Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Cigare u društvu
Cigare u društvu






6
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 23.10.2012 , 8:49 PM

Nisam stalan pušač, ali uglavno sa drugarima na rođendanima i kad izađemo u gra popusimo po koju cigaretu, uglavnom je to Dunhil crni, pa me zanima šta vi mislite o tome,koliko to opasno moze da bude??? <_<








68
poruka na forumu
1 7



post # 2 | 23.10.2012 , 9:33 PM

pa tako svi krecu malo po malo i onda od jednog lepog dana pusis po paklicu dnevno :-) bolje batali na vreme dok se nisi navukao sa cigara se mnogo tesko
skida


Poruku je menjao/la ningo89 - Utorak, 23.10.2012, 9:35 PM






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 3 | 23.10.2012 , 9:56 PM

Pa pocnes tako,pa onda sledeci put aj uz kaficu,i onda kupis prvu paklicu (a cim je kupis ti si postao strastven pusac) i onda lazes sebe i ostale,batalicu kad god ja hocu,pa sjutra vidis da si uveliko u tome iiiii tome nema kraja :)

Moram dodati i da to zavisi od karaktera coveka i naravno volje :) Ako za sebe smatras da ces imati toliko karaktera i volje da ih ostavis....


Poruku je menjao/la XAVI_PG - Utorak, 23.10.2012, 9:58 PM

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









896
poruka na forumu
89 981



post # 4 | 23.10.2012 , 10:15 PM

U mom drustvu se pusi :) ja sam takodje pusac tako da nemam protiv toga nista...kome smeta duvan neka se kloni :p :D








53
poruka na forumu
5 21



post # 5 | 23.10.2012 , 10:21 PM

Ja sam borac protiv pusenja. Cigarete su zlo i svi koji puse truju sebe i druge( sebe neka nastave ako hoce, ali mene ne) angry2






Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 6 | 24.10.2012 , 1:44 AM

Quote (warchief)
Cigarete su zlo i svi koji puse truju sebe i druge( sebe neka nastave ako hoce, ali mene ne)


Slazem se da su zlo,a to oko trovanja.... paaa trujes se mnogim raznim stvarima, hrana,vazduh,okolina , cigarete su sve u svemu najmanji problem tu

ps: Mi pusaci smo svjesni da trujemo sebe,ali za promjenu trujemo se sami ;)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 7 | 24.10.2012 , 2:45 AM

Ako ti mislis da trebas da pusis, onda pusi. To bar niko ne moze da ti zabrani. Tako sam i ja poceo, kada sam izlazio, povucem koji dim, sve sam bio srecan sto vucem, a sada mi to dodje kao dosada. Ne znam sta cu, pa zalapim cigaru.

Sto se tice trovanja, vi nista svesni koliko se mi trujemo. Najvise se trujemo hranom. Evo recimo hleb, koji treba biti zdrav, ima 10 evulgatora, a normalno je 2 -3. Bombone koje jedemo imaju 15 evulgatora, sve sto kupimo u prodavnici ima gomilu evulgatora, a to nije zdravo za organizam. Zdenka ima najvise, zapamtite to, dok recimo domaca rakija nema evulgatora, zato sto je sve prirodno. Zivela RAKIJA !

Da se razumemo, niko tebi ne moze da gurne cigaru u usta i kaze ti pusi. Moja preporuka ti je da ne pocinjes, i ako mislis da tako ostane, batali da pusis kada izlazis. Svaki dan po 210 dinara, to nije malo. :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









547
poruka na forumu
46 1072



post # 8 | 24.10.2012 , 4:57 AM

To tipa "Batalit cu kad pozelim" slobodno zaboravi...kao i ono "Jak sam karakter mogu ja to" to su samo lazi koje govorimo sami sebi...recimo ja govorim "Kad nebudem finansijski u mogucnosti da kupujem ja cu da ih ostavim" a s obzirom da nisam planirao bankrotirat...pre cu umreti od neke bolesti navucene nikotinom nego sto necu moci da ih kupujem
I najaci posustaju pred zavisnosti...cak i oni s jakim karakterom treba im strucna pomoc da bi uspeli ili da neko uspe da ih preplasi ali bukvalno "Ako Nastavis Umret ces" (Moja baba je na taj nacin ostavila jer joj je doktor tako rekao...mada je to bila istina...zena je posle 52 godine bacila cigare iz vedra neba...ali odmah zatim je pocela da jede ko luda pa je pozivela samo jos 2 godine i drmnulo je srce) Normalan bi covek to predvideo ali eto doktor koji bi trebao da je obrazovan i da zna takve stvari ocigledno nije...i vise ti nije bitno nista od gore navedenog vec samo da povuces dim
Tvoja prica kako palis s drustvom me podseca na moje dane pocetka...
Prvo zapalis s ekipom iz fore...posle s vremena na vreme zapalis cisto da budes u "Cool" drustvu u srednjoj(Bar u mojoj ginmaziji najbolje cure su volele da zapale u toku smene)...pa onda jer ti fora da ti se od prvih par dimova malo zavrti (naravno potrebne su malo jace cigare) A onda vec pre nego i sto se okrenes palis zbog zavisnosti od nikotina...
Ako ti nije zelja da postanes pusac...onda to treba da saseces u korenu...Ne cigare i gotova prica...ma ni u kojem slucaju i to je to...
Eh da mi je ova pamet bila tada...verovatno bih sada samo pogledao na tvoj post i pomislio "Vidi budale"
Quote (Marko)
Svaki dan po 210 dinara, to nije malo.

Eh da je samo 210...nego Winston 100s-190 a ja nemogu da prodjem bez minimum 2 dnevno...i jos uvek moras imati orbit negde u dzepu...pogotovu ako ti cura nije pusac...pa sve u svemu bukvalno zapalim 400-450 din dnevno sto kad pomnozis sa 30 dana dodje 13.5k sto je necija plata...


Poruku je menjao/la Hectore - Sreda, 24.10.2012, 5:12 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 9 | 24.10.2012 , 10:21 AM

Cigarete su mi jedini porok i ne zelim ih se odreci!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









51
poruka na forumu
11 69



post # 10 | 24.10.2012 , 3:09 PM

Bio u drustvu ili ne bio nikad cigarete zapaliti necu B)











6
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 24.10.2012 , 5:28 PM

Već oko godinu dana pušim tako u društvu i nisam se navukao, ali dobo ne pusimo tako cesto jedno-dvaput mesečno na rodjendanima ponekad u diskoteci...








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 12 | 24.10.2012 , 5:37 PM


Sve piše na paklici B)
Ne volim cigarete i izbjegavam ljude koji žmare ko Turci, kao i mjesta bez dobre ventilacije.
Probao sam cigare, probao sam duvan i nikada mi se nije svidjelo niti će mi se svidjeti.
Par puta sam ih uzimao iz inata da bih trovao trovače oko mene!


Fajlovi: 0345759.jpg (112.0 Kb)








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 13 | 24.10.2012 , 5:59 PM

joj makse sto pre od tih cigara,nikako ih ne podnosim .... kad udahnem onaj smrdljivi dim bukvalno se gusim angry2 angry2 angry2 .... ako nastavis tako sanse da prestanes su 10%,20%

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









577
poruka na forumu
548 3795



post # 14 | 24.10.2012 , 6:20 PM

Ponekad ispušim po nešto , ovaj po neku cigaru :) haha ..
šalu na stranu i ja tako kao i ti :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









6
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 25.10.2012 , 6:19 PM

Hahaha :D

Added (25 Oct 2012, 6:19 PM)
---------------------------------------------
Hahaha :D









83
poruka na forumu
3 24



post # 16 | 27.10.2012 , 9:26 AM

Ljudi ja sam počeo pušiti sa 13,sada mi je 16 i pušim najmanje 2 pakle drine light ili jedine na dan .... ex pušači dajte savjete nekee kako da batalim

My crew B)







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 17 | 27.10.2012 , 10:12 AM

Drustvo mi je takvo da svi pusimo cigare naravno lol Zapalimo 3-4 cigare , kako kad :) Nisam stalni pusac lol bar tako mislim :D Kutija mi moze biti 7-8 dana , sve zavisi nepusim svaki dan tu i tamo preskocim koji dan , jednostavno mi se neda pusiti lol Nisam previse navucen na to :) Bar ne jos lol

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










326
poruka na forumu
317 2359



post # 18 | 31.10.2012 , 5:01 PM

Quote (Adrijana_)
Ponekad ispušim po nešto , ovaj po neku cigaru haha ..
šalu na stranu i ja tako kao i ti


hhahahaha vecito imas problema sa necim hihihi mislim cigarama :p hahahaa

e tako se pocinje prijatelju po malo i malo i eto poceces da kupujes cigare i da ti fali ta dosada da mozes da drzis cigaru u ruci i dimis :D








267
poruka na forumu
180 789



post # 19 | 24.01.2013 , 6:46 PM

DanteDevilH....Ako nisi stalan pusac batali i to sto u drustvu zapalis po koju,sta ce ti.Ja nemogu bez cigara,navika :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 20 | 24.01.2013 , 10:26 PM

Ja ostavljam slobodan prostor ljudima što se tiče cigareta. Meni je sasvim svejedno.

I moram reći da volim vidjeti muškarca sa cigaretom,ali da mu to lijepo stoji. :)


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Cigare u društvu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: