Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Nepristojne ponude (Nisam laka, maco!)
Nepristojne ponude






1520
poruka na forumu
180 1265



post # 1 | 22.01.2012 , 8:42 PM

Te noci kasno sam
izasla i sama u diskoteci
svoje sam drustvo trazila.

Negde iz mraka
prisao mi on
s' kravatom oko vrata
i tezak kao slon.

I rekao je da bi
hteo da me vodi
negde preko bare,
ali prvo u separe.

Da sednem malo
pored njega,
pitao me odmah
sta cu piti
vidim nece dobro biti

Kad posla mu je ruka
negde oko moga struka
shvatila sam sve
i bilo mi je muka!



E, tako nam se Lina "provela" u svojoj famoznoj pesmi "Bumbar". :)

A, sada pitanja pretezno za pripadnice lepseg (ocekujem gomilu pokloncica za ovo :D ) pola, mada nije iskljuceno da se ova situacija moze dogoditi muskoj populaciji. :D

Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?

Zelim da cujem vasa misljenja, da diskutujemo o tome.


Poruku je menjao/la Bobby88 - Sreda, 25.01.2012, 6:19 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 2 | 25.01.2012 , 6:15 PM

Quote (Bobby88)
Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu?

Stvarno nisam. :)
Quote (Bobby88)
Kako ste odreagovali?

Nisam imala takvo iskustvo. Ali pošto ja nikome ne ćutim oterala bih ga u pm, ako ni to ne upali, moj dečko će to srediti. :D
Quote (Bobby88)
Sta mislite o tome?

Da su te devojke što pristaju najveće dno dna.
Quote (Bobby88)
Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?

Kao što rekoh, ne skamenim se nikada i ne ćutim. Ruku digla ne bih (sem ne daj Bože da on krene na mene) a možda bih mu prosula piće u facu, nije loša ideja. lol








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 3 | 25.01.2012 , 6:18 PM

Quote (Marija_Nikola)
Kao što rekoh, ne skamenim se nikada i ne ćutim. Ruku digla ne bih (sem ne daj Bože da on krene na mene) a možda bih mu prosula piće u facu, nije loša ideja.


Bilo bi champagne showers! lol

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 4 | 25.01.2012 , 6:28 PM

Quote (Bobby88)
Bilo bi champagne showers!

:D I čaša o glavu. lol








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 5 | 25.01.2012 , 9:43 PM

Quote (Marija_Nikola)
I čaša o glavu.


Nemoj. Bilo bi steta za casu. lol

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 25.01.2012 , 10:51 PM

Quote (Bobby88)
Dakle... Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali? Ako niste... Sta mislite o tome? Kako biste odreagovali? Da li ste od onih sto bi se zbunili i skamenili? Ili biste, pak opalili samarcinu tome ko vam je ponudio to i prosuli mu pice u facu?


pa sad toliko neprijatnu ne... ali npr letos su mene i drugaricu zaustavili panduri, i vikali kako ce da nas pisu zbog prekoracenja brzine... posto je i moj i njen tata policajac, mi smo krenule da pricamo kog cemo da zovemo, i onda se ubacio pandur sa pricom, sad ce kraj smene, ajmo u cetvoro na pice, pa da zaboravimo i prekoracenje i kaznu... naravno da smo obe popiz*ele, drugarica mu rekla, a da malo prosetamo do komandira, sram te bilo mozes tata da nam budes, a ja sam rekla da vodi svoju mamu na pice... naravno nagazila je gas i otisli smo...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 7 | 26.01.2012 , 2:11 AM

Quote (MarijanaBK1)
pa sad toliko neprijatnu ne... ali npr letos su mene i drugaricu zaustavili panduri, i vikali kako ce da nas pisu zbog prekoracenja brzine... posto je i moj i njen tata policajac, mi smo krenule da pricamo kog cemo da zovemo, i onda se ubacio pandur sa pricom, sad ce kraj smene, ajmo u cetvoro na pice, pa da zaboravimo i prekoracenje i kaznu... naravno da smo obe popiz*ele, drugarica mu rekla, a da malo prosetamo do komandira, sram te bilo mozes tata da nam budes, a ja sam rekla da vodi svoju mamu na pice... naravno nagazila je gas i otisli smo...


Koja sovinisticka svinja! :o Steta sto nije bilo blata, pa da ga tvoja frendica malo okupa kada je nagazila gas. ;p


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 27.01.2012, 4:03 AM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 18.02.2012 , 10:10 PM

Jesam. I cak pristala na sastanak i poslala svoja tri dobra prijatelja,
koji su korpulentni kao da su od stene odvaljeni, umesto mene.
Ubili su sve ljudsko u njemu. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 9 | 18.02.2012 , 10:56 PM

Dobila sam jednu ponudu prije možda 6 mjeseci. Spustila sam mu i od tada ga je sram pogledati mi u lice. Tačnije okreće glavu kada me vidi.
Ne znam. Ja nemam baš nekakav stav o ovome.








105
poruka na forumu
641 1525



post # 10 | 18.02.2012 , 11:23 PM

Kad sam imala 16 god otprilike ostala sam da spavam kod drugarice. Probudim se kad mi je neko seo na krevet. Znate onaj grozan osecaj kad strah prostruji kroz celo telo, kad u spodobi u mraku nazirem siluetu njenog oca koji krece da me mazi po kosi. Nisam od onih sto vriste pa pokusavam da shvatim onako bunovna; sta li mu je u glavi, gde je drugarica, gde mu je zena, da li su svi ludi porodicno...Pricao je bolesne stvari koje sam godinama potisnula u secanju.. Sve u svemu; ona je bila pobegla sa deckom, zena mu je spavala, a njemu sam svasta objasnila o njegovim mentalnim bolestima ( u to vreme sam citala samo Frojda ) Secam se dobro da sam se velikom brzinom spakovala i cekala dugo voz za BG u sred noci, u sred zime. Kad sam drugarici i njenoj mami rekla da je covek bolestan, rekle su da izmisljam.
To pamtim jer je bilo neocekivano i nicim izazvano, a bilo je svakakvih situacija u zivotu..

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










1520
poruka na forumu
180 1265



post # 11 | 20.02.2012 , 0:42 AM

Quote (Leksi)
Ubili su sve ljudsko u njemu.


Leksi, mislim da on nije imao nista ljudskog u sebi, cim se usudio na takav cin. A, tvoji pajtosi mislim da su tom "lekcijom" mozda cak i probudili nesto ljudsko u njemu. :D I svaka ti cast na tom odgovoru na nepristojnu ponudu. Ne podrzavam nasilje, ali sa takvim idiotima i treba tako, jer to je mozda jedini vid uspesne "komunikacije" sa njima.

Alphamale, ne mogu ni da zamislim kako ti je bilo. Verovatno i neprijatnost i strah u isto vreme i bes... Sve ti se to mesalo. I ne sumnjam da si ti na kraju ispala "grbava". Pri samoj pomisli na to da te je psihopata posmatrao dok si spavala, najezim se... Uzas! :o


Poruku je menjao/la Bobby88 - Ponedeljak, 20.02.2012, 0:43 AM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










105
poruka na forumu
641 1525



post # 12 | 20.02.2012 , 8:20 PM

Bobby88,
Da, proslo je dosta vremena pa se zaboravi, ali ostane grozan osecaj i mrznja prema pedofilima. A nepristojnih ponuda ce uvek biti, nekako je i prirodno da mladim ljudima svasta padne na pamet i njihovo je da pitaju.. Nase je da imamo stav i da naucimo vremenom da nas ne uvredi svaka ponuda koja nam ne odgovara. Na primer sam imala svakave ponude i od zena, Filipinki narocito, ali se vremenom naviknem, postane sve smesno i simpaticno..

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










265
poruka na forumu
47 378



post # 13 | 20.02.2012 , 9:22 PM



Ova pesma mi totalno ide uz ovu temu, a o nepristojnim ponudama ne zelim da govorim. Cisto, svoje intime radi. lol

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 14 | 05.03.2012 , 3:32 AM

Quote (alphamale)
Na primer sam imala svakave ponude i od zena, Filipinki narocito, ali se vremenom naviknem, postane sve smesno i simpaticno..


Zavodnice! :D

Quote (sljeposava)
o nepristojnim ponudama ne zelim da govorim. Cisto, svoje intime radi.


Vragolanko! :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 05.03.2012 , 3:40 AM

Za sve dame i one druge zenskog pola ja sam skroz ok sa tim nepristojnim ponudama pa slobodno saljite sve ponude u pp :D

p.s. samo zenske osobe ( znaci nije dovoljno da se samo tako osecate morate da budete zensko ) lol :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 16 | 05.03.2012 , 3:47 AM

Quote (Davor)
Za sve dame i one druge zenskog pola ja sam skroz ok sa tim nepristojnim ponudama pa slobodno saljite sve ponude u pp


Molicu da se ovakvo ponasanje sankcionise! :D lol
Javno reklamiranje i ostavljanje poruka licne prirode je za rubriku "Oglasi". :D lol


Poruku je menjao/la Bobby88 - Ponedeljak, 05.03.2012, 7:42 PM

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










352
poruka na forumu
57 512



post # 17 | 05.03.2012 , 7:35 PM

Quote (Bobby88)
Da li ste nekada dobili nepristojnu ponudu? Kako ste odreagovali?

Nekoliko puta da.Prvi put sam odreagovala preburno,izgovorila niz uvreda,zvala decka,drugove,pa me nije sramota u tom momentu ni ocu da se pozalim.Sledecih par puta sam znala sta da kazem na 'fin' nacin,posto takve ponude stizu uglavnom od starijih cikica koje na drugi nacin ne mogu doci do mladog mesa.Shvatila sam da je isti efekat ukoliko bih zalepila samarcinu tom gospodinu ili mu smirenim tonom rekla ono sto ne zeli da cuje.Nazalost,danas su takve ponude kao dobar dan.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 18 | 10.04.2012 , 5:17 PM

Da za sve ove odrasle g 2 put mi se desilo jednom u javi jednom licno na ovom sajtu

U javi je bilo grozno bila sam tad 17g putovala sma sa prijateljicom za München pre nego smo stigle na stanicu svratile smo u kafic popile nesto i upoznale dva prijatna decka kroz pricu smo rekle da idemo tu i tu i da moramo pozuriti na bud jer ce nam voz pobeci ali ne oni su rekli odvesce vas moj prijatelj autom tako d abi duze ostale s njima ostale smo
Kad su se pojavili prijatelji sa autom bilu su to tad dva tipa preko 30g prijatni pred njima sve ok kad smo izmakeli iz mesta gde smo bili pocela je druga prica toliko grozne stvari su pricali da sam molila boga smao da izadjemo iz auta jedan je rekao cure ovu voznju morate platiti al ne parama tad mi se svet okrenuo oko mene ali na kraju sve je dobro proslo mogu vam samo reci velika je greska sesti u auto gde su dva muska a + nepoznati.ali mlado ludo i zensko naivno ne misli uvekglavom :D

Na ovome sajtu sam u pocetku pisala slobodno u kategoriju sex bez razmisljanja da ce ikad neko nesto grozno da kaze
ali jednom prilikom stigla mi je poruka Srcemoje vidim pratim sta pises kako bi bilo da se ja i ti nadjemo pa da isprobamo sve po malo i svasta nesto je pisao gde sam buljila i pitala se jbt koj je ovo konj od cveka
Uzvratila sma mu
Slusaj ti seljacino jedna ocigledno nisi sposoban u javi da nadjes stekdozu pa trazis po netu ali duso kod mene si na pogresnoj adresi
Mesec dva sam imala mir sve dok opet nije ponovio znam obratila sma se nekome od admina i od tad mir :)


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 10.04.2012, 5:18 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










228
poruka na forumu
9 89



post # 19 | 16.04.2012 , 2:58 PM

Pa ja sad delim nepristojne od pristojnih :D pristojne su ako pokusa momak/cura :D na lep i kulturan nacin da ti ponudi khm :) kasljuc :) a nepristojno je npr,evo ovaj slucaj sa Taxiem, da platite ali ne parama, pa Je*em li ti sve ti .. to je vec i vise nego bolesno i retardirano.. tako nesto samo peglati dok ne vrisne nakaza...

a da sam ih imao imao sam :D i da sam nudio :D nudio sam :D ali pristojne :D hahhah






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 20 | 24.08.2012 , 11:05 PM

nisam dobila nikada :) a i da jesam nebi je prihvatila :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Nepristojne ponude (Nisam laka, maco!)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: