Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarac u kuhinji
Muskarac u kuhinji






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 21 | 13.10.2011 , 10:33 PM

Quote (igortehno)
A preko bokserica pivski stomak do koljena

wacko wacko Kako si bezobrazan Igore sad mi upropasti mastu sad biggrin biggrin

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










978
poruka na forumu
107 1318



post # 22 | 13.10.2011 , 10:47 PM

Quote (Srcemoje)
Kako si bezobrazan Igore sad mi upropasti mastu


Ja se drzim onog... Citav zivot masta o Princu na belom konju a dobije konja u belom Mercedesu! hands
...tako to inace bude... wink
PS. ja odgovaram tvom opisu i masti smile al nigdje nema plakata s natipisom ''WANTED'' tako da hodam slobodno ulicom wink

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 23 | 13.10.2011 , 10:51 PM

Jeste lepo ali ipak se ja bolje snalazim. smile
On mi samo ispremešta sve i napravi krš koji ne mogu 2 dana da rasklonim. Napravi on neko jelo dobro, ali ako će zbog tog jela da mi razbuca celu kuhinju, bolje ništa da ne radi. biggrin

U kuhinji sa njim može samo ovo biggrin biggrin


Fajlovi: 8724531.jpg (43.2 Kb)






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 24 | 14.10.2011 , 1:24 AM

Quote (Marija_Nikola)
U kuhinji sa njim može samo ovo


slazem se... i ja sam za... posto ovakve se stvari rade u kuhinji, zato ja jedem u krevetu... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










514
poruka na forumu
128 1462



post # 25 | 14.10.2011 , 11:37 AM

Quote (MarijanaBK1)
slazem se... i ja sam za... posto ovakve se stvari rade u kuhinji, zato ja jedem u krevetu... biggrin

Pa uglavnom se rade svuda pa i u krevetu biggrin








7
poruka na forumu
1 0



post # 26 | 08.11.2011 , 5:44 AM

Devojke ja necu da se hvalim i takmicim sa ostalim muskarcinama ovde ja cu samo da vam kazem da ja i zimnicu pravim sam xD :)








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 27 | 08.11.2011 , 9:21 AM

Momcici ucite se na vreme da spremate, kuvate ,przite, filujete ,sve po malo, pored danasnjih 'domacica' ostacete gladni xaxaxaxaxax (cast izuzecima) nije da se falim ali velemajstor sam u kuhinji , kad nesto radis srcem sve ukusno ispadne :D :D :D

hvala kevo sto me nauci svemu!!! ;)

Jer smem ja da ispricam moje ostvarljive fantazije xaxaxaxax



Fajlovi: 1875661.jpg (31.6 Kb)

Poruku je menjao/la Impi - Utorak, 08.11.2011, 9:23 AM











275
poruka na forumu
86 399



post # 28 | 08.11.2011 , 12:26 PM

ovim redosljedom da ide lol



i kad sve to napravi zasluzena nagrada ako i dalje bude moga micat sa sobom lol


Fajlovi: 7877111.jpg (20.1 Kb) · 2779553.jpg (87.1 Kb) · 9036517.jpg (52.1 Kb) · 6219436.jpg (3.7 Kb)
I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 29 | 08.11.2011 , 3:41 PM

Pa volim kad je musko u kuhinji jos ako zna oko pola :D da me uci kako se kuha mmmmmmmmmmmmmm
poslije bi se dogovorili dali ce da rucamo sad ili kasnije :p

ovako se zahvaljuje za lep rucak :D a dok je poso u toku ugovara se kako je sexy da opere i sudje poslije rucka :D


Fajlovi: 7909339.jpg (40.4 Kb)
Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 30 | 19.12.2011 , 2:54 PM

Volim to.
Jer su mi onda nekako kompletni.
Nista lepse nema nego videti muskarca u kuhinji, po mogucnosti da ne zezne stvar, pa kuhinja ne bude kao da je atomska pala. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










362
poruka na forumu
137 1278



post # 31 | 19.12.2011 , 4:00 PM

Ja sam na ovu temu skroz kulicna. Moze, a i ne mora. Moze mi pomoci, ali ako znam kakav me nered iza toga ceka...no tnx. Inace me taj prizor nimalo ne privlaci, ili sa mnom nesto nije kako treba?!? :p

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









790
poruka na forumu
58 477



post # 32 | 19.12.2011 , 4:11 PM

znaci vecini ja ne treba da ulazim u kuhinju jer sam muskarac? Nego da cekam majku da mi spremi ili devojku ili prijateljicu? A zivim sam? :) :) da li je to neka vrsta mane?

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










362
poruka na forumu
137 1278



post # 33 | 19.12.2011 , 4:13 PM

Quote (OgnjenR23)
znaci vecini ja ne treba da ulazim u kuhinju jer sam muskarac? Nego da cekam majku da mi spremi ili devojku ili prijateljicu? A zivim sam? :) da li je to neka vrsta mane?


Mi ovde najmanje pricamo o spremanju :D

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









790
poruka na forumu
58 477



post # 34 | 19.12.2011 , 4:13 PM

Pa vidim pricate uglavnom kako ostavljamo :) rusvaj u kuhinji i kako je jedino sto valja sex u istoj ;) pa mi nije jasno :D tj. ja sam "plav" :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










362
poruka na forumu
137 1278



post # 35 | 19.12.2011 , 4:15 PM

Koji ti je deo 'najnejasniji'? :D

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









790
poruka na forumu
58 477



post # 36 | 19.12.2011 , 4:19 PM

zasto se generalizuju stvari :). :D eto taj deo? :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










362
poruka na forumu
137 1278



post # 37 | 19.12.2011 , 4:20 PM

Ma cini ti seeeee :p

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









790
poruka na forumu
58 477



post # 38 | 19.12.2011 , 4:22 PM

djavo hahahahahahahahaha

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 39 | 19.12.2011 , 4:36 PM

OgnjenR23, nije problem kad se napravi rusvaj, ali ako si bio genijalac da ga napravis ajde i pospremi, e vecina muskaraca ne pospreme iza sebe sto je meni totalna nebuloza. Ali da je lepo videti kako umetncki prave rusvaj, jeste. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 40 | 19.12.2011 , 4:40 PM

Jedno istrazivanje je pokazalo da zene nesvesno teraju muskarce da prave rusvaj, da bi ostvarile bio-vlast nad njim. :)... :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarac u kuhinji
Search: