Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuca zbog devojke!
Tuca zbog devojke!






547
poruka na forumu
46 1072



post # 41 | 05.05.2012 , 10:30 PM

Quote (Zema88)
Shto kaze moj cale: "Nece dzukac dok Kuja ne mane repom" :))


Tvoj cale je jedan jako jako pametan covek...medjutim ima raznih ljudi...imas likova koji ponekad dobacuju cak i dok je pored tebe...ja to smatram nacinom da mene neko izaziva...jer pokazuje nepostovanje...bio sam svedok takvih dogadjaja dok sam bio u vojsci mada se meni nikad tako nesto nije dogodilo iz jednog prostog razloga a to je da zivim u malom gradu gde 90% ljudi poznaju jedni druge...sto se tice dobacivanja u mojem prisustvu sigurno bih reagovao a kad nisam...e onda bih se iskreno drzao izreke od Zeminog caleta...imalo je slucajeva da pridjem curi i popijemo pice i sve to lepo...i na kraju mi prosto kaze da joj je bilo lepo ali da je zauzeta...a bilo je i slucajeva kad bih tek posle saznao da je imala decka ali to vec nije bio moj problem jer jednostavno nisam znao a i niko je nije naterao (naravno to zapamtis jer ako je uradila tako njemu uradice i tebi...zato gledas da se to brzo okonca)


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 05.05.2012, 10:35 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 42 | 05.05.2012 , 10:40 PM

sto se mene tice ako je zauzeta-zauzeta i over,nea dalje price...kad budes slobodna javi se
a to isto i ocekujem od drugih

Be my love?









12
poruka na forumu
1 25



post # 43 | 05.05.2012 , 10:46 PM

Quote (cp6uja)
Ako se biješ, bij se zbog one koju voliš, a ne zbog neke koju bi da zbariš ili si je zbario radi reda.


Čovjek Rekao sve u JEDNOJ rečenici











33
poruka na forumu
2 0



post # 44 | 05.05.2012 , 11:06 PM

Pa jednom u gradu izveo nju i onda se pojavili dvojica koji joj se svideli.Ona je htela da ode ja sam je zadrzo za ruku i poceo da se k*r*i* ovaj mi je nalepio samar ja sam ga zavalio na pod i ubio ga zesce.Tad sam raskinuo sa njom jer sam vido da se svi muvaju sa njom ovo ono.

4 SkillArena









205
poruka na forumu
6 144



post # 45 | 21.06.2012 , 11:42 AM

Quote (Gadoguz)
Ovo je tacno, ako ona da povoda svaki onda prilazi! a takva mi ne treba


Potpisujem ,ovime si sve rekao ...
Ona jednostavno treba da mu da do znanja da ju ne zanima ,ako uradi suprotno onda je normalno da će da je muva..

Da dodam..
Imao sam situacija u kojima sam mislio da 'poderem' neke ,i nisam naravno ,kasnije sam shvatio kako bi sve to bilo bzvz. i da je ustvari ONA ta koja je kriva ,i većinom i bude tako..
Uglavnom ,ne vrijedi to.


Poruku je menjao/la Mirzabajk - Cetvrtak, 21.06.2012, 11:43 AM











5
poruka na forumu
3 30



post # 46 | 21.06.2012 , 2:11 PM

prosto nevolim da mi neko muva devojku nono


Poruku je menjao/la neki98 - Cetvrtak, 21.06.2012, 2:12 PM

neki









144
poruka na forumu
1 47



post # 47 | 09.07.2012 , 5:53 PM

ja se ne bijem poslednji put sam se pokacio i on mene hteo da bije reko u redu sklanjam se eto ti je pozovem dva tipa jedan se zaleteo krnuo ga glavom preturio ga i ja dolazim i kažem mu mrtav ladan kako loš plan umesto da pazis sta muvas ti ides preko mene sledeći put mora da menjas taktiku i klimnem glavom i kažem ovim mojima ja žu da gledam nasilje uživo iz ovog kafića a vi ga unakazite od batina pa dodjite u kafić po pare i da popijemo piće unakazili su ga.

nisam ja lo čovek najviše mrzim kad mi neko radi nešto iza ledja


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Tuca zbog devojke!
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: