Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Sa kojom osobom sa ExtraCafe-a bi zeleli da imate sex? ('Ajde svi iskreno..)
Sa kojom osobom sa ExtraCafe-a bi zeleli da imate sex?






765
poruka na forumu
88 1029



post # 81 | 29.07.2012 , 9:32 PM

Mislim da bi se ova tema trebala zatvoriti,kada se sve sabere nije vas 5 odgovorilo.

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 82 | 29.07.2012 , 10:19 PM

Vin Dizelom ili ti Sinisom. A zna on to, rekla sam ja to njemu negde na forumu :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 83 | 29.07.2012 , 11:36 PM

Quote (Barca1899)
Imale smo burne i neprospavane noci

Tu sliku ima da ubacim u telefon. lol
Quote (Barca1899)
Iiiiiiii puding je spreman .. Valjalo bi malo ozivjeti sjecanja

brows Posle pudinga moracemo nesto novo da smislimo, pa misim bila je i cokolada i jagode sa slagom i kockice leda, puding, vezivanje lol i sad da ostane samo na ovome, ne neeee... nono Moramo da smislimo jos tih igrica. :D Jedan je zivot! lol
Quote (Belmo-)
Mislim da bi se ova tema trebala zatvoriti,kada se sve sabere nije vas 5 odgovorilo.

Nema potrebe, niko nikog ne vredja, svi se salimo i zasto da se zakljuca... :D Tema je zanimljiva. ;)








37
poruka na forumu
69 291



post # 84 | 30.07.2012 , 0:00 AM

hmm ima jednaaaaaaaaaaaa samo jednaaaaaa :)








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 85 | 30.07.2012 , 0:16 AM

Quote (Tanja91)
Tu sliku ima da ubacim u telefon.

lol

Quote (Tanja91)
Posle pudinga moracemo nesto novo da smislimo, pa misim bila je i cokolada i jagode sa slagom i kockice leda, puding, vezivanje i sad da ostane samo na ovome, ne neeee... Moramo da smislimo jos tih igrica. Jedan je zivot!


yes njam

Quote (zajebanT90)
hmm ima jednaaaaaaaaaaaa samo jednaaaaaa

pretraga Hoces nam reci ko je srecnica? :)











37
poruka na forumu
69 291



post # 86 | 30.07.2012 , 0:26 AM

hahaha ma jok :) sad cu svakoj pricati da je ona ta srecnica :) cc kako ne kapiras :P








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 87 | 30.07.2012 , 0:37 AM

Quote (zajebanT90)
hahaha ma jok sad cu svakoj pricati da je ona ta srecnica cc kako ne kapiras :P

Hahahaahahahahaha :) Racunah ja da ce to biti tako poljubac











1176
poruka na forumu
102 1216



post # 88 | 30.07.2012 , 1:14 AM

od 90% nisam video sliku(barem) mi muski smo vizualisti i zaljubimo se u ono sto vidimo,a zene u ono sto cuju...
Ima par cura koje bih kresn'o,video sam im slike medju ''slike clanova'',al mrzi me sad' da trazim. Dovoljno otvoren? B)


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Ponedeljak, 30.07.2012, 1:15 AM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









153
poruka na forumu
3 34



post # 89 | 30.07.2012 , 3:33 AM

ja bi saa leksi :D

Nemam potpis :D xD









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 90 | 30.07.2012 , 4:23 AM

Fornetti, ja upravo odoh da spavam sa Leksi! :p :p :D

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










8
poruka na forumu
2 67



post # 91 | 30.07.2012 , 4:47 AM

ikica5,BLONDEGIRL :p (ISKRENO)

madafaka joo









1
poruka na forumu
0 0



post # 92 | 30.07.2012 , 5:44 AM

Quote (boki1997)
ma jedna...

svi kažu da je dobra lol :D :D :D








85
poruka na forumu
1226 2720



post # 93 | 30.07.2012 , 5:52 AM

da budem iskren ... nemam takve namjere kad sam na chat-u ... et' :D

volim "opipljive" djevojke ... a ne zamishljat' ( kako krshimo po sobi ) djevojka s kojom

razmjenim 2-3 rechenice ...

Volim zhenski r0d ... :D

potpis : ...................







Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 94 | 30.07.2012 , 6:07 AM

JahRastafarI93, Dejan, ahahahah... :p a zar je vazno, kad znam da to nece biti?? :p mozda u buducnosti... :D i na to odgovaram samo u PP... xD ahahahhahaha... xD umirem... xD

Quote (Tanja91)
Hahahaha, ti lijoooooo, kako samo pises te lukave odgovore.

ti si zauzeta... sta se ti bunis?? ruganje os posle da dodje barca pa da i na mene nasrne?? xD :p


Poruku je menjao/la Bancy - Ponedeljak, 30.07.2012, 6:10 AM

JA ██████ 100%










978
poruka na forumu
107 1318



post # 95 | 30.07.2012 , 8:25 AM

Evo jos jedne teme gdje se ladno pokaze kako je vecina nas muskaraca prosta ko ku...c :)
Ja nisam od onih sto kazu joj al bih je.....!!!.... a onda odu u wc i razvale samo svoje sake.... :D
Druga stvar, za pola frajera koji bi je---li ovu ili onu se smijem kladit da im se ne bi mogao ni dig...t pred dobrom trebom od treme...
Jer, velika je razlika imat vlazne snove a jos veca te iste snove sprovest u djelo...
Dakle momci kad vidite dobru ribu i kad krenete da mislite kako bi je poderali od ku....a zapitajte se kako bi vi njoj prisli?
Pola extra zgodnih i preljepih djevojaka ima isti problem, svi bih ih je...li al niko nema mu...a da im pridje (a ona druga polovina to mora sama, da pokusaju prve da stupe u kontakt s muskarcima, koji kad im takva riba pridje odmah svrse u gace, al zante kako kazu: ''Pas koji laje, ne ujeda'')... eto toliko ;)


Poruku je menjao/la IgorPhotography - Ponedeljak, 30.07.2012, 8:29 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 96 | 30.07.2012 , 8:59 AM

Quote
Evo jos jedne teme gdje se ladno pokaze kako je vecina nas muskaraca prosta ko ku...c
Ja nisam od onih sto kazu joj al bih je.....!!!.... a onda odu u wc i razvale samo svoje sake....
Druga stvar, za pola frajera koji bi je---li ovu ili onu se smijem kladit da im se ne bi mogao ni dig...t pred dobrom trebom od treme...
Jer, velika je razlika imat vlazne snove a jos veca te iste snove sprovest u djelo...
Dakle momci kad vidite dobru ribu i kad krenete da mislite kako bi je poderali od ku....a zapitajte se kako bi vi njoj prisli?
Pola extra zgodnih i preljepih djevojaka ima isti problem, svi bih ih je...li al niko nema mu...a da im pridje (a ona druga polovina to mora sama, da pokusaju prve da stupe u kontakt s muskarcima, koji kad im takva riba pridje odmah svrse u gace, al zante kako kazu: ''Pas koji laje, ne ujeda'')... eto toliko

svaka cast brate u potpunosti se slazem sa tobom do detalja......sto kazes ti svi bi ovo svi bi ono a niko ne sme da radi nista...svaka cast za post ;)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 97 | 30.07.2012 , 9:19 AM

Quote (IgorPhotography)
Evo jos jedne teme gdje se ladno pokaze kako je vecina nas muskaraca prosta ko ku...c
Ja nisam od onih sto kazu joj al bih je.....!!!.... a onda odu u wc i razvale samo svoje sake....
Druga stvar, za pola frajera koji bi je---li ovu ili onu se smijem kladit da im se ne bi mogao ni dig...t pred dobrom trebom od treme...
Jer, velika je razlika imat vlazne snove a jos veca te iste snove sprovest u djelo...
Dakle momci kad vidite dobru ribu i kad krenete da mislite kako bi je poderali od ku....a zapitajte se kako bi vi njoj prisli?
Pola extra zgodnih i preljepih djevojaka ima isti problem, svi bih ih je...li al niko nema mu...a da im pridje (a ona druga polovina to mora sama, da pokusaju prve da stupe u kontakt s muskarcima, koji kad im takva riba pridje odmah svrse u gace, al zante kako kazu: ''Pas koji laje, ne ujeda'')... eto toliko


e bro situacija sledeca....sto mi se sranja moglo desiti u zivotu,desilo se...ja nemam sta da izgubim ako uradim nesto ludo!
forum ili net priznam cista glupost i lupanje svi glume lava istina nisam ni ja bas ovakav uzivo lol malo sam ludji lol sala...neg ozb
ako neko ne vjeruje da ne smijem nesto nek me izazove,uvjek odgovaram na izazov...
a bilo bi cool napraviti temu istina/izazov :D lol

Be my love?









978
poruka na forumu
107 1318



post # 98 | 30.07.2012 , 9:36 AM

Pa pravi je :)
Eto prvi nesto pricas a ne preduzimas :D

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 99 | 30.07.2012 , 9:46 AM

IgorPhotography, otkud znas da ne preduzimam :p

Be my love?







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 100 | 30.07.2012 , 10:05 AM

bas bih voleo da neko napravi tu temu :D osttavite link u sledecem postu ako neko napravi :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !



Forum » Međuljudski odnosi » Sex » Sa kojom osobom sa ExtraCafe-a bi zeleli da imate sex? ('Ajde svi iskreno..)
Search: