Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zene pitaju, muskarci odgovaraju
Zene pitaju, muskarci odgovaraju






4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 901 | 23.11.2012 , 5:18 PM

Quote (By_The_Way_)
Šta mislite o vezama otvorenog tipa ?

Mislim da sam konzervativan za takav vid veze i da je to veza koja se ne zasniva na iskrenim osjećanjima. Niđe veze veza, al neko i to voli.
Quote (By_The_Way_)
Da li vam se ikada sviđala mnogo mlađa djevojka ? Ili mnogo starija djevojka ?
Zašto ?

Mlađa - Nope!
Starija - Da!
Zato što je bila fizička pojava koja se rijetko viđala u kraju u kom sam živio.
Quote (Mallena♥)
A koliko vas zanima sadasnjost vase bivse drage? Da li se raspitujete? Provjeravate joj fb profil? Pratite je?

Ne diram u sve sfere njene privatnosti, niti kontrolišem njen život i ne pratim svaki njen korak. Iskrenost u vezi nosi sa sobom dozu slobode, sigurnosti, poštovanja i predstavlja bazu stabilnosti veze. Ako nemam čvrst temelj, čemu da se nadam u budućnosti? Izabrao sam da vjerujem, mada mi je poznata činjenica iz prve ruke da je skoro svakodnevno salijeću muškarčine (Kukala mi majka!). Ipak, ona je ta koja provjerava :D











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 902 | 26.11.2012 , 1:18 PM

Da li smatrate da musko treba da se uplice u dekoraciju stana ili kuce u braku ili vezi ukoliko zive zajedno?

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










233
poruka na forumu
151 1281



post # 903 | 26.11.2012 , 7:49 PM

Quote (Leksi)
Da li smatrate da musko treba da se uplice u dekoraciju stana ili kuce u braku ili vezi ukoliko zive zajedno?


Po meni je normalno da zena,vise o tome se pobrine...mada ja znam da ce u mom slucaju biti...da sve zajedno sredimo :)
posto volim da sopingujem.,sa devojkom i volim da sredujem svoju sobu .. :D

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 904 | 27.11.2012 , 6:29 PM

Quote (Leksi)
Da li smatrate da musko treba da se uplice u dekoraciju stana ili kuce u braku ili vezi ukoliko zive zajedno?

Smatram da je zena zaduzena za te stvari ali muskarac uvek treba da da neki svoj predlog i da se ukljuci i da svoj doprinos ako zeli ;)








326
poruka na forumu
317 2359



post # 905 | 27.11.2012 , 7:11 PM

Quote (Leksi)
Da li smatrate da musko treba da se uplice u dekoraciju stana ili kuce u braku ili vezi ukoliko zive zajedno?


Uvek treba zensko dopustiti da brine o tome jer one to najvise vole i zele :D A sada ako ne bude nesto oke uvek ima ispravka :D








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 906 | 28.11.2012 , 1:29 AM

Quote (Leksi)
Da li smatrate da musko treba da se uplice u dekoraciju stana ili kuce u braku ili vezi ukoliko zive zajedno?

Naravno.Pise negde da su zene rodjene za to? Naravno da ne...To bi bilo kao nesto slicno ovome ''da li se slazete da zene rade''. Manite se prototipova.

Added (28 Nov 2012, 0:22 AM)
---------------------------------------------
Quote (Mallena♥)
A koliko vas zanima sadasnjost vase bivse drage? Da li se raspitujete? Provjeravate joj fb profil? Pratite je?

Koliko god da me zanima-ne zanima me.Proslost nek ostane tamo gde jeste. Uhodjenje nekog je -opsesija.
Quote (By_The_Way_)
Da li vam se ikada sviđala mnogo mlađa djevojka ? Ili mnogo starija djevojka ?
Zašto ?

Starija.Zasto...hmm. Pa zar za to kad vam se neko svidja treba traziti razloge?
Quote (By_The_Way_)
Šta mislite o vezama otvorenog tipa ?

To nisu veze. Veza znaci veza-vezanost...

Added (28 Nov 2012, 0:29 AM)
---------------------------------------------

Quote (Adrijana_)
Da li vam je bitno misljenje drugova o djevojci?Da li je nekad presudno?

Ne.To je moja devojka,ne drugarova. On nek trazi sebi onu koja se NJEMU svidja.Ova se svidja meni.
Quote (By_The_Way_)
Kako bi reagovali ako bi vaša djevojka ili neko iz vaše porodice odlučio prijeći u drugu religiju ?

APSOLUTNO nikako. Nek veruje ko u sta hoce.Ja sam jedinka za sebe i verujem u odredjene stvari. Niko nije moje vlasnistvo da bi mu ja odredjivao u sta da veruje.


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Sreda, 28.11.2012, 1:26 AM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









5
poruka na forumu
21 187



post # 907 | 25.12.2012 , 12:00 PM

Ehh kad vec zene pitaju :D Sta najvise volite u sexu ? :D

Živi svaki dan života kao da ti je zadnji, jednom ćeš biti u pravu.









275
poruka na forumu
487 4191



post # 908 | 25.12.2012 , 12:11 PM

(dugokosa94)
Sta najvise volite u sexu ?


Sex :D hahah

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









834
poruka na forumu
212 1454



post # 909 | 25.12.2012 , 1:45 PM

(dugokosa94)
Ehh kad vec zene pitaju Sta najvise volite u sexu ?

pa partnerku valjda :p najvise volim kad zaboravi na svoje dobro ponasanje i kad preuzme stvar u svoje ruke... :D








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 910 | 25.12.2012 , 6:00 PM

Eto, ja dosao da odgovorim na neko pitanje, a pitanja nema, pfff... ajde cure, aktivirajte se malo... shocked

:P









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 911 | 25.01.2013 , 12:16 PM

Da li ste nekada pisali "ljubavna" pisma nekome ?
Kako bi se osjećali kada bi dobili anonimno pismo u kome vam neko izjavljuje ljubav ?
Da li biste pokušali da pronađete tu djevojku ?








1449
poruka na forumu
105 688



post # 912 | 25.01.2013 , 1:06 PM

Quote (By_The_Way_)
Da li ste nekada pisali "ljubavna" pisma nekome ?

jesam prijateljima za njihove devojke koje su muvali - a cudna stvar samo jedno sam pisao nekoj mojoj curi - u to vreme nije bilo fejsa i mejla - i mogu reci da je bilo nekako zanimljivije romanticnije
Quote (By_The_Way_)
Kako bi se osjećali kada bi dobili anonimno pismo u kome vam neko izjavljuje ljubav ?

dobijo sam - pa nije bas bilo anonimno potpisale su se tricure iz moje skole i poslale mi ujedno sa jednim prospektom sexi poza uz veoma masne komentare sta bi mi radile i sta bi zelele da rade one meni- mislim devojke nisu imale dlake na jeziku
da situacija bude jos gora = svega tooga dokopala se prva moja majka i redom setala sa time po komsiluku i pkazivala svim njenim prijateljicama i celokupnoj rodbini u Boru koliko ih ima
zamislite moj blam nakon toga - ljude mescima nisam mogao potom u oci da pogledam - bilo je to u osnovnoj skoli 7 u sedmom razredu - naprene neke cure u svoim bludnim mislima moglo bi s ereci za to doba
Quote (By_The_Way_)
Da li biste pokušali da pronađete tu djevojku ?

jednu devojku srcem cesto u gradi druge dvew su se odselile nisam ih dugo video = jednu sam video ui opstini pre par nedelja jedva sam je prepoznao
a treca je u bGu pricao sam skoro sa njenom majkom udala se i tamo radi

!!!







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 913 | 25.01.2013 , 10:19 PM

pisem pisma,tako funkcionisem ako mogu tako da s eizrazim skokom u dalj opaalaaaa uu rekord..:) ...telefontele mrzim da koristim i necu,i samo putem pismonose se cujem sa ostatkom ljepseg juznog pola kao i drugara muskog snejznog pola,naravno da sam i romanticani poslovna i tragikomicna i jestiva mirislajv apisma slao i dobijao,bilo je svega uglavnom nista "normalno" :) to ej izumrlo ali se ja trudim da malo zagolicam mastu sto bi rekli stari rimljani :)jednom sm a se tako putem pisam zaljubisk,aa,tj.ona u mene,nije nesto dugo trajalo ali ej bilo taman suepr dok ej trajalo,njoj bilo simpaticno,meni odlicno i tako :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 914 | 25.01.2013 , 10:52 PM

Da li biste pristali na surogat majku ako bi vasa supruga i vi imali problema pri zacecu?

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 915 | 25.01.2013 , 11:03 PM

taman pitanje,bravo...hmm,naravno da da,djete je djete a ja volim djecu i hocu da ih imam,pa sada kao je nesto poslo po zlu sto da ne,meni to nije nista strasno,samo da psole bude sv eok da s eta gospodj ane predomisli i pocne d apravi probelme,ja sam za,to je taman odlicna stvar

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 916 | 30.01.2013 , 12:33 PM

Da li ste nekada udomili psa lutalicu ili neku drugu životinju ?








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 917 | 30.01.2013 , 4:55 PM

Quote (By_The_Way_)
Da li ste nekada udomili psa lutalicu ili neku drugu životinju ?

Ja sam udomio bar 10 macaka do sada.. nazalost uvek mi ih nesto udavi... ili ih snema preko noci al jbg :D











2462
poruka na forumu
299 2356



post # 918 | 31.01.2013 , 10:24 PM

Da li ste uredni ?
Koja je vaša najveća mana što se tiče higijene,pospremanja stana i slično ?








1449
poruka na forumu
105 688



post # 919 | 01.02.2013 , 0:11 AM

My WebPage

Added (31 Jan 2013, 11:11 PM)
---------------------------------------------
uredan sam i pedantan
pospremam perem cistim i kuvam
jedina mana kod svega toga mi je da kad me uhvati mrzovolja mogu i po pra dana da sedim u neredu dok se ne nakanim da sve uredim ponovo


!!!









289
poruka na forumu
16 266



post # 920 | 06.02.2013 , 2:59 PM

Quote (By_The_Way_)
Da li ste uredni

vecina muskaraca nije uredna :) ali kada upozna neku lijepu curu pocinje da bude "pametniji" da ne bi otisla xd


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zene pitaju, muskarci odgovaraju
Search: