poruka na forumu
34 295



post # 18 | 03.03.2012 , 12:57 PM

Quote (Abraxas)
Desilo mi se jednom da mi jedna devojka koju sam bio "pokupio" u klubu nije dala da se igram jezikom po njenim bregovima. Okrenuo sam se, obukao i otisao. Obozavam zenski nektar

Kakav lik :) Inace nemam nista protiv toga ali nisam za to mada sam i probao.

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 19 | 03.03.2012 , 1:19 PM

Nemam ništa protiv i smatram to sasvim ok. Nema se tu šta biti gadljiv. A i na kraju krajeva to jednostavno poboljšava i obogaćuje sex. :)








51
poruka na forumu
1 34



post # 20 | 03.03.2012 , 2:38 PM

Divan mi je osecaj kad osetim da joj se noge tresu od orgazma dok je zadovoljavam dole.

Velicina je bitna.



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Oralni sex
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: