Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuca zbog devojke!
Tuca zbog devojke!






3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 21 | 04.01.2012 , 6:29 PM

Glupo je biti se oko devojke, ima jedna slika nemogu sad da je nadjem ovo je 21 vek duso napravimo trojku :D








15
poruka na forumu
1 25



post # 22 | 05.01.2012 , 1:12 PM

Hahaha da znam ono kao : Nećete valjda da se svađate zbog mene!?
Curo,ovo je 21 vek. DOUBLE PENETRATION!:p








760
poruka na forumu
23 295



post # 23 | 13.01.2012 , 1:11 AM

U ovoj drzavi idu 2 zene na muskarca,to su naucnici dokazali :D
Sto bi se ja svadjao kada je druga u steku :D
a i sto kaze Mortal

Quote
Nikada se ne bih tukao zbog devojke... Toliko nisko da padnem...nema sanse





Sve mi je jasno sada kada je srce prazno!!!











poruka na forumu
REP OFF



post # 24 | 13.01.2012 , 6:56 PM

Tuca zbog devojke desavalo mi se ali posle kad vidim da ide sa drugim dodji mi da se ubijem jer sam ispao magarac jer sam se bio zbog nje angry2








255
poruka na forumu
22 349



post # 25 | 15.01.2012 , 2:48 AM

Gledati mužjake jelena i ljudi u takvim situacijama dovodi do zaključka da su žene stvar prestiža i pokretači života :D Živele ženke poljubac











70
poruka na forumu
31 371



post # 26 | 15.01.2012 , 4:20 AM

hm... kad dobijem batine nisam kukao bio sam tucen i ja sam tukao jer tad...tad sam bio mlad ( i sad sam ) jerrr tad .... tad sam bioooo mlad :D raspali :D

$V@LER









234
poruka na forumu
7 133



post # 27 | 15.01.2012 , 4:45 AM

Tuca zbog devojke je po meni jako glupo !!
Msm ako me ona iskreno voli nece obracati paznju na onog 'muvatora' ;)








240
poruka na forumu
160 1322



post # 28 | 15.01.2012 , 10:24 AM

tuci se s nekim tko ti muva djevojku je glupo, braniti se od nekoga ciju djevojku muvas je u redu....








8
poruka na forumu
2 0



post # 29 | 19.01.2012 , 3:33 PM

mislim da se ne treba tuci no zbog jedne zenske.ali ako ti je stalo do cure, a i njoj do tebe sigurno nece pricati sa drugim momcima :D









poruka na forumu
REP OFF



post # 30 | 20.01.2012 , 10:30 PM

glupo je se tuci radi devojke ako te ona sutne






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 31 | 20.01.2012 , 10:47 PM

Prvo, kakva ti je to devojka ako se upusti u takav razgovor sa nekim? Drugo, ne pada mi napamet da se bijem ni sa kim, zbog navedenog. Samo cu da cestitam tom liku: Bravo, veci si smeker od mene, skinuo si mi devojku! Ne razumem sta je tu fora da se bijem sa nekim? Ona ako je vec duboko bacila oko na njega, cemu sve to?


Poruku je menjao/la -Dzeri- - Petak, 20.01.2012, 11:00 PM

. . .









2
poruka na forumu
0 14



post # 32 | 29.01.2012 , 11:37 PM

respekt za starog,mnogo pametan cova...

Prije ili kasnije ces doci ili dolaziti u takve situacije,mozes napraviti tri stvari: povuci se(nemati problema ali ispasti pica)
ignorisati (mozes proci super ili jos gore)
reagovati (heroj ili tema ismijavanja)
Za prve dvije vam ne mogu reci,jer nikada nisam tako postupio sto i nije pametno...ali ako se odlucite reagovati obratite paznju na okolnosti gdje se nalazite,s kim ste u drustvu,i kako zapoceti a ne ispasti debil.
Moj savjet je da postavis neko pitanje neugodno za koje znas da ce ga uvrijediti ako presuti ili da ce tebe uvrijediti bilo koji odgovor,u tom slucaju ako krene pricati neka ti oslonac bude desna noga i udaraj pravo u usta i nos.
Krv i udarac ce ga blokirati par sekundi pa budi brz :D
Mnogo batina primljeno tebra :D






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 33 | 30.01.2012 , 12:56 PM

Quote (Jesenjin)
reagovati (heroj ili tema ismijavanja)

O kom heroju je rec? Za koju princezu se ti boris ako se ona vec upustila u pricu sa drugim?

. . .









790
poruka na forumu
58 477



post # 34 | 30.01.2012 , 1:05 PM

Mislim iskulirao bih, pratio bih kako se ona ponasa, mogu da je zastitim, ali hocu da vidim kako reaguje pred mojim ocima, jer ce verovatno tako reagovati i kad me ne bude bilo. Ako bude flertovala, znaci sut karta, a ako ga bude odbila, znaci postojana je. :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










233
poruka na forumu
151 1281



post # 35 | 10.02.2012 , 5:09 PM

NIkada,glupost cista ;)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










46
poruka na forumu
17 252



post # 36 | 21.02.2012 , 10:06 PM

to je glupost

КОСОВО ЈЕ СРБИЈА









30
poruka na forumu
0 10



post # 37 | 23.02.2012 , 4:54 PM

Realno, to je apsurdna glupost. Ako vec postoji tolika doza ljubomore, bolje odma raskinuti i traziti drugu.

Nekada sam bio jako impulsivan na takve stvari, al kad 2-3 puta ispadnes debil pred svima, pocnes da razmisljas.
Ako ona hoces, mozes ti da razbijes celu diskoteku, dzaba jer ce ona to svakako da uradi :)
Licno smatram da tuca nece nista resiti, ali ipak podrzavam to resenje samo ako " konkurent " ne odustane posle kulturnog razgovora i prethodnog upozorenja :)

Lepa rec gvozdena vrata otvara ;)

Quote (Jesenjin)
Prije ili kasnije ces doci ili dolaziti u takve situacije,mozes napraviti tri stvari: povuci se(nemati problema ali ispasti pica)


Ispasti pica .. u cijim ocima?? ocima nekog koga ne poznas i ko tebe ne poznaje .. u ocima svoje devojke?? koju je najbolje odma sutnuti jer to znaci da te poznaje i ne postuje .. u ocima prijatelja ?? onda se moras zapitati ko su ti i da li su ti prijatelji.

Mozak na prvom mestu, pa onda ide ostalo :)
Heroji se ne postaje ako tuces nekog (osim ako to ne pokazes u nekom ringu) xD

Juce sam skoro je*ao, danas sam skoro je*ao, je*em skoro svaki dan xD :P









105
poruka na forumu
641 1525



post # 38 | 23.02.2012 , 5:38 PM

Quote (scorpio978)
u prirodi svakog muzijaka jeste ono osnovno--da zastiti svoju teritoriju i svoje zenke--od toga nemozemo pobeci to nam je u genima

Tuca je opravdana samo ako je u samoodbrani!

[quote Nikada se ne bih tukao zbog devojke... Toliko nisko da padnem...nema sanse ]

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










176
poruka na forumu
11 88



post # 39 | 27.02.2012 , 8:31 AM

Ako mrda kucka repom, ima drugih koliko hoces ;)
Ako je neki idiot, pokusavam da mu stavim lagano do znanja.
Ali ako je pretera... bude batina. Jbg, bilo vise puta. Manje vise zbog nje, ona je samo pocetna varnica, vise zato sto nece fino da iskulira...

ALWAYS OUTNUMBERED NEVER OUTGUNNED







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 40 | 05.05.2012 , 9:01 PM

et recimo ja kolko sam ljubomorno stvorenje ja bi mu saso staklo i zilete po licu :D
u fazonu dzokera:"Why so serious?Lets put smile on that face!"
i ne bi mi bilo prvi put da radim takvo sta,ne zbog djevojke.

a ona ako bi sta rekla u njegovu odbranu moze se samo pokupiti,bez obzira kolko je volim ili kolko me voli...nek ide sa njim jbg

Be my love?



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuca zbog devojke!
Search: