Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Zasto zene varaju muskarce? (sta vi mislite o tome...)
Zasto zene varaju muskarce?






1065
poruka na forumu
225 1145



post # 1 | 04.04.2011 , 10:12 AM

Sta vi mislite zasto zene varaju muskarce???
Prema nedavno objavljenom istraživanju naučnici su došli do saznanja da je 14 posto žena koje su u braku barem jednom prevarile svog supruga za razliku od 22 posto muškarca koji su učinili to isto, piše askmen.com.
A nakon objavljene liste razloga zašto muškarci varaju, evo i najčešćih razloga zašto žene varaju svoje partnere:
● Nedovoljno seksa
Ako muškarac svojoj partnerki ne pruža dovoljno seksa, a ona mu je ukazala na problem, vrlo je verovatno da će zadovoljstvo potražiti s drugim muškarcem u krevetu.

● Nevaljala devojka
Baš kao što postoje muškarci koji su skloni prevarama, postoje takve i žene. Ako joj se pruži prilika za avanturu, neće moći da odoli.

● Jačanje samopouzdanja
Seks može pozitivno uticati na jačanje samopoštovanja i samopouzdanja, a žena će se na taj način osećati voljeno i privlačnije. Ako joj iz nekog razloga to nedostaje u vezi, potvrdu će potražiti na drugom mestu.

● Osveta
Izgubila je poverenje u svog muškarca zbog nečega što je napravio i što ju je povredilo. Osvetoljubiva je i vratiće mu kad-tad. Očito joj nije bilo dovoljno to što ste se ispričali.

● Nedostatak intimnosti
U vezi ste i imate sve: stan, automobil, karijeru, jedno drugo. Možda se muškarcu čini da je to dovoljno pa zapostavlja svoju dragu. Ako njoj nedostaje intimnosti, komunikacije, ljubavi… neće biti zadovoljna i velika je verovatnoća da će se upustiti u ljubavnu aferu.

● Dosađuje se u spavaćoj sobi
Seks može postati monoton u dužoj vezi. Uvek isti položaj u istom krevetu sa istom osobom. Ljubavna afera omogućiće joj avanturu za kojoj žudi.

● Strategija za prekid
Umesto da prekine s muškarcem zato jer nije zadovoljna u vezi, žena će ga prvo prevariti jer smatra da je tako jednostavnije
Drago drustvo,raspalite.Recite kakva su vasa misljenja,da li ste imale iskustva slicna..?










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 04.04.2011 , 7:35 PM

nemam sta da dodam sve si rekla... kao sto postoje razni razlozi zbog kojih muskarci varaju, isto tako ima ih i kod zena...
po meni je to bezveze i kod muskaraca i zena... ako ti se nesto ne svidi raskines lepo, i ides dalje... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 04.04.2011 , 7:49 PM

Ah zene ko zene ko ce ga znati huh

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









44
poruka na forumu
1 0



post # 4 | 04.04.2011 , 9:44 PM

Da... glavne stvari si navela i sve su ti na mestu brows ... e sad...neke vole više... neke manje a neke uopšte ne varaju ... Tako je i kod Muškaraca...sve zavisi koliko su psihički i fizički opterećeni...I Mislim da je najbitnija stvar iskrenost...Znači odma reći šta ti fali...Šta ti nedostaje ...Jer ako držiš to u sebi onda ti je mnogo teško i mnogo pogrešno...
Jer u takvom stanju sve više i više Praviš greške... a kad lepo raspraviš ..znaš na čemu si i ideš dalje normalno funkcionišeš...čiste savesti... ;-)








785
poruka na forumu
27 121



post # 5 | 04.04.2011 , 9:59 PM

Ja takve zene iskreno mrzim.
Bolje je da raskinu nego mislim ono iza ledja.
Po meni nije bas neka fora. -.-











44
poruka na forumu
1 0



post # 6 | 04.04.2011 , 10:25 PM

Nevalja mrzeti nikog.....tad ti je um pomućen i nerasuđuješ ispravno...svako traži ono što voli..a nema....bar u zadovoljavajućim količinama... tongue









poruka na forumu
REP OFF



post # 7 | 05.04.2011 , 6:52 PM

Ma,shta znam ja o tome....I previshe teshka tema za mene!!! biggrin








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 8 | 24.04.2011 , 6:20 PM

Hm zasto varaju ?
Pa pitanje moze da zvuci zasto muskarci i zene varaju :)))
Milsim da je to isto .

Mene i onako fasciniraju osobe koje to urade i dalje zive kao da nista nije bilo ufff ja msilim da bi samu sebe pojela smile


Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4
poruka na forumu
0 4



post # 9 | 24.04.2011 , 7:50 PM

Sve dok se to drzi u 4 zida to je ok. I sa nase strane i sa njihove . I sto se mene tice tu nema nikakve mudrosti. Samo treba povesti racuna da brak ne strada, i svi su zadovoljni,

adzemovic.srecko









44
poruka na forumu
1 0



post # 10 | 25.04.2011 , 0:19 AM

Sve dok se to drzi u 4 zida to je ok. I sa nase strane i sa njihove . I sto se mene tice tu nema nikakve mudrosti. Samo treba povesti racuna da brak ne strada, i svi su zadovoljni...

Potpuno si u pravu i slažem se sa tobom! biggrin









1
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 25.04.2011 , 0:31 AM

ma nek jebe ko koga stigne :DDDD








484
poruka na forumu
17 258



post # 12 | 25.04.2011 , 9:03 AM

ovo je preteska tema za mene smile に関係なく、何クソケアは、ヴァルダ妻が私をだますことはありません。











1449
poruka na forumu
105 688



post # 13 | 25.04.2011 , 11:19 PM

dajte vi muski svoja misljenja o tome - to je ono sto treba da se vazi -

!!!









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 14 | 26.04.2011 , 1:44 PM

Quote (scorpio978)
dajte vi muski svoja misljenja o tome - to je ono sto treba da se vazi -

haha kad mi muskarci razumeli kako funkcionise zenski mozak gde bi nam bio kraj..... happy


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









904
poruka na forumu
96 378



post # 15 | 08.05.2011 , 1:33 PM

Pa neznam sta bi rekla na ovo... hm, po meni tu nema pravila.

Svako je na svoj nacin, moja bivsa drugarica o kojoj sam vec pricala ovde je imala divnog decka, ma strava lik, dobrica i obozavao je, a ona ga varala skim je stigla. Isla je do te mere da klincima skida mrak da je "pamte" wacko

Jedna je imala decka, prvi joj, slepo mu verovala, a on je*endisao njenu najbolju drugaricu.

Mislim da samo dve iste osobe mogu da funkcionisu normalno. I da to bude to.

Vecina partnera nema tu smelost da kaze E SAD JE KRAJ, DOSTA JE BILO pa da nastave sa nekim drugim, a ne da budu sa njih vise istovremeno, po meni je to nesigurnost, strah od samoce i nedostatak paznje.












1289
poruka na forumu
165 539



post # 16 | 09.05.2011 , 7:00 AM

ZATO STO TAKO HOCE........











144
poruka na forumu
10 18



post # 17 | 09.05.2011 , 10:11 AM

Jednostavno biggrin omogući ženi dobar - redovan sex, izvodi je, vodi intimne razgovore :D, varaj je xD











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 18 | 10.05.2011 , 7:02 PM

Moram reci da NE sve zene veruju !
Obicno zena devojka kad se zaljubi a tako i obrnuto veruje sve jer kao sto se kaze kao da ima roza naocale smile
S vremenom pocinje da sumlja onda dodje do lazi i tad to poverenje nije kao nekad ali sta da vam kazem tako je to u zivotu smile

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2477
poruka na forumu
63 201



post # 19 | 10.05.2011 , 7:08 PM

ma nek jebe ko koga stigne :DDDD smile wacko tongue











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 17.05.2011 , 7:17 AM

Svako ima svoj izbor... Lepo je glumiti švalera. Ali,znam ih nekoliko na glasu koji ni svoje žene ne mogu zadovoljiti,pa iste traže ispomoć na sve strane i sav glas.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Zasto zene varaju muskarce? (sta vi mislite o tome...)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: