Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zbog čega ONA neće sex? (Za muskarce)
Zbog čega ONA neće sex?






233
poruka na forumu
151 1281



post # 1 | 22.02.2012 , 7:23 PM

Jedna od pogodnosti dugih (i ne baš tako dugih) veza svakako jeste redovan seks. I za muškarce i za devojke. Opšte je poznato da je to jedna od glavnih stvari koja muškarcima dokazuje i pokazuje vezanost za devojku a još je poznatije da devojke često mogu time da manipulišu. Stoga, ako tvoja devojka odbija seks koji je do određenog vremena predstavljao sasvim normalnu i uobičajenu stvar onda moraš da znaš da ti ona time šalje neku poruku. Naravno, ukoliko nije bolesna i ukoliko nije u pitanju neki ozbiljniji problem. Sve u svemu, da navedem neke razloge zbog kojih si verovatno kažnjen u krevetu a da zapravo nisi ni slutio da je to u pitanju.

Njen najčešći razlog za odbijanje tebe u krevetu jeste njen bes. Ako si ti nešto uradio što ona ne može da podnese, pređe preko toga ili ti jednostavno ne može ništa… Ups! Vidiš da može. Može da te kazni tako što će odbiti seks. Pa čak i ako nije tvoj postupak u pitanju nego je ljuta zbog drugarice, posla ili ko zna čega još; kad se oseća negativnom, kad je ljuta, iznervirana, kad joj ne ide i kada je umorna, veruj da joj je seks na poslednjem mestu u životu. Tada moraš da je pustiš da se smiri, odmori, sabere i vrati u normalu a ukoliko si ti uzrok takvih njenih osećanja, onda frajeru, na tebi je da ispravljaš greške, izvinjavaš se i razgovaraš. Seti se samo da kad problemima okrećeš leđa oni samo rastu. Ne dozvoli da tvoj seksualni život zamre jer nemaš razumevanja i strpljenja.

Onda ima malo i onog, gore već pometunog –manipulacija i dokazivanje. Ako si primetio da je to u pitanju odnosno, da želi da ti pokaže svoju dominaciju u seksualnom smislu ili da želi tim odbijanjem nešto da dobije ili „izvuče“, na tebi opet ostaje da se pomiriš sa tom činjenicom i daš joj ono što želi (i zaslužuje).

Takođe, postoji opcija i da joj je dosadan vas sex pa samim tim i gubi želju. Ali ne brini, ni to nije nerešivo. Međutim, kao što verovatno pretpostavljaš, trebalo bi u krajnjoj liniji da porazgovarate ili ako si već primetio da je to ta dijagnoza „dosadnog seksa“ onda se potrudi da pustiš mašti na volju kako bi osvežio i poboljšao seksulani život vas dvoje.

E sada… Dolazimo do najgoreg uzroka a to je prevara ili bolje rečeno, varanje. To takođe može biti uzrok njenog odbijanja tebe u krevetu. Naravno, u takvim momentima ona je zainteresovana za seks ali ne sa tobom. Ako sumnjaš da je ovo u pitanju opet ti ostaje da razgovaraš sa njom ali ne stavljaj te sumnje u prvi plan nego je pusti da ti objasni razlog zbog kog ne želi seks sa tobom. A ukoliko se ispostavi da je drugi frajer u igri, onda sam odluči šta ćeš – sa njom ili bez nje – jednako je teško, očigledno.

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 22.02.2012 , 8:13 PM

Istina ^^








105
poruka na forumu
641 1525



post # 3 | 22.02.2012 , 9:12 PM

Mozda sam ja uvrnuta, ali ako ne zelim sex onda je i kraj, znaci da sam izgubila interesovanje.
Uvek sam u dugoj vezi i ne prihvatam izgovore kao umor ili sta god.
Ne svadjam se, ali i u slucaju da je neko ljut ili napet, krevet je mesto gde se resavaju problemi.
Ali ljudi su razliciti, i ako ne shvatamo necije postupke, upozajemo se najbolje kroz razgovor.

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










233
poruka na forumu
151 1281



post # 4 | 22.02.2012 , 9:16 PM

Quote (alphamale)
Mozda sam ja uvrnuta, ali ako ne zelim sex onda je i kraj, znaci da sam izgubila interesovanje.
Uvek sam u dugoj vezi i ne prihvatam izgovore kao umor ili sta god.
Ne svadjam se, ali i u slucaju da je neko ljut ili napet, krevet je mesto gde se resavaju problemi.
Ali ljudi su razliciti, i ako ne shvatamo necije postupke, upozajemo se najbolje kroz razgovor.

U pravu si ali ovu su mozda najcesce sto se desava kod vecine...
Razgovor je bitan..vise nego resavanje problema u krevetu ;)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










352
poruka na forumu
57 512



post # 5 | 22.02.2012 , 9:18 PM

Aahahhahaha...ja da odbijem sex?Nikada.To se ne dogadja.I kada sam ljuta,posle tri minuta zaboravim zasto sam ljuta,a posle sexa se i ne secam. :D Da li sam nimfomanka ili on ume sa mnom,ne znam :) lol

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









233
poruka na forumu
151 1281



post # 6 | 22.02.2012 , 9:21 PM

Quote (ImFamous)
Aahahhahaha...ja da odbijem sex?Nikada.To se ne dogadja.I kada sam ljuta,posle tri minuta zaboravim zasto sam ljuta,a posle sexa se i ne secam. Da li sam nimfomanka ili on ume sa mnom,ne znam

heheh Steta sto imas decka :p haha salu na stranu..
prevara je prevara i tu sex ne pomaze ;)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










352
poruka na forumu
57 512



post # 7 | 22.02.2012 , 9:25 PM

Pazi,mi pricamo o problemima i resavamo ih,ali na ovaj nacin izgladimo odnose,pa ih jos bolje resimo posle.Ne znam da sam bila prevarena,ako me vara,onda to radi na perfektan nacin,i neka me vara.Ja niti cujem,niti primecujem,niti osecam to...ako radi tako nesto.I da saznam,presla bih preko toga,ako to nije bila paralelna veza.Zensku prevaru ne opravdavam,iako sam zensko.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









233
poruka na forumu
151 1281



post # 8 | 22.02.2012 , 9:30 PM

Quote (ImFamous)
Pazi,mi pricamo o problemima i resavamo ih,ali na ovaj nacin izgladimo odnose,pa ih jos bolje resimo posle.Ne znam da sam bila prevarena,ako me vara,onda to radi na perfektan nacin,i neka me vara.Ja niti cujem,niti primecujem,niti osecam to...ako radi tako nesto.I da saznam,presla bih preko toga,ako to nije bila paralelna veza.Zensku prevaru ne opravdavam,iako sam zensko.

Upravu si sve to... ali moje misljenje je da ja preko bilo kakve prevare ne mogu da predjem.jer ako predjem prvi put moze se desti da ta ista osoba me prevari opet...

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










352
poruka na forumu
57 512



post # 9 | 22.02.2012 , 9:35 PM

Quote (DaniloSandra)
jer ako predjem prvi put moze se desti da ta ista osoba me prevari opet...

Tako je,ali vecina muskaraca vara iz sporta,zene ne...Zato ne gledamo isto na to.Mislim da bih histerisala 7 dana,glumila zrtvu,dramila...plus sto znam da me decko smatra za previse dobru osobu i znam da ne bi podneo da me vidi tako slomljenu zbog njega.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









233
poruka na forumu
151 1281



post # 10 | 22.02.2012 , 9:39 PM

Quote (ImFamous)
Tako je,ali vecina muskaraca vara iz sporta,zene ne...Zato ne gledamo isto na to.Mislim da bih histerisala 7 dana,glumila zrtvu,dramila...plus sto znam da me decko smatra za previse dobru osobu i znam da ne bi podneo da me vidi tako slomljenu zbog njega.


Svako je razlicit na svoj nacin,i primetis ako ne omda posle nekog vremena kakav je pratner da li treba nastaviti sa njim ili treba otici od njega... ali znam da muskarac kada vara on vara krijuci... a ovo je svima poznato : Što bi rekle žene – da hoću da te prevarim mogla bih to da uradim na tvoje oči. Pitanje je samo – HOĆU LI?

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










105
poruka na forumu
641 1525



post # 11 | 22.02.2012 , 9:42 PM

Quote (DaniloSandra)
moje misljenje je da ja preko bilo kakve prevare ne mogu da predjem.jer ako predjem prvi put moze se desti da ta ista osoba me prevari opet...

Da, da, treba prastati ljudima ali u granicama

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










233
poruka na forumu
151 1281



post # 12 | 22.02.2012 , 9:45 PM

Quote (alphamale)
Da, da, treba prastati ljudima ali u granicama

mogu prastati samo sitne lazi, i nista vise .. :D realno ko bi meni sta prastao da ja tako uradim dobio bi odma nogu u dupe ili bi mi uzvratila na jos gori nacin :) ipak su to zene u pitanju :P

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










105
poruka na forumu
641 1525



post # 13 | 22.02.2012 , 9:54 PM

Quote (DaniloSandra)
mogu prastati samo sitne lazi, i nista vise .. realno ko bi meni sta prastao da ja tako uradim dobio bi odma nogu u dupe ili bi mi uzvratila na jos gori nacin ipak su to zene u pitanju :P

Da ipak je to IZDAJA a vecina ljudi je osvetoljubiva po prirodi i mastovita kad kaznjava ;)

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










233
poruka na forumu
151 1281



post # 14 | 22.02.2012 , 9:58 PM

Quote (alphamale)
Da ipak je to IZDAJA a vecina ljudi je osvetoljubiva po prirodi i mastovita kad kaznjava


Upravu si ,ako ja ne varam svoju devojku i ne lazem je,jer to ja ne volim da meni neko drgi radi...eto predjem preko nekih glupis i bezopasnih lazi i preko niceg vise :) jbg takva sam osoba :)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










105
poruka na forumu
641 1525



post # 15 | 22.02.2012 , 10:21 PM

Quote (DaniloSandra)
ako ja ne varam svoju devojku i ne lazem je,jer to ja ne volim da meni neko drgi radi...eto predjem preko nekih glupis i bezopasnih lazi i preko niceg vise jbg takva sam osoba

Pa da. Svaki covek mora da drzi do svojih principa ili ce vremenom da izgubi sebe

...when the rainy days are gone
and the balance returns...








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 16 | 22.02.2012 , 11:06 PM

Prebaceno u Muski Kutak.

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









233
poruka na forumu
151 1281



post # 17 | 22.02.2012 , 11:10 PM

Quote (Mortal)
Prebaceno u Muski Kutak.


Sad i ne moras :) posto su samo devojke pisale :)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 18 | 22.02.2012 , 11:19 PM

DaniloSandra, Nebitno, tema je za muskarce. Znam da one vole da pisu kada je seks u pitanju :D

Added (22 Feb 2012, 10:19 PM)
---------------------------------------------

Quote (ImFamous)
ahahhahaha...ja da odbijem sex?Nikada.

Ce navratis do mene u kasne sate ? :D :p

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 19 | 23.02.2012 , 0:03 AM

Quote (ImFamous)
,ali vecina muskaraca vara iz sporta,zene ne.


Mislim da se varaš. Ja sam žena,ali iskreno da ti kažem smatram žene kao podla bića što se toga tiče. One su čak i "gore" od muškaraca.Kada pogledam šta moje prijateljice i starije žene iz okruženja rade muževima ili momcima onda mi je sve jasno. Nije svaka žena ti i nije svaka žena ista. Ali eto možemo da se izvučemo jer smo "emotivnije" i nije nas sram pokazivati javno emocije (mene jest,ali eto). Za mene čista glupost. Što se ovoga tiče za mene su muškarci i žene na istom mjestu.








576
poruka na forumu
34 295



post # 20 | 24.03.2012 , 1:08 AM

Quote (By_The_Way_)
Što se ovoga tiče za mene su muškarci i žene na istom mjestu.

Bas tako

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<



Forum » Međuljudski odnosi » Muški kutak » Zbog čega ONA neće sex? (Za muskarce)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: