Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Znaci u krevetu
Znaci u krevetu






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 13.12.2011 , 9:57 PM

Ovan u krevetu

Ovnove mogu poželeti mnoge žene, ne samo zbog izgleda, lepih manira, već i zbog temperamenta. Nažalost mnogima ostaje nedostupan. Kao što mnogo traži od sebe, tako mnogo traži i od partnerke. U društvu treba da je dama, u kuhinji kuvarica, a u krevetu ljubavnica. I žene Ovnovi od muškaraca traže da im odgovara i fizički i duhovno. U seksu su nestrpljivi, agresivni. Sve hoće sad i odmah, pa i seks. Osvajaju pogledom, brzim spontanim nastupom, pozom. Vole seks bez predigre, ekscentrične poze. Ljubav ne pokazuju rečima, već delima.

Bik u krevetu

Uzimaju od života sve radosti i čulne užitke, nesebično se trošeći. Njihova deviza je "posle mene potop". Reč Ljubav pišu velikim slovom i traže partnera sa kojim mogu da ostvare bliskost. Za njih su jako važni ljubljenje, predigra i seks. Vole poklone, intimnu atmosferu, padaju na muziku, piće.

Blizanci u krevetu

Blizanci se trude da svoje ideje plasiraju svuda, pa čak i u ljubavi. Stalno su u potrazi za najboljom varijantom. Na tom planu ostaju večno mladi do same starosti. Oni ne znaju da mrze.. Pravu ženu teško mogu da uzbude i zadovolje.

Rak u krevetu

Rak je najtajanstveniji znak pod uticajem Meseca. Dok je slobodan ima stalnu potrebu za promenama i avanturama. U stalnoj vezi je veran, ljubomoran, ne ispoljava otvoreno emocije. Traži jakog partnera, koji bi mogao da zadovolji njegove velike intimne potrebe. Pada na muziku, piće, prigušeno svetlo

Lav u krevetu

Lav uvek i stalno hoće da bude prvi svuda, pa i u ljubavi. Mnogo zahteva od drugih ljudi, od samog sebe i od voljene žene. Ako Lav zavoli stvarno, a to se često dešava, on voli duboko, kompletno. Više drži do časti nego do erotike

Devica u krevetu

Devica nije spremna na razlike, posebno u ljubavi. Njen glavni savetnik u životu je razum. U intimne odnose stupa tek nakon detaljne analize. Eros je bez topline, strast često odglumljemna. Od partnera traži više nego što je spremna da da. Velika sreća joj se retko smeši.

Vaga u krevetu

Vaga veštinu življenja postiže rano. Voli sjaj, raskoš, pa se trudi da nađe bogatijeg partnera. Verna je kao partner, tako da nepravdu i neverstvo teško prašta. Budući da je duboko emotivna u intimne odnose stupa iz osećanja. Više je emotivna nego strasna, orgazam doživljava i putem dodira.

Škorpija u krevetu

Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.

Strelac u krevetu
Strelac najviše voli da mašta, planira, putuje, radi, priča, priča, priča… Rano proba "zabranjeno voće". Ume da uživa u seksu, kao uostalom u svim područjima života, jer je to najerotskiji znak Zodijaka. Prvu ljubav poredi sa drugom, petu sa desetom. Traganje traje celog života.

Jarac u krevetu
Jarac je realista do srži. Sva nebeska blaga želi da dobije još ovde na zemlji i zato stvara mali svoj raj, u kome najbolje komunicira sam sa sobom. Ozbiljan je, bez strasti i osmeha. Kod njega često izostaje vrhunac i zato se ne preporučuje strasnim osobama.

Vodolija u krevetu
Vodolija je kao prehlada. U Vaš život dolazi iznenada, kada se najmanje nadate. Često je ne razumete i smatrate čudakom. Osećanja su joj intenzivna, ali ne traju dugo. Njihov eros je romantičan, varaju radi promene. Partnera mogu da pozajme prijatelju. To su kolekcionari ljubavi i strasti. Zlu ne trebalo, ali i grupni seks kod njih dolazi u obzir

Ribe u krevetu
Ribe nikada ne umeju da potonu iz prostog razloga što su dobri plivači. A o tome šta misle, šta ih interesuje, šta žele niko nema pojma. Srce im je meko, osećanja nežna. Vole da vole i da budu voljene. U ljubavi više daju nego što primaju. Seks im je blag, bez uvoda, eros zagonetan. Traže malo, žrtvuju se mnogo

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 16.12.2011 , 9:32 AM

Quote (Srcemoje)
Devica nije spremna na razlike, posebno u ljubavi. Njen glavni savetnik u životu je razum. U intimne odnose stupa tek nakon detaljne analize. Eros je bez topline, strast često odglumljemna. Od partnera traži više nego što je spremna da da. Velika sreća joj se retko smeši.

:o Auuu! :D
Nesto je tacno a nesto ne. :D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 3 | 16.12.2011 , 10:48 AM

Quote (Srcemoje)
Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.


:D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 4 | 16.12.2011 , 12:22 PM

kod mene tj LAV-a sve tacno! B)

:P









790
poruka na forumu
58 477



post # 5 | 16.12.2011 , 4:30 PM

Quote (Srcemoje)
Vodolija u krevetu
Vodolija je kao prehlada. U Vaš život dolazi iznenada, kada se najmanje nadate. Često je ne razumete i smatrate čudakom. Osećanja su joj intenzivna, ali ne traju dugo. Njihov eros je romantičan, varaju radi promene. Partnera mogu da pozajme prijatelju. To su kolekcionari ljubavi i strasti. Zlu ne trebalo, ali i grupni seks kod njih dolazi u obzir


Ahahahahah :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










843
poruka na forumu
234 2303



post # 6 | 16.12.2011 , 4:34 PM

Zanimljiva tema ,ali ja ne verujem u horoskop...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 7 | 16.12.2011 , 9:47 PM

Quote (Srcemoje)
Škorpija u krevetu

Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 8 | 16.12.2011 , 11:32 PM

Strelac ma sve tacno! Srcemoje, a jel se tebi pada nesto vidovita Zorka :p











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 9 | 17.12.2011 , 0:30 AM

:D :D Pa to mi sestra sa babine linije :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2595
poruka na forumu
281 2890



post # 10 | 17.12.2011 , 1:20 AM

Quote (Srcemoje)
Ovan u krevetu

Ovnove mogu poželeti mnoge žene, ne samo zbog izgleda, lepih manira, već i zbog temperamenta. Nažalost mnogima ostaje nedostupan. Kao što mnogo traži od sebe, tako mnogo traži i od partnerke. U društvu treba da je dama, u kuhinji kuvarica, a u krevetu ljubavnica. I žene Ovnovi od muškaraca traže da im odgovara i fizički i duhovno. U seksu su nestrpljivi, agresivni. Sve hoće sad i odmah, pa i seks. Osvajaju pogledom, brzim spontanim nastupom, pozom. Vole seks bez predigre, ekscentrične poze. Ljubav ne pokazuju rečima, već delima.


ovan u krevetu xaxaxaax lol lol lol


Poruku je menjao/la _Sweeper_ - Subota, 17.12.2011, 1:22 AM








1
poruka na forumu
3 0



post # 11 | 17.12.2011 , 1:45 AM

Ne ne i ne, ja sam Jarac u horoskopu i ovo nije tačno.. :)

Jarac u krevetu
Jarac je realista do srži. Sva nebeska blaga želi da dobije još ovde na zemlji i zato stvara mali svoj raj, u kome najbolje komunicira sam sa sobom. Ozbiljan je, bez strasti i osmeha. Kod njega često izostaje vrhunac i zato se ne preporučuje strasnim osobama. :)









poruka na forumu
REP OFF



post # 12 | 17.12.2011 , 5:51 AM

Quote (Srcemoje)
Strelac u krevetu
Strelac najviše voli da mašta, planira, putuje, radi, priča, priča, priča… Rano proba "zabranjeno voće". Ume da uživa u seksu, kao uostalom u svim područjima života, jer je to najerotskiji znak Zodijaka. Prvu ljubav poredi sa drugom, petu sa desetom. Traganje traje celog života.

Haos sve je tacno pogotovo

Quote (Srcemoje)
Ume da uživa u seksu

Mislim sve si pogodila :D

Quote (MolderFBI)
Strelac ma sve tacno!

I ti si strelac...Au kolega :D






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 13 | 17.12.2011 , 5:57 AM

Quote (Srcemoje)
Ribe u krevetu
Ribe nikada ne umeju da potonu iz prostog razloga što su dobri plivači. A o tome šta misle, šta ih interesuje, šta žele niko nema pojma. Srce im je meko, osećanja nežna. Vole da vole i da budu voljene. U ljubavi više daju nego što primaju. Seks im je blag, bez uvoda, eros zagonetan. Traže malo, žrtvuju se mnogo

Tacno tacno...samo ima 1 mala zamerka :D

Quote (Srcemoje)
više daju nego što primaju.

Ne daj boze nikom da primi... hahahaha kako ste perverzni, mislio sam na ljubav :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









275
poruka na forumu
86 399



post # 14 | 17.12.2011 , 12:40 PM

Quote (Srcemoje)
Ovan u krevetu

Ovnove mogu poželeti mnoge žene, ne samo zbog izgleda, lepih manira, već i zbog temperamenta. Nažalost mnogima ostaje nedostupan. Kao što mnogo traži od sebe, tako mnogo traži i od partnerke. U društvu treba da je dama, u kuhinji kuvarica, a u krevetu ljubavnica. I žene Ovnovi od muškaraca traže da im odgovara i fizički i duhovno. U seksu su nestrpljivi, agresivni. Sve hoće sad i odmah, pa i seks. Osvajaju pogledom, brzim spontanim nastupom, pozom. Vole seks bez predigre, ekscentrične poze. Ljubav ne pokazuju rečima, već delima.

:D

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 15 | 09.05.2012 , 6:45 PM

Quote (Srcemoje)
Škorpija u krevetu

Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.

Istina,istina. :D








1320
poruka na forumu
133 2344



post # 16 | 09.05.2012 , 7:26 PM

Quote (Marija_Nikola)
Auuu!
Nesto je tacno a nesto ne.

ma lažu bre... xD








82
poruka na forumu
8 87



post # 17 | 09.05.2012 , 7:35 PM

Quote (Srcemoje)
Škorpija u krevetu

Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, čvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga slučajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.


yes yes yes :D








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 18 | 27.11.2012 , 5:51 PM

Quote (Srcemoje)
Rak u krevetu

Rak je najtajanstveniji znak pod uticajem Meseca. Dok je slobodan ima stalnu potrebu za promenama i avanturama. U stalnoj vezi je veran, ljubomoran, ne ispoljava otvoreno emocije. Traži jakog partnera, koji bi mogao da zadovolji njegove velike intimne potrebe. Pada na muziku, piće, prigušeno svetlo

Hehehehe 100% tacno yes :p








459
poruka na forumu
54 458



post # 19 | 27.11.2012 , 10:35 PM

Idemo.....RODEOOOOOOO.... igrice

Spakovah uspomene,tragove borbe,umornu dusu,opet na pocetku...
Gledam u u unutrasnjost,jedine ostale tajne duboko skrivene...
Vreme je da se krene u bolje sutra...sa sesirom....










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 20 | 28.11.2012 , 3:50 AM

Ja volim zenske rakove. :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Znaci u krevetu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: