Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Kontracepcija
Kontracepcija






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 14.10.2011 , 11:44 PM

Dali kosistite nesto od tih stvari
Antibabypille,Flaster,3-mesecna spritza,Kondomi

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










582
poruka na forumu
40 181



post # 2 | 15.10.2011 , 0:42 AM

Pa za sad mi nije potrebno... kondom koristim neki put... a i kad ga ne koristim veoma sam pazljiv smile

[img]http://img218.imageshack.us/img218/4758/24034.gif[/img]
[img]http://img43.imageshack.us/img43/2638/23439.gif[/img]










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 15.10.2011 , 1:27 AM

Flaster wink

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 4 | 15.10.2011 , 2:16 AM

par puta sam koristio kondom i jedan od tih par puta zamalo da se desi belaj a u 90% slucajeva ne koristim i nikad nisam napravio problem znaci najbolja zastita je u glavi covjeka ,mislim moras da imas osjecaj za taj klik po meni kondom nije nikakva zastita jer imas neku sigurnost kao zasticen si on pukne i belaj kao sto se meni desilo i otad ni kad bi me puskom tjerali ga ne stavljam lol
e sad jedino sto se tice bolesti to je druga prica mada ja mislim da je i to prenapuhano jer ja jos nisam cuo nikog da je obolio od neke bteze bolesti prilikom sexa ,ali zna se od koga vreba opasnost kad je to u pitanju smile








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 15.10.2011 , 8:51 AM

Quote (susheTZ)
ali zna se od koga vreba opasnost kad je to u pitanju

susheTZ problem je u otme sto se nezna!!!!!
Zene koje rade po javnim kucama one su prisiljene da idu jednom nedeljno na kontrole jer im je to vrsta zanata barem ovamo .Znaci mora da je sve tip top
E sad ti kazes zna se od koga dolazi pa susheTZ evo ti primer upoznas devojku s kojoj si prvi put neznas ju dobro
a one pre tebe imala tipa koi je bio s nekom sto je bolesna i jel mislis ona tebe nemoze zaraziti?
Sto se kondoma tice slazem se sta si rekao mada kako vi tako i mi mora da pazimo na sebe ima muskaraca koi ne vode racuna njemu je bitno da zena nesto pije lepi sprica sebi da bi on pustio brigu na veselje hm
Ja bi takve automatcki ustrojola biggrin :D biggrin
susheTZ nista nisam lose mislila wink samo diskutujemo temu okic mada ne sumljam da neznas i ovo sto kazem wink tongue


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 15.10.2011, 8:52 AM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










514
poruka na forumu
128 1462



post # 6 | 15.10.2011 , 9:25 AM

Quote (Srcemoje)
Ja bi takve automatcki ustrojola biggrin biggrin biggrin

E pa sada nema smisla biggrin
Salim se naravno,pa ne bih koristio nista od gore navedenog,pazim gde idem sa kim i sta radim..
Kondom je za mene jedno veliko sranj,ne znam kod drugih ali kod mene vrlo brzo pukne a da se to i ne oseti... Zato je bolje pazi sta radis i to je to...








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 15.10.2011 , 12:29 PM

Joj Srcemoje nisu me te tablete baš dobre. Imaju posle nekog vremena loše dejstvo.
Pila sam jedne ali zbog mog ženskog problema, ne radi zaštite.
Samo Bog i Durex te čuvaju! wink biggrin








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 21.10.2011 , 7:53 PM

Najbolje kontraceptivno sredstvo je NE!
Kao i bilo koja pilula koju stavite izmedju kolena te celo vece
dok ste s nekim pokusate da vam ista ne ispadne na tlo (tako meni moj tata kaze) :))

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 21.10.2011 , 8:21 PM

auu pa ako vam stalno pucaju kondomi, to je dokaz da ne znate da ih stavite... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 10 | 21.10.2011 , 9:30 PM

Quote (MarijanaBK1)
auu pa ako vam stalno pucaju kondomi, to je dokaz da ne znate da ih stavite.

Izgleda. smile
Quote (Leksi)
Najbolje kontraceptivno sredstvo je NE!

Tooo Leksi! biggrin thumbup








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 11 | 22.10.2011 , 0:20 AM

Quote (Marija_Nikola)
Tooo Leksi!


Hvala Marija! smile biggrin

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 22.10.2011 , 10:01 AM

Quote (Leksi)
pokusate da vam ista ne ispadne na tlo

Mislis to na muske biggrin djabe da mi pazimo da ne ispaden nece vredeti ali samo se pitam dali treba da se uvek oslonemo na njih? Dali je to sto oni paze 100%
Da ne bude kad dodje do nepozeljne trudnoce joj sta mi uradi kuku mene biggrin on kriv!!!
Znaci mi treba same da malo mucnemo glavom ne vredi samo reci hej pazi molim te biggrin biggrin
Ma koliko da je sve stetno jbg nije zdravo biti ni mama sa 16g wink ili sa 18 u sred skolovanja

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 22.10.2011 , 2:53 PM

Quote (Srcemoje)
Znaci mi treba same da malo mucnemo glavom ne vredi samo reci hej pazi molim te
Ma koliko da je sve stetno jbg nije zdravo biti ni mama sa 16g ili sa 18 u sred skolovanja


Nije zdravo ni ubiti dete, koje se stvorilo zato sto je njima doslo da se kresnu. Pa kad je ta ista mogla da siri noge i uziva, zasto nije sposobna da uz svoje roditelje i bliznje odgaja dete. Moram ti reci nisi u pravu po tom pitanju.

A tvoje ili moje NE uveliko ce doprineti tome da ne dodje do nezeljenje trudnoce. smile I to je najbolje kontraceptivno sredstvo.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 14 | 22.10.2011 , 3:57 PM

Quote (MarijanaBK1)
auu pa ako vam stalno pucaju kondomi, to je dokaz da ne znate da ih stavite...

xaxax kupuju one kineske xaxaxa

najbolji su



susheTZ,
Quote (susheTZ)
problem znaci najbolja zastita je u glavi covjeka ,mislim moras da imas osjecaj za taj klik

xaxaxax uzmi citaj malo neku enciklopediju .. toliko od ja tongue


Fajlovi: 5972226.jpg (9.7 Kb)










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 15 | 22.10.2011 , 4:13 PM

Quote (Leksi)
Nije zdravo ni ubiti dete, koje se stvorilo zato sto je njima doslo da se kresnu. Pa kad je ta ista mogla da siri noge i uziva, zasto nije sposobna da uz svoje roditelje i bliznje odgaja dete. Moram ti reci nisi u pravu po tom pitanju.

Pa ja sam spremna da ono sto zelim i da rodim ali ako bude to tako svaki put pa onda dece ima da bude da ni fudbalski tim nije ravan biggrin
Za mene je Abortus ubijanje dece a tablete ovo ono je samo sprecavanje da ne dodje do toga ili kao sto Impi pokazuje na kondom on je ujedno zastita 2 stvari bolesti i trudnoce
ma ok je svako ima svoje misljenje tako i ja a da slusam sta kaze onaj u crkvi nebi smela ni da kazem a kamoli da uzimam ista od ovoga biggrin Zelim ovim reci da mi zene nismo masine pa da radjamo decu svakih 9 meseci i da nemozemo samo gledati da oni paze jer to nije uvek sigurno to svi znamo
a oni koi su jos mladi i citaju ovo deco dobor razmislite sta raditi i kako radite biggrin


Poruku je menjao/la Srcemoje - Subota, 22.10.2011, 4:15 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 16 | 23.10.2011 , 4:45 PM

Quote (Srcemoje)
Zelim ovim reci da mi zene nismo masine pa da radjamo decu svakih 9 meseci i da nemozemo samo gledati da oni paze jer to nije uvek sigurno to svi znamo
a oni koi su jos mladi i citaju ovo deco dobor razmislite sta raditi i kako radite


Ono sto sam ja htela da kazem, a to ti je promaklo je to, koliko se muskarci terete da stavljaju kondom, tako je isto i na tebi danas sutra zeni, sada devojci ili je obrnutno, isto toliko i ti treba da pazis na sebe.
Jer ako smo mi zene svesne sta cemo dobiti sirenjem nogu, isto tako moramo biti svesne ako ostanemo u drugom stanju.

I dobru si poruku prosledila deci, da paze sta rade, jer danas deca prave decu, ali ako su deca svesna sta rade i znaju to da rade onda neka se brini danas sutra i o produktu marljivog rada.
:))
Devojcice najveca laz muska sto se seksa tice je: Aj malo da stavim samo malo smile A to malo uradi mnogo smile

Izvinjavam se na vulgarnosti, ali ne moze se reci drugim recima! :))

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










365
poruka na forumu
101 771



post # 17 | 13.04.2012 , 2:11 AM

NEMOJ DA MI CITAS POSTOVE angry2 angry2 BA -94

Sta se setas po mom profilu jedan!









228
poruka na forumu
9 89



post # 18 | 19.04.2012 , 6:32 PM

Ja imao 450durexovih i sve prodao po 45din komad :D ,
Moja bivsa dogovorili se da placam pola pola one yaz tablete :) pa kao to...e sad nzm...i meni su kurtoni glupost ,ali sta brate kad imas slucajeva da svaki treci vikend naleces na neku drugu.. onda nezm ja se sa time ne bih igrao, a tebi rodjace ako puca stalno ,sta ti imas anakondu? ja evo mogu navuci na celu ruq kurton nece puknuti i to onaj romedov od 12din.. sad nzm....
Ali da preferiram bez ,preferiram bez.. :) I dosta sam siguran u sebe. mada nikad se nezna








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 20.04.2012 , 8:39 AM

Quote (Dzontras)
,sta ti imas anakondu
hahahahahha :D :D

Quote (Dzontras)
I dosta sam siguran u sebe. mada nikad se nezna

bravo bravo kaze se sto je sigurno sigurno je ;)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










547
poruka na forumu
46 1072



post # 20 | 20.04.2012 , 10:20 AM

Moja mala koristi pilule tako da ja ne koristim ono nista...ali da ne koristi sigurno ja bih koristio kondom jer glupost je uzdati se u "Siguran sam da cu biti pazljiv" i slicno...jer to je sex a nikad neznas kad moze i hoce li ti se omaknuti...100% je 100% a ako mi vec nije zena ne vredi rizika ni 1% da se uniste 2 zivota bez razloga


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 20.04.2012, 10:20 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Kontracepcija
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: