Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zbog čega ONA neće sex? (Za muskarce)
Zbog čega ONA neće sex?






834
poruka na forumu
212 1454



post # 21 | 24.03.2012 , 1:15 AM

Quote (By_The_Way_)
Što se ovoga tiče za mene su muškarci i žene na istom mjestu.

svaka cast...odusevljen sam iskrenoscu :D ah da zaboravih...sta to bese sex :D






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 22 | 05.04.2013 , 10:19 AM

Mislim da je "boli glava" lol

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 23 | 05.04.2013 , 6:00 PM

ja mislim d ana nec esex zato sto je vegeterijanac a svoi znamo da je za sex potrebno meso,te kao svi normanli ljudi koji rezonuju normalno dolazimo do zakljucka d aje njoj potrebna neka stvar s azelenen piajc ekoja c ezameniti muskarca i njegovu stvar a njoj doneti toliko potrebni mir i balgostnjae u organzimu sto ga proizvodi mrkv,krastavac i ostale nuklearne biljke zivotinjskog porekla ili je samo pospana ili drzi dijetu ili ...mozda je trudna brale,sta onda,a?hmm,ovo otvara novo poglavlje u erotizovanom djelu mozga koji sluzi kao afrodizijak koji potic eiz afrike i jedne njihove zene koja je pila vinjak,ali to ej druga prica

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zbog čega ONA neće sex? (Za muskarce)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: