Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Aman zeno, ne mogu vise...
Aman zeno, ne mogu vise...






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 08.06.2012 , 8:53 AM

"Veoma iscrpljen muškarac" pozvao je policiju u Vajblingenu da mu "pomogne da se izbori za zasluženi noćni odmor".

Muškarac je policajcima ispričao da je oženjen 18 godina, da ima dvoje dece i ženu koja ga "ponižava i dominira njime", te je zbog toga pre četiri godine napustio bračnu postelju.

Nedavno je odlučio da se razvede i "odseli se kako bi napokon imao mira, posebno kad želi da bude odmoran ujutru kad ide na posao" što je, kako je objasnio policiji, "trenutno nemoguće".

Njegova supruga, i dalje, "svake noći dolazi i traži da on ispunjava bračne obaveze".

Da li verujete da postoje takve zene i kako izaci na kraj s njima
A jos bolje pitanje da li postoji muskarac koji kaze nemogu vise
:D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1291
poruka na forumu
106 1817



post # 2 | 08.06.2012 , 9:37 AM

Srcemoje,
Quote (Srcemoje)
A jos bolje pitanje da li postoji muskarac koji kaze nemogu vise

nema toga nigde.... ;)


Poruku je menjao/la CryTek - Petak, 08.06.2012, 9:37 AM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










69
poruka na forumu
6 42



post # 3 | 08.06.2012 , 10:22 AM

Досадио човеку ћорав посао, 18 година пунио једну рупу и није успео да попуни па диго руке. А и те његове комшије, није се нашао ни један да га замени.
Што се тиче питања да ли постоје такве жене, наравно да постоје, оне су као и све друге жене само имају сексуални апетит мушкарца, а треба има само удовољавати док се може, а кад више не иде, предаш штафету неком другом, добровољних рудара увек има.:D
Што се тиче мушкараца, они увек могу (бар већина), чак и мој деда од 86 година кад види на насловној страни новина неку лепојку, каже како би му добро дошла да га греје ноћу. Проблем је у партнеру, јер временом партнери почињу све више да личе једно на друго и како онда да општиш са неким ко има веће бркове и стомачину од тебе, кија, кашље, прди као ти, ужас.
samoubistvo
Зато се мушкарци саберу у кафани, затим се одузму, а кад дођу кући, вештици није до секса већ до свађе и проблем је решен. :D
Ко не иде у кафану, мора да одради, бежи или каже да не може.

Koja je razlika između žene i lešinara?
Lešinar najpre sačeka da umreš pa ti onda jede džigericu.










352
poruka na forumu
57 512



post # 4 | 08.06.2012 , 3:50 PM

Quote (Srcemoje)
A jos bolje pitanje da li postoji muskarac koji kaze nemogu vise

Ahahahahahah...mozda...verovatno postoji.Ali nisam naletela na takvog :)

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









349
poruka na forumu
53 753



post # 5 | 10.06.2012 , 10:47 AM

interesantno pa zene tvrde da mi muskarci mislimo samo na sex i da razmisljamo "donjom glavom'' pa kako onda ovaj tip NE MOZE stvarno mi nije jasno verovatno je to neki flegman za sve u zivotu pa i za sex

NEKA SILA BUDE SA TOBOM









978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 10.06.2012 , 11:24 AM

Quote (Srcemoje)
A jos bolje pitanje da li postoji muskarac koji kaze nemogu vise


Ko kaze da ne postoji muskarac koji kaze da ne moze vise... Sto se mene tice ja sam uvjek za i samo mi se par puta desilo da sam rekao da stvarno nmg vise, ali posle nekoliko sati mucenja alatka otkaze i tu vise nema pomoci (jedini roze pilule ali to nije priroda, tako da)... A ako je covjeka zena mucila svaki dan u krevetu, 18 godina, a jos mu se vjerovatno prestala svidjat u to neko zadnje vrijeme, a mozda je imao i ljubavnicu... Nije ni cudo sto je rekao da ne moze vise...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 7 | 10.06.2012 , 12:33 PM

Svi smo mi različiti tako da postoje takve žene i takvi muškarci. :)








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 11.06.2012 , 8:28 PM

Kad bi meni muz rekao da ne moze vise, momentalno bih mu ga odrezala.
Sta ce mu ako nece raditi ono za sta je namenjen. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










978
poruka na forumu
107 1318



post # 9 | 11.06.2012 , 10:17 PM

Quote (Leksi)
Kad bi meni muz rekao da ne moze vise, momentalno bih mu ga odrezala. Sta ce mu ako nece raditi ono za sta je namenjen.


Evo sad sam sav istraumiran :(

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










790
poruka na forumu
58 477



post # 10 | 11.06.2012 , 10:23 PM

Quote (Leksi)
Kad bi meni muz rekao da ne moze vise, momentalno bih mu ga odrezala.
Sta ce mu ako nece raditi ono za sta je namenjen.

Leksi, srce moje, ja bih za ovog mogao knjigu da napisem :) zar ne?

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 11 | 11.06.2012 , 10:28 PM

Ja sam jednom rekao da ne mogu vise. usput sam se gadno povredio. I sve sam q.... kosti polomio.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









790
poruka na forumu
58 477



post # 12 | 11.06.2012 , 10:29 PM

Razumemo se Vagabond :) ja nisam lomio, ali brate, volio bih pre da sam ga slomio nego sa leksi :D da me crpi :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 11.06.2012 , 10:38 PM

IgorPhotography, ma nisi, znam ja da si ti jak kao stena i da se ne bojis. :)

OgnjenR23, tako je. Drug ti je za pohvalu svaku :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 14 | 11.06.2012 , 10:50 PM

Vise ne nudim devojkama hajde da obaramo ruke, nego hajde da oborimo drugare :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 11.06.2012 , 11:02 PM

OgnjenR23, ahahhahhaaha :) Mislim da padnu kao rukometasi u sesterac :) hahahahha

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 16 | 11.06.2012 , 11:03 PM

Kad dodje red da budes 'eben, gace same spadnu :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










78
poruka na forumu
52 398



post # 17 | 28.07.2012 , 1:12 PM

ja neverujem da postoji zdrav ,normalan a da kaze nemoze ,a ne ne ne !
to kaze samo onaj otkinut od alkohola kojem otkaze hidraulika :D hahaha


Poruku je menjao/la Rajchel - Subota, 28.07.2012, 1:13 PM

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 18 | 28.07.2012 , 1:21 PM

Rajchel, Leksi, vama vasi i ne smiju reci ne moze :D shocked

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









455
poruka na forumu
98 1163



post # 19 | 28.07.2012 , 1:27 PM

Ja i sad ne bih rekao ne lol
Od malena se učim lol lol lol lol

Life is Like a Box of Ammo...










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 28.07.2012 , 2:41 PM

Bosankaaa, naravno da ne! Neka se samo usudi.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Aman zeno, ne mogu vise...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: