Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zene pitaju, muskarci odgovaraju
Zene pitaju, muskarci odgovaraju






37
poruka na forumu
64 144



post # 941 | 12.06.2013 , 3:06 PM

Quote (By_The_Way_)
• By_The_Way_
ма схватам те одлично, ал' ми лепо да је зовем тако, ако се јебе са свима. АКО ЈЕ КУРВА ИМА ДА ЈЕ ЗОВЕМ КУРВО :) може дроља, ако ти се више свиђа, ето, да не буде да је зовем курво а она ''поштена''

Quote (Bosankaaa)
• Bosankaaa
кључ који отвара сва врата је добар кључ, а врата која могу отворити сви кључеви нису добра врата. толико.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 942 | 12.06.2013 , 3:11 PM

Quote (Gospodin_Ristic)
кључ који отвара сва врата је добар кључ, а врата која могу отворити сви кључеви нису добра врата. толико.
nije u tome fazon, fazon je da ne treba varati.. :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 943 | 12.06.2013 , 3:13 PM

Gospodin_Ristic, najviše mrzim "društvenu normu žene "modernih" muškaraca".








37
poruka na forumu
64 144



post # 944 | 12.06.2013 , 3:16 PM

и ја мрзим звезду, ал' воле је неки, шта ћу...








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 945 | 12.06.2013 , 3:21 PM

Neki znaju,a neki tek uče. :)

Kako izgleda "neosvojiva" djevojka ? 
Šta je to neosvojivo ?








37
poruka na forumu
64 144



post # 946 | 12.06.2013 , 3:25 PM

ајд' и ово да ти одговорим... неосвојива девојка не изгледа, она се ПОНАША.

мада, ништа није неосвојиво.








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 947 | 12.06.2013 , 3:28 PM

Gospodin_Ristic, kako me nasmija.

Kada kažem IZGLED ne mislim na fizičke karakteristike. Bar sam ja ovdje jedna od onih koje to ne zanima. :)
I navodni znaci služe nečemu.

Šta je to pravi muškarac ?
Da objasnim,da se opet neko ne bi zbunio.
Ne pravi muškarac kao "onaj pravi". Šta čini muškarca muškarcem ?


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Sreda, 12.06.2013, 3:30 PM








87
poruka na forumu
3 58



post # 948 | 20.07.2013 , 3:28 PM

Da bi neko bio pravi muskarac, pre svega mora da ima svoje ja, mora biti uredan, spreman u svakom trenutku na sve, nesme da zavisi od nicega i nikoga, uvek mora da vodi racuna o svojoj higijeni, da nosi elegantna odela koja mu pristaju, da ne glumi budalu vec da bude tigar u zivotu, sve svoje obaveze mora da zavrsava sam, kada nadje zenu svog zivota mora da se potrudi da ona u njegovom zivotu i ostane ali iskljucivo ako ona to zeli nista na silu, mora biti sposoban, brz, snalazljiv, jak, stabilan, nezavisan, u isto vreme mora u sebi imati i neznosti, volje, srca i duse...
to je otprilike ono sto jednog muskarca cini pravim muskarcem...
(Ja sebe smatram pravim muskarcem sobzirom na to da ispunjavam sve ovo i malko vise od toga xD)

"Razlika izmedju dobrog i loseg je u samo jednom pogresnom koraku, zato dobro pazite koj ce biti vas sledeci korak" :D









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 949 | 31.07.2013 , 0:37 AM

Quote (By_The_Way_)
Šta je to pravi muškarac ? Da objasnim,da se opet neko ne bi zbunio.
Ne pravi muškarac kao "onaj pravi". Šta čini muškarca muškarcem ?

Dovoljno je da bude normalan da bi bio pravi muskarac a ne da glumi nesto sto nije,ako devojka u njemu ne vidi pravog muskarca  u tom slucaju i ako on ne zadovoljava neke njene ne normalne kriterijume njen problem u shvatanju i rezonovanju sta je normalan muskarac a sta idealizovan ;)








46
poruka na forumu
1 26



post # 950 | 30.08.2013 , 2:35 AM

evo ja da pitam mushke da li bi nekad ovo upotrebili u sluchaju "nuzde":
(ili ti pitanje za one koji zele da udju u brak kao nevini, devci, kako god, da li postoje takvi )

http://www.24sata.rs/specija....0.phtml

ili ovo :D

http://www.dhgate.com/product....#s1-3-1








363
poruka na forumu
65 485



post # 951 | 30.08.2013 , 7:07 AM

Quote (machka)
evo ja da pitam mushke da li bi nekad ovo upotrebili u sluchaju "nuzde": (ili ti pitanje za one koji zele da udju u brak kao nevini, devci, kako god, da li postoje takvi )

Mislim da si malo pogresila. S' obzirom na to zasta se koristi ta prva stvar, kao i druga..

I ne, ne bi to koristio.  lol








978
poruka na forumu
107 1318



post # 952 | 30.08.2013 , 9:41 AM

Muskarac moze biti pravi samo u ocima zena, u suprotnom je taj koji zna sta je pravi muskarac peder!?

,,Muskarcina" je onaj muskrac (za obicne bolide koji je previse) onaj sto je njegova rijec glavna, voli da popije i udara zene, klasika, ali mnoge zene upravo takve biraju, kako one kazu osjecaju se zasticeno...

,,Papucar" bi vjerovatno bio pravi muskarac u ocima zena :) , sta je papucar, tesko pitanje ali to bi bio onaj muskarac koji kad ga ekipa pozove na pice kaze nmg vodim zenu u restoran ;)
papucar postoji samo kod nas, u svijetu se oni zanimaju mnogo ljepsim imenima.

,,Pi*kica" po rodjenu su trebali biti drugog pola al nesto se zakomplikovalo...

Ima jos vrsta tipova koliko hocete, ali nmg ih se sada sjetit a i ovo prevazilazi granice postavljenog pitanja.
Neki od njih... Hvalisavac (je*o sve sto se krece na dvije noge, obicno tvrde da imaju malj medju nogama (99% bude suprotno od toga, mnoge djevojke su to potvrdile))
Gejmer... rado ce ostat u kuci igrajuci fifu nego izac van s nekom curom, iako mu ta jasno da do zanja da ga zeli (vi to shvatite kako hocete)
Zenskaros :) vjerovatno najgori od sve djece, tu sam i sam nekad bio, gadno je to, vjerujte mi na rijec... 
Sad sam u braku, smirio sam se i vjerovatno padam pod papucare, al ne smeta mi... E sad definicaja zenskarosa je sledeca, misle da mogu svaku da imaju, uglavnom i mogu, uvjek mogu nasmijat svaku djevojku, uvjek zapocet razgovor s bilo kojom djevojkom, nikad se ne stide pric nekoj djevojci, prave se da ih niti jedna ne privlaci (u tome zapravo i jeste sva mudrolija, da budes POzeljan, ako te cura odbije ostanes hladan, kao da ti je totalno svjedno, uglavnom pali i na kraju budes s njom) ok, vecina vas zna da sam ,,dobrostojeci" (pa ce mozda neko bit pametan i rec vecinja njih je bila s tobom zbog para, a je li? ) ali zbog opklada sam sjedao u jugica i isao u izlazak, uspjesan, naravno :)
E sad ono sto je problem kod zenskraosa, je ogormna kolicina samopouzdanja, ogromna, to zene ne vole, vjerujte mi na rijec, mada su i one cudne, to ih privuce, jednostavno ostanu ocarane ali nakon nekog vremena to je ono prvo sto im pocne smetat kod vas. 
Takodje, cure koje su prosle period zenskarosa, vam u roku 5 min kazu, mozda mi se i svidjas, al znam da si zenskaros... 

Eto rekoh svasta nesto, mozda glupo, mozda pametno, ali eto bio sam iskren...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










46
poruka na forumu
1 26



post # 953 | 31.08.2013 , 3:27 PM

shta sam pogreshila leba ti??

@danijel slika br1 : apstinencija
slika br2: zezanje

ochigledno nisi razumeo moj kontekst rechi "nuzda" ;)


Poruku je menjao/la machka - Subota, 31.08.2013, 5:20 PM








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 954 | 31.08.2013 , 5:44 PM

Kako biste se nosili sa tim,da vam je djevojka neko ko otvoreno priča o seksualnosti i svojim seksualnim navikama ?








978
poruka na forumu
107 1318



post # 955 | 31.08.2013 , 8:25 PM

Ja volim kad je djevojka spremna na takav razgovor :) dakle odlicno bih reagovao na to...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 956 | 12.09.2013 , 2:34 AM

Quote (By_The_Way_)
Kako biste se nosili sa tim,da vam je djevojka neko ko otvoreno priča o seksualnosti i svojim seksualnim navikama ?

Nemam nista protiv toga,sta vise i o tome treba da se prica a ne samo kad smo u krevetu :)








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 957 | 20.09.2013 , 7:49 PM

Dragi muškarci, šta za vas znači prevara? 
I još jedno pitanjce... Omiljeni deo tela kod devojke?






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 958 | 20.09.2013 , 9:26 PM

Prevara... poljubac il seks sa drugim... valjda? xD il ako me laze za nest sta znam...

omiljeni dio? ako te volim,volim te cjelu :3

Be my love?









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 959 | 20.09.2013 , 10:08 PM

Quote (Nutellina)
Dragi muškarci, šta za vas znači prevara?  I još jedno pitanjce... Omiljeni deo tela kod devojke?

Znaci ipak su ti dragi muskarci  lol znao sam  :D

Prevara je za mene jedna od par najgorih stvari koja devojka ili zena moze da uradi muskarcu koji je voli.Ne bih da ulazim u vece detalje,mislim da je sve jasno.Prevara ne mora da bude poljubac ako ona nije inicijator istog dok u suprotnom imala bi svakako dosta za objasnjavati,bar meni i ne smatram to prevarom ako ona nije inicijator.

Tesko mi je da se odlucim oko jednog dela na devojci jer je svaka imala ono nesto posebno,neka vise,neka manje a neka sve...Najvise mi se dopada unutrasnja dobrota i da ume da ceni prave vrednosti u zivotu jer na kraju je to i najbitnije,jer lepota je prolazna a dobrota duse nije.








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 960 | 20.09.2013 , 10:19 PM

Quote (Moonchild007)
Znaci ipak su ti dragi muskarci  znao sam

lol Naravno. :D Ali to ne znači da mi nisu drage i žene. xD

Zahvaljujem se na odgovorima Rasto i Munčajld. :D poljubac

Ajde kad sam ovde da postavim još jedno... Da li vas više privlače devojke sa dugom ili kratkom kosom?


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zene pitaju, muskarci odgovaraju
Search: