Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta vas privlaci na jednom muskarcu?
Sta vas privlaci na jednom muskarcu?






17
poruka na forumu
0 0



post # 81 | 16.08.2013 , 8:59 AM

najvise lepa i uredna frizura i oci








13
poruka na forumu
0 0



post # 82 | 27.08.2013 , 9:10 AM

karakter.sta ce mi guza ako je debil






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 83 | 30.01.2014 , 11:05 PM

Quote Bosankaaa ()
Oči ,Oči,Oči hoće srce da iskoči...
i visina mi je bitna Volim visoke muškarce...
A ponašanje je naravno na pravom mjestu.. i to me privlaci da nije neki degen

Dodala bih jos osmjeh.. :D A kasnije sto me zadrzi je iskrenost xD ako nije iskren nista od toga.. yes

I visina ne da je bitna nego je presudna.. I ja sam visoka tako da samiim tim volim visoke muskarce , niski  ne dolaze u obzir.. lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 84 | 20.08.2014 , 10:14 PM

Pa prvo što mi privuče pažnju je njegovo slatko lice.
E posle njegova građa, bacamo pogled na to zmijsko telo... njam Guzu najviše odmeravamo... njam I visina mi je bitna, ne viši od 190 i niži od 175 cm. Kad osetim da srce počinje polako da preskače zbog gledanja u to slatko stvorenje, drmnem još neku i krenem u "akciju" tj. čisto da vidim koliko je zanimljiv, komunikativan, koliko je snalažljiv, da li zna da me nasmeje u tih par minuta ili mu džabe sva ta lepota. Iiiii... do sada se uvek na kraju desilo ovo zadnje. Džabe izgled i sve kad je glup k'o khm... (ne bih da napišem tu reč, ma ni sa zvezdicama, ne želim da budem prosta jer sam ja dama xD ) A ja ne tražim bog zna šta, zar je teško reći slatka si/lepa si, imaš prelepe oči, usta su ti medena, aj se ljubimo lol a ne samo da ja pričam i zasmejavam, inače više volim devojke da nasmejem heh... :D
Ma posle par minuta mogu da ga pročitam i ćao, ma ćaaoo... #šojić edišn
Dečko može da izgleda i kao Andrej Pejić (srce mo'e volinevoli ) ali šta ja imam da pričam s njim kad ti on kaže što ne opereš starke o.O EEEJ! o.O Džabe ti ta lepota majkemi. Elem, nikad mi nisu bili jasni ti ljudi sa čistim starkama.

Edit: privlače me samo metroseksualci, šta ću... još kad vidim na njemu i punija usta, krupne okice, blagu definiciju, undercut... shocked








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 85 | 11.01.2016 , 10:41 AM

Privlaci me nesto na njemu sto u pocetku nisam svesna ni sta je to a kasnije kad shvatim onda sebi nedam priznati da je to to :p
Bitno mi je njegov vanjski izgled naravno on me je ocigledno s tim i privukao kasnije upoznajem njegov karakter i odlucujem da li je to to sto me privlaci i zadrzava
Najcesce su to oni sto imaju u svom zivotu nesto sto se nesme :D ili oni sto mi se usprostavljaju a nikako oni sto samo govore kako ti zelim shocked

Muskarci imaju neke delove tela koji su za meine privlacni i izazovni i ne ne to sto vam je odmah glavom proslo vec druge detalje Koje mozda neke zenske i ne zapazaju
 To su ruke , Prepone ( neko mi je pojasnio jednom da je to to ) :D ali to mogu samo na bazenu da vidim

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Sta vas privlaci na jednom muskarcu?
Search: