Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarac u kuhinji
Muskarac u kuhinji






362
poruka na forumu
137 1278



post # 41 | 19.12.2011 , 4:43 PM

Quote (OgnjenR23)
Jedno istrazivanje je pokazalo da zene nesvesno teraju muskarce da prave rusvaj, da bi ostvarile bio-vlast nad njim. :)...
Eeeeej...pa ima tu istine <_<

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









790
poruka na forumu
58 477



post # 42 | 19.12.2011 , 4:46 PM

Ucestvovao sam u istrazivanju :). :) pa znam. Ali to ne pali kod mene, jednostavno sam svoj majstor u kuhinji :). :D jos da naucim zimnicu da spremam i to je to :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










362
poruka na forumu
137 1278



post # 43 | 19.12.2011 , 4:49 PM

Quote (OgnjenR23)
jos da naucim zimnicu da spremam i to je to

Jos samo to ne znas?! Svaka tebi cast onda. :D

" Niko ne veruje lepim ženama. Suviše su lepe da bi bile verne. Takav je slučaj i sa pametnim muškarcima. "









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 44 | 19.12.2011 , 4:51 PM

OgnjenR23, istrazivanja su pokazala, da muskarci prave namerno rusvaj u kuhinji kako bi zene preuzele taj reon :D

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 45 | 19.12.2011 , 4:53 PM

Generalizujte vi :) :) nema potrebe za ti :D :D djavo :) pa zivim vec 15 godina sam :) od svoje devete godine ;). Sto po internatima sto po domovima za ucenike i studente, a sad sam i u svom domu, a volim da kuvam :D to mi je <3 @Crazy princess :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 46 | 20.12.2011 , 3:26 PM


Muškarac lovi, ulovi i donese u kuću lovinu (lova), pa još i da sam sebi sprema pravila Postoje nepisana pravila :p
So fuckin' gay B)
Živiš sam - prvo ulovi ženku :D da kuhinja ne bude prazna yes











228
poruka na forumu
65 697



post # 47 | 20.12.2011 , 6:37 PM

Neverovatno su privlaci, i sexy.. Jos ako zaista uzivaju u tome... nema nista lepse gledati...








790
poruka na forumu
58 477



post # 48 | 20.12.2011 , 6:39 PM

Quote (starless)
Neverovatno su privlaci, i sexy.. Jos ako zaista uzivaju u tome... nema nista lepse gledati..


srce Udaj se za mene :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










843
poruka na forumu
234 2303



post # 49 | 20.12.2011 , 6:54 PM

Ja volim da kuvam i uzivam u tome posto sam veliki gurman(trening me spasava :) ,znam mnogo jela da napravim koja se jedu u Evropi i na balkanu...i ponesto od kineske hrane......i ne stidim se toga kao neki...

Gledao sam neku anketu na tv-u,muskarci,posebno mladji kao da se stide da kazu da znaju nesto da skuvaju...








790
poruka na forumu
58 477



post # 50 | 20.12.2011 , 6:55 PM

Marko tako je, ne stidim se sto znam da spremim jamajcansku, kinesku, indijsku, japansku i evropsku kuhinju :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










228
poruka na forumu
65 697



post # 51 | 20.12.2011 , 10:35 PM

Quote (Marko27)

Udaj se za mene


razmislicu :D

Quote (Marko27)
Ja volim da kuvam i uzivam u tome posto sam veliki gurman(trening me spasava ,znam mnogo jela da napravim koja se jedu u Evropi i na balkanu...i ponesto od kineske hrane......i ne stidim se toga kao neki...

Gledao sam neku anketu na tv-u,muskarci,posebno mladji kao da se stide da kazu da znaju nesto da skuvaju...


Bravo! :)








204
poruka na forumu
5 86



post # 52 | 01.06.2012 , 10:09 PM

moj decko je kuvar :) super je gledati ga u kuhinji..








978
poruka na forumu
107 1318



post # 53 | 01.06.2012 , 10:17 PM

Ja necu da se hvalim :D

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 54 | 19.06.2012 , 9:23 PM

Procitala sam jednu recenicu.
A ona glasi: Muskarci koji misle da je zenama mesto u kuhinji ocito ne znaju sta da rade s njom u spavacoj sobi.

A smatram da je lepo videti musko u kuhinji. Tj. kad se krene sa doruckom za zavrsi sa nekim desertom.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 55 | 19.06.2012 , 9:57 PM

Quote (Leksi)
A smatram da je lepo videti musko u kuhinji. Tj. kad se krene sa doruckom za zavrsi sa nekim desertom.

citiro bi i sliku al nece da je obuhvati

pa kazem: tooo mallla :D vis kako ona zna :D

mene ce u kuhinji vidjati tolko dok je naucim da mi sprema iTal kako bog zapovjeda,kad nauci onda samo u ovim situacijama sa slike..
ima sude da pere,ja slazem,nekad ona da kuva a nekad cu i ja da obradujem :D
tipicno rastafarijanski :D

Be my love?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 56 | 19.06.2012 , 10:24 PM

Ja smatram da su muškarci mnogo bolji u kuhinji od žena. Bar je moj otac mnogo bolji od moje majke. Inače kada dođe na odmor uvijek nam pravi ručak i mnogoo je bolji od maminog. Ja sam skoro i navikla na muškarce koji su dobri u kuhinji. Čak je i brat počeo da se zanima za kuhinju..

Ali,ima i onih muškaraca koji nisu stvoreni za to.

Uglavnom,volim muškarce u kuhinji i nadam se da ću jednom jednog takvoga i pronaći. :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 57 | 19.06.2012 , 11:27 PM

JahRastafarI93, neka si ti mene citiro :) ahhaha

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 58 | 19.06.2012 , 11:55 PM

Volim kres u kitchen ako na to mislis?
Zasto bih inace isao u kuhinju? B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









144
poruka na forumu
1 47



post # 59 | 17.07.2012 , 7:18 PM

pica
svadbarski kupus
sarma
musaka
pasulj
sataraš
ćips
sarma
piletina
palaćinke i još mnogo toga pa ako želite da vam se skuva nešto izvolte drage dame








116
poruka na forumu
50 1053



post # 60 | 28.07.2012 , 3:21 AM

Muskarac u kuhinji? mmmm nista sladje :D !


Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarac u kuhinji
Search: