Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa? (Muskarci nasi, sta vi mislite o tome???)
Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa?






188
poruka na forumu
15 170



post # 41 | 30.06.2012 , 5:16 AM

Bradu i ispod pazuha da...:) Obrve cupam jer mi se spajaju i veoma su siroke i stoli me bojko sta ostali pricaju. Odrzavam i "tetoviranog" ali prsa tesko...ako pocnem da depiliram prsa ima sve vise da mi rastu dlake...:D Znate kako. Za obrve obicno kenjaju oni pederi sto imaju "savrsene" obrve koji ne treba da cupaju. Tako je i za depilaciju. Ko ima manje dlaka obicno kenja za ove dlakave. Tako da svako radi kako voli i postujem svaciji izbor.

Inace sto se tice zena cuo sam da ova svedjanka sto je pobedila na evroviziji je potpuno dlakava tj. nista ne depilira i cuo sam da su se sve svedjanke napalile i odlucile da se ne depiliraju i da je to nova moda i da sve treba da bude prirodno. I mean WTF!!!?!?!??!?! shocked Ne treba im borova sumica ispod pazuha i na ostalim delovima. :D








87
poruka na forumu
24 343



post # 42 | 30.06.2012 , 11:44 AM

Ja se brijam ispod pazuha i na jos jedno mesto. :)
Ali ne depilliram se jer nemam sta,a i meni je to sasvim ok.

Dzodrz









37
poruka na forumu
69 291



post # 43 | 30.06.2012 , 1:07 PM

boli me d kako koja devojka voli i sta voli,ja gledam kako ja da se osecam fino i tako radim :)








8
poruka na forumu
0 0



post # 44 | 30.06.2012 , 3:26 PM

depiliram se uglavnom, ali rčmu nikad,jer je mnogo zajebano nono

kalebic









8
poruka na forumu
2 0



post # 45 | 30.06.2012 , 3:34 PM

normala da se brijem ispod pazuha i u "donjoj" zoni :D a isto tako sam brijao i noge jer sam morao.i bio je jako cudan osjecaj izaci u sorcu nakon toga :P








31
poruka na forumu
4 15



post # 46 | 30.06.2012 , 5:21 PM

Brijem se ispod pazuha i dole oko mog vjernog druga. :D

Sve smo mogli mi samo da je duzi bio dan.







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 47 | 01.07.2012 , 10:23 PM

pa sad....vise se ne sisam ocu dredove,bradu nekad pustim obicno onih dana kad klosarim okolo,al uglavnom obrijan sam...
ispod pazuha nonstop,gore/dolje nekad,nmg nonstop boli :D
noge ne,i prsa neznam bash,nekako ne prirodno mi je,msm hodam po cjeli dan bez majice a u ovoj cuki gdje zivim ljudima bi bilo cudno...razumijete :D ono o cemu ste pricali :D a mene sto se tice da ako djevojka sa kojoj sam u vezi kaze spali brenerom,spalio bi :D lol

mene sto se tice,ne mora znaciti ako je cova bez jedne jedine dlake da je peder ili sta vec...samo covjek nece da je vukodlak...

Be my love?









25
poruka na forumu
1 2



post # 48 | 03.07.2012 , 7:06 PM

Brijem ispod pazuha,bradu (ona me najvise nervira,ljudi ima'l ko kakvo sredstvo da vise nikad ne naraste? xD Ujutro se obrijem pred noc vec osjetim kako je nikla ebo je patak xD) prsa takodje,oko "macka" ,cupam obrve jer zelim da normalno izgledam ;) sad ko ce reci da sam peder nek kaze boli me ona stvar jedino sto ne diraj jesu noge i ruke..to ne zelim :) ... naj odvratnije mi je vidjeti muskarca koji ispod pazuha ima "sumu" da mozes pletenice da ispletes :S oodvrano!

aaaaaaa









144
poruka na forumu
1 47



post # 49 | 12.07.2012 , 11:46 PM

brijem bradu a sad i idpod pazuha do pre neki dan sam mislio da je pederski brijati se ispod pazuha dok nisam video 10 ćoveka koji su oženjeni i imaju decu da brijaju pazuhe počeo sam i ja








53
poruka na forumu
17 184



post # 50 | 13.09.2012 , 1:08 PM

Depiliram sve sem grudi i nogu :)

Ozenjen sam... Ali nije nista ozb :)









235
poruka na forumu
64 713



post # 51 | 13.09.2012 , 3:13 PM

Samo ispod pazuha i oko mog vernog prijatelja :D

"The man who has no imagination has no wings." Muhammad Ali









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 52 | 25.09.2012 , 11:39 PM

Xexexxe :D Evo ovako,brijem se ispod pazuha normalno,bradu isto samo sto meni bas brzo raste i imam jaku bradu na caleta pa bih trebao maltene svaki drugi dan da se brijem mada me nekad mrzi pa prodje i 3,4 dana ;) Obrve ne cupam jer mi je malo "ono" lol noge takodje ne bih depilirao u zivotu jer mi je bas pe****ki.Grudi ne depliram jer smatram da je to deo muskosti a i kada bih depilirao brze bi mi raslo ;) Sto se tice mog "posetioca mracnih i vlaznih pecina" lol xD
naravno i njega sredjujem ;)








326
poruka na forumu
317 2359



post # 53 | 29.11.2012 , 5:51 PM

Quote (Leksi)
P.S. Jedino mi na prsima i nogama ne smeta! Na svim ostalim mestima mi smeta :) :p


Dobro si rekla :)

Za pazuh i intimniji deo tela stvarno treba voditi racuna a ne pustiti da suma ovlada jer je to bas losa higijena onda ... mrzim kada vidim velike borove ispod pazuha pa sta taj covek onda radi brze se znoji i svaka je majca onda kvasna sto dovodi do smrada i neuglednosti ... onda nemoj ni da nosi majcu ili kosulju jer je to glupost :)

Ako ne bas brijanje ili depilacija ( sto boli) onda makar masinica za sisanje ... jer ako covek ne vodi racuna o sebi onda niko nece ni o njemu i svako ce da bezi od takve osobe, posto se kroz prljavstinu prenose razne bakterije pa koliko god bili svesni ili nesvesni ljudi :)

Grudi ni ne diram, noge ostaju jbga da me grije preko zime :D hahahaha


Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Muska depilacija intimnog dela tela, ispod pazuha, prsa? (Muskarci nasi, sta vi mislite o tome???)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: