Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Aman zeno, ne mogu vise...
Aman zeno, ne mogu vise...




Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 21 | 28.07.2012 , 3:01 PM

Hahahaha pa sta ce mu onda ona stvar!? lol nek odsjece i ne bruka ostale pripadnike spola,boze lol
moja zena ako bude htjela svaki minut bice joj itekako ostvareno :D ma svaki sekund :D nema da joj fali :D ako neka ne vjeruje da mogu nek dodje provjeriti,dostupan sam 24/7 B)

Be my love?









144
poruka na forumu
1 47



post # 22 | 28.07.2012 , 5:55 PM

i ja isto sam dostupan 24 h








153
poruka na forumu
3 34



post # 23 | 30.07.2012 , 3:33 AM

Hahah najbolje da ću reć ne nisam izgorio po glavi

Nemam potpis :D xD







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 24 | 30.07.2012 , 8:44 PM

Leksi, heheh nadajmo se da ce ovo tvoj muz vidjeti :D
da zna sta ga ceka ako odbije lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









547
poruka na forumu
46 1072



post # 25 | 30.07.2012 , 9:14 PM

Jedi omiljeno jelo tri puta dnevno ceo mesec...i zgadit ce ti se...
Sex je drugaciji...i oni koji kazu da mogu koliko god hoce ocigledno ili lazu ili nisu imali prilike da imaju sex jedno 4 puta na dan...recimo 2 dana za redom...(ovo samo za muskarce govorim)
Posto se u toku obavljanja radnje slicno kao i kod plivanja koriste ama bas svi misici moze covek jako da se iscrpi cak sta vise i upalu da dobije...pogotovu kad imate sex sa zenama koje vole da rasire noge i leze ko vreca krompira...
Ima jos jedan problem koji se pojavljuje a to je da ako se ne skidate ko dete s kruske...onda vas i "Alatka" pocne bolet cak i na dodir(Kad je spremna za upotrebu)
Ovo sve vazi samo u slucajevima ako se dnevno imaju odnosi po jedno 4-5 puta...i ponavlja se par dana
Nisam probao ali mozda ako se izdrzi (sto je glupo i pokusavati i sto bi partner trebao razumeti) tih par dana...telo jednostavno ojaca i mozda je moguce...jer na kraju krajeva i "Alatka" je neka vrsta misica


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 30.07.2012, 9:16 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 26 | 30.07.2012 , 10:18 PM

Quote (Hectore)
vrsta misica

Ja jos nisam cula, a u familiji imam urologa da je neko dobio upalu tog misica. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 27 | 30.07.2012 , 10:59 PM

takoe Leksi :D

Be my love?









547
poruka na forumu
46 1072



post # 28 | 31.07.2012 , 0:12 AM

Quote (Leksi)
Ja jos nisam cula, a u familiji imam urologa da je neko dobio upalu tog misica

Ne Ne...ne izvlaci iz konteksta...mislim na upalu misica...a "Taj misic" na koji ti mislis nisam rekao da moze da dobije upalu...ali moze jako da boli kad se pretera...
Ovo je ceo citat usput
Quote (Hectore)
neka vrsta misica
a ne
Quote (Leksi)
vrsta misica

Da verovatno sam tu pogresio...zila ili sta li je vec...nisam zavrsavao medicinu...mozes pitati tog urologa tacno sta je...

JahRastafarI93, Masturbacija se ne racuna care lol

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 29 | 04.08.2012 , 11:09 PM

Hectore, aha. Onda ne budi nedorečen ubuduće!

Ne bih da ovde spamujemo ili slično, ali ja baš nekada u tome i preteram ali mužu ništa,
verovatno je i do forme, i do osetljivosti istog mišića!

U seksu nema preterivanja uvek je taman!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










349
poruka na forumu
53 753



post # 30 | 07.08.2012 , 8:42 PM

aman zeno HOCU JOOOOOOS
to je najbolji lek za stres i najbolja razbibriga

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 31 | 17.08.2012 , 10:50 PM

jaroslavr, tako je. Sex leci sve. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










349
poruka na forumu
53 753



post # 32 | 19.08.2012 , 3:34 PM

sex leci ljudi i besparicu i nervozu i sve bolesti samo treba redovno uzimati ''terapiju'' :D

Added (19 Avg 2012, 3:34 PM)
---------------------------------------------
sex leci ljudi i besparicu i nervozu i sve bolesti samo treba redovno uzimati ''terapiju'' :D


NEKA SILA BUDE SA TOBOM









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 33 | 27.11.2012 , 5:36 PM

Hahahhaha lol E kakvih sve tema ima lol Kada udjem u kondiciju mogu da zadovoljim svacije potrebe ;) :p








326
poruka na forumu
317 2359



post # 34 | 29.11.2012 , 6:18 PM

Quote (Hectore)
Sex je drugaciji...i oni koji kazu da mogu koliko god hoce ocigledno ili lazu ili nisu imali prilike da imaju sex jedno 4 puta na dan...recimo 2 dana za redom...(ovo samo za muskarce govorim)


Potpisujem i dobro receno ... Svako ostalo preterivanje u tome je samo maltretiranje samog sebe ... bolje ipak odmoriti malo pa ponovo nego sjebati sam sebe za ceo zivot ;)

Izgleda je ta njegova zena bila nimfomanka neka opasna kad bi da se busi po ceo dan

Nimfomanka

Vazda joj neki ku*ac fali.






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 35 | 29.11.2012 , 9:08 PM

Quote (Hectore)
Sex je drugaciji...i oni koji kazu da mogu koliko god hoce ocigledno ili lazu ili nisu imali prilike da imaju sex jedno 4 puta na dan...recimo 2 dana za redom...(ovo samo za muskarce govorim)


Mislim da si ti pogresno postavio poentu i da si mislio da sad npr nocas cijelu noc imas sex,tipa 5-6 puta za redom dodjes do vrhunca,bez pauza nekih specijalnih,pa odmoris/odspavas malo i ujutro oho eto opet nje i ti opet krenes 5-6 puta za redom,zene ne shvataju da mi sa svakim vrhuncem sledeci put nam je sve teze i teze da dodjemo do njega ma koliko god mi bili napaljeni i uzbudjeni,dodjemo do erekcije,i posle nekoliko puta mi se "naprezemo" da dodjemo do kraja :D :) I onda se "alatka" preforsira od stalnog trenja,silovanja gore,dole se... Nije to neki specijalno veliki bol,po malo boli ali je fakat neugodan osjecaj... A ovako kako si ti rekao 4 puta na dan, tipa jutro,podne,uzina,vecera nije nikakav problem nekoliko dana (ne moze da traje duze u tom ritmu),i nije tu poenta imati formu ne znam ni ja koliko (fizicka forma mislim) svakom ce se desiti isti slucaj pa da je fizicki spreman da pretrci evropu,dobice tu "upalu" kako je vec nazvaste :)

quide za momke: Biti u vezi sa nekom strastvenom devojkom i koja je silom prilika odovojena i zivi u drugom gradu,pocetnih 10-15 vidjenja izmedju vas,izmuzavace vas do zadnjih mogucih granica i limita,cisto da vam ne padne na pamet slucajno neku drugu da pogledate i da s njom nesto planirate... Dok ne prodje jos neko vrijeme i dok ne stekne potpuno povjerenje u vas,onda ce vas ostavljati sa malim rezervama :p

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2523
poruka na forumu
87 1228



post # 36 | 01.12.2012 , 1:15 AM

Seks očito spada među najdraže „slobodne aktivnosti“, svakako češće kod mlađe populacije. Ipak, bez obzira na zadovoljstvo i uživanje koje donosi, i u seksu treba poznavati granice jer u ničem ne valja preterivati jer ako se pretera, lako može da dođe do nimalo naivnih povreda.

Citat

Najgora povreda jeste ona koju može da doživi muškarac - „prelom“ penisa.

Kako za „Alo!“ objašnjava dr Sava Bojović iz klinike „Plodnost“, takve povrede nanose prvenstveno temperamentne žene i muškarci, koji mnogo vole seks i često ga praktikuju.
- Oni su energični da bi dostigli vrhunac uživanja. Tu nema umerenosti i opreza. Zbog toga se muškarcima savetuje da, kada su sa temperamentnom partnerkom, obavezno kontrolišu njenu razularenost. Naravno, to zavisi od poze, ali najčešći oblici kontrole su držanje za ramena i kukove. Na taj način, ona ne može da se zaleti i izleti, pa kad se vrati, da ga povredi. U takvim situacijama može da dođe do „preloma“ penisa - objašnjava dr Bojović i dodaje neverovatan primer iz prakse.
- Pre 25 godina sam imao slučaj jedne žene koja je bila seks mašina. Samo tokom jednog seksualnog odnosa, svršila je 47 puta. Kada je trebala da svrši i 48. put, promašila je i „polomila“ mužu penis. Penis mu je ličio na ćirilično slovo G. U to vreme takvu povredu nije bilo moguće operisati, pa se ona ubrzo razvela od njega. Kada sam je posle sreo, imala je drugog partnera. Pitao sam je šta joj je sada bitnije, frekvencija od 48 puta ili da bude jednom, ali vredno. Odgovorila je ovo drugo - priča naš sagovornik i kaže da je i posle toga imao pacijente sa sličnim povredama, ali manjeg obima. Naravno, tokom seksa i žene mogu da se povrede, ukoliko im je partner grub.

- Jednom prilikom sam imao pacijenta s kojim sam, između ostalog, pričao i o drugim stvarima. Rekao je da je bio s partnerkom koja nikako nije želela da ima oralni seks s njim, baš zbog grubosti. Problem je bio u tome što je mogao da joj „pocepa usta“. Osim toga, kod žena može da dođe i do povreda grudi prilikom povlačenja ili ugriza kod žestokom seksa. I žena može da ugrize muškarca, pa čak i za penis. To, ipak, nije tako često, pošto takve povrede nanose samo one osobe koje spadaju među izuzetno temperamentne tokom seksa - objašnjava dr Bojović.
Dodatni element koji može da dovede do seksualne razularenosti, a s tim i eventualnih povreda, jeste alkohol. Ukoliko se, na primer, žena pre seksualnog odnosa „podgreje“ kojom čašicom „žestine“, lako može doći do opuštanja zbog kojeg neće misliti na posledice.
- Tada mogu da se stvore uslovi da ona izađe iz okvira umerenosti i postane gruba i navalentna. Tada lako dolazi do povreda - kaže dr Bojović. Što se ostalih povreda tiče, među najčešće spada povreda frenuluma - kožice koja povezuje glavić s telom penisa.
- Iako česta, to je beznačajna povreda. Kod nekih muškaraca frenulum puca pre, a kod drugih kasnije. Bude tek nekoliko kapi krvi, kao kod pucanja himena kod žena - objašnjava on.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 37 | 01.12.2012 , 4:27 AM

aaaaaaaaahahahah, cuo sam za ovaj slucaj, znaci, haos od zene...
nzm zasto, ali ne bi bas voleo da se nadjem u njegovoj kozi :D rofl

:P



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Aman zeno, ne mogu vise...
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: