Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Nemam devojku :(
Nemam devojku :(






792
poruka na forumu
53 326



post # 1 | 21.06.2013 , 11:18 AM

Ovako.Nemam devojku,a hteo bih da je imam.Vec posmatram jednu devojku mojih godina ali ne znam kako da joj pridjem.Ima braon kosu,prelepe braon oci,uvek je nasmejana i iskrena zbog cega mi se i svidja.Bilo je par pokusaja,uspeo sam da je nasmejem vise puta ali nista,dolazila je 2 puta kod mene u vezi skole i svidelo joj se.Video sam i osetio.Kao da ona mene muva,a ne ja nju.Ne znam kako da joj pridjem itd...Ne mogu vec nocima da spavam i ako zaspim sanjam nju .Saveti mi trebaju hitno,dok ona nije nasla nekog u mesto mene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!











96
poruka na forumu
1 27



post # 2 | 21.06.2013 , 1:10 PM

Sa njom vec imas kontakt pa pitaj je da izadjete odvedi je u neki kafic diskoteku provedite se ljubav i reci dolaze same od sebe.Pokazi da ti je stalo do nje kupi joj neki lep poklon mali znak paznje i tako ajde poz.








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 21.06.2013 , 1:41 PM

Oj :)

Pošto više volim seks od ljubavi,javi mi se kada odlučiš izgubiti nevinost ili nešto slično. 
Ove "ljubavne probleme" ne znam riješavati.. još. :)








792
poruka na forumu
53 326



post # 4 | 21.06.2013 , 1:49 PM

Ma ne znam kako da joj pridjem to je problem.I ne smem da je pozovem da izadjemo u grad i slicno.Jednostavno zelim da budem pored nje i po ceo dan mislim da nju.Nikada nisam ni imao devojku ni ne znam sta tacno trebam da radim,mislim da cu dobiti samarcinu i da ce sve biti gotovo.Citao sam na raznim sajtovima o tome i nista sem da je pozovem,izadjemo i pricamo !!!  uzid











390
poruka na forumu
20 673



post # 5 | 21.06.2013 , 3:18 PM

pocni da je pratis nocu, gde god da ide, setaj preko dana pored nje sa lutkom na naduvavanje, koja lici na nju, salji joj ruze sa haiku poezijom... toliko od mene :)








42
poruka na forumu
3 7



post # 6 | 21.06.2013 , 9:01 PM

To je to brat sama ti ona pokazuje sve sto namjerava da ima sa tobom,da li to bilo prijateljstvo ili nesto vise nebitno je.Ali procitaj je sta ona misli,samo nemoj da ispanes kreten u nekim situacijama ne pretjeruj sa salom :D polako samo :D

Coutinho10







"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 7 | 21.06.2013 , 9:10 PM

Pitaj je: Jel mala, a ko te prati kuci? xD
Ili mozda: Sto su ti lepa ta ustaaaaaaa (pa pocni da balavis)... xD

Ti ces sutra da napunis 20-god, a pitas kako da pridjes devojci? Jesi li ti decko -obrisano- , sta si?

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 8 | 21.06.2013 , 10:06 PM

Quote (Psychooo)
Ti ces sutra da napunis 20-god, a pitas kako da pridjes devojci? Jesi li ti decko malouman, retardiran, sta si?
Manje vrijedjanja. :)


Budi svoj , pitaj neku najbolju njenu drugaricu dali ona ista osjeca prema tebi. lol

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 9 | 21.06.2013 , 10:22 PM


Quote
Budi svoj , pitaj neku najbolju njenu drugaricu dali ona ista osjeca prema tebi.

da pitaj njenu drugaricu iz poverenje sta oseca prema tebi.
evo ti mog saveta:
vise vremena provedi sa njom, gledaj sta voli, nemoras je pitati da izadjete nego neka ti bude kao naj drugarica. veruj mi tako sam se ja smuvao sa vise njih. ;)
usput jednom sam samo tako bio odbijen zato sto sam se tuko pred njom :D

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3








"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 10 | 21.06.2013 , 10:22 PM

Quote (Ammir)
Manje vrijedjanja.
Izletelo mi... :)

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









253
poruka na forumu
25 197



post # 11 | 22.06.2013 , 2:15 AM

Kad je vidiš odeš u prodavnicu neku najbližu :D
I kupiš neke bombone, zatim joj priđeš i kažeš "Đes mala oš bombon? "
To vazda upali
HAHAHAHAHAHha

My Life my Rules !









547
poruka na forumu
46 1072



post # 12 | 22.06.2013 , 3:19 AM

Da ti dam striktna upustva koja ako budes pratio sigurno ce nesto tu biti

Evo Ovako:
1. Nadji jednu dobru debelu brezovu motku (precnika nekih 3-4 cm)
2. Nemoj da joj gulis koru nego je ostavi tako (da se ne bi brzo osusila)
3. Ponesi motku i sacekaj malu negde kad se vraca kuci
4. Kada ugledas curu lepo se dobro zaleti i trehni je po glavi
5. Zatim nezno ali ipak sigurno zgrabi za kosu i odvuci kuci

To je uspevalo praistorijskim ljudima u 99.9% slucajeva koga je briga sto je 21 vek...i sto imamo telefone,net,i razno razne stvari preko kojih mozemo da kontaktiramo druge ljude...a da ti ne govorim o evoluciji coveka i moci govora koju posedujemo to cini cuda u komunikaciji u danasnje vreme...
Obicno pokusam da pomognem...ali ovakva pitanja na forumu od coveka s 20 godina nekako mi cisto digne pritisak na sta je ovaj svet spao

PS: A mozda bi jednostavno mogao da se batalis net i sajtova koji daju ljubavne savete i bas to sto si napisao u tvojem tekstu kazes licno njoj lepo,polako i iskreno...


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 22.06.2013, 3:27 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1069
poruka na forumu
17 283



post # 13 | 22.06.2013 , 11:08 AM

e moj brate stariji si od mene 2 godine :D 95 si koliko vidim. Vako ja sam imao slican problem u osnovnoj (ti si malo u vecoj krizi sad ce i srednju da zavrsis) dobra lepa devojka ali nisam imao hrabrosti da pridjem itd. Imao sam milion prilika ali bojao sam se. Samo je pitaj da odete do grada prosetate, casti je picem itd. Ili brate nek ti ovaj sajt odavde neko "anonimno" posalje njoj i kaze ko si :) Shvatice ona brzo o cemu je rec. Toliko od mene, srecno cao :D








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 14 | 22.06.2013 , 4:48 PM

Oooooooooj..






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 15 | 22.06.2013 , 6:33 PM

Umesto što dangubiš ovde prvenstveno poradi na sebi, tek kasnije  probaj da ideš korak dalje!

Zamisli kakva je to mačka kada ima miša na dohvat ruke, a on joj pobegne!? Da, verovatno maca nije smela da priđe. Svejedno, nahraniće taj isti miš druga usta koja ga jedva dočekaju dok se prethodna premišljaju!

. . .







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 16 | 22.06.2013 , 10:05 PM

Nemam 500 eura a hteo bih da ih imam,vec dugo ih gledam u banci ali ne znam kako da ih uzmem... hhaha ... kakva je ovo besmislena tema,pa daj covece ima 100 tema ovakvih ovde,samo da si pronjusio malo nasao bi nesto,ako ti se vec toliko svidja pridji joj na spontan nacin,nemas sta da izgubis :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









363
poruka na forumu
65 485



post # 17 | 22.06.2013 , 10:51 PM

boki1997,  Das ti meni tih 500 eura, znam ja kako se time radi.  :p

Pa pridji joj, isto smo godiste majku mu..Koliko to moze biti tesko.. Pozoves negde, pricate, saznas nesto vise o njoj, misli malo glavom, gornjom.


Poruku je menjao/la _Danijel_ - Nedelja, 23.06.2013, 4:37 PM








16
poruka na forumu
0 0



post # 18 | 22.06.2013 , 10:55 PM

svi su preko interneta najveci yebaci bas bi ih volio vidjeti u praksi kako to rade :D pa naravno da nije lako, ako se zavrsi lose onda se upotpunosti mijenja vas odnos... imao sam ja slicnu situaciju... stalno mi se nabacivala, ljubila u obraz ja nju, jela me za obraz ... grlili... cak i na blic 4-5 puta al jbg los sam bio tad, neiskusan... al i dalje sam snjom u vrh odnosima no se bojim da probam pa da me odbije pa da nayebem onda, ako prosle pricu ovim drugaricama <_<






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 19 | 23.06.2013 , 0:24 AM

Ja sam tako propustio sansu zivota, devojka bila extra a svidjao sam joj se. Cak me i zvala da se upoznamo kao sto treba (preko druga) a ja sta sam uradio, nista. Presekle mi se noge na pola kao poslednjoj **** i nisam otisao. Zato sto je bila prelepa, ali imao sam tada 17 godina.Sta li je devojka pomislila o meni posle necu ni da razmisljam.  Vise ne pravim takve greske. Moj ti je savet da ides na sve ili nista. Pitaj je!! Molim admina teme da obrise ovu moju  poruku kada tema bude cold :) Jos me sram,mozda naidje ovde pa se prepozna  :o ko zna,svet je mali..

ED0 5








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 20 | 08.08.2013 , 9:45 PM

ukratko i da ne uljepsavam previse
sagradi muda prvo i promjeni sebe... napucaj samopouzdanje,promjenis kod sebe sto ne valja,napredujes na bolje...
cuj ne znas kako da pridjes,priso si vec aaa covjeka -.-' ako je dolazila kod tebe kuci jos haaa... samo pricaj,reci sta osjecas... vjeruj cure vise vole musko ali sa emocijama,decka koji se ne plasi podjeliti ih sa njom (prema rjecima mnogih drugarica starijih il mladjih) koje ce da je brani i stiti al ipak i da dozivi koji romantican trenutak sa njim (kenja kooja kaze da ne voli romantiku,onda ne zna ni sta je to)...

reci i gotovo... ako te strpa pod "prijatelj" najebo si :p
srecno! :D

Be my love?



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Nemam devojku :(
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: