Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Muskarci pitaju, zene odgovaraju






2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 1241 | 02.10.2012 , 9:08 PM

Koliko vam je izgled bitan na nekom kog vidite prvi put da bi imale s njim nesto vise?








577
poruka na forumu
548 3795



post # 1242 | 02.10.2012 , 10:34 PM

GHosT_R1DeR, Mnogo bitan na kraju kad razmislis ipak nas neko zainteresuje zbog svog izgleda jer ne mozes mu vidjeti dusu vidis samo vanjski izgled.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 1243 | 02.10.2012 , 10:57 PM

Adrijana_, takvo pravilo na netu bas i ne vazi zar ne? Posto ide kontra putem?

Da li vam se desilo da kriterijum kakav imas u "realnom" zivotu,malo snizis na netu s obzirom da upoznas necije osobine,i posle kad ga vidis iako nije tip onoga sto te inace privuce kazes pa lep je,sladak,zgodan,ovakav onakav?

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1244 | 02.10.2012 , 11:01 PM

Quote (GHosT_R1DeR)
Koliko vam je izgled bitan na nekom kog vidite prvi put da bi imale s njim nesto vise?

Samo prvih par sekundi!

Quote (XAVI_PG)
vam se desilo da kriterijum kakav imas u "realnom" zivotu,malo snizis na netu s obzirom da upoznas necije osobine,i posle kad ga vidis iako nije tip onoga sto te inace privuce kazes pa lep je,sladak,zgodan,ovakav onakav?

Nemam kriterijum, imam stvari koje mi se svidjaju, ali svidja mi se i jahta, pa se vozam na camcicu!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 1245 | 02.10.2012 , 11:06 PM

Quote (Mallena♥)
Nemam kriterijum, imam stvari koje mi se svidjaju, ali svidja mi se i jahta, pa se vozam na camcicu!


Bitno je da se osjecas super kao da si na jahtici :) To se cijeni ! :P

PS: nekad cu da ti podijelim reputaciju za ovo sto si me nasmijala bas,ako nekad dobijem nekakvu boju *Leksi* rece da je zelena :P

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1246 | 03.10.2012 , 10:59 PM

Quote (GHosT_R1DeR)
Koliko vam je izgled bitan na nekom kog vidite prvi put da bi imale s njim nesto vise?

Bitan je. Lagala bih kada bih rekla da nije bitan. To je prvo što bi me privuklo nekome. :)

Quote (XAVI_PG)

Da li vam se desilo da kriterijum kakav imas u "realnom" zivotu,malo snizis na netu s obzirom da upoznas necije osobine,i posle kad ga vidis iako nije tip onoga sto te inace privuce kazes pa lep je,sladak,zgodan,ovakav onakav?

Da. Dosta mi se to puta desilo i nisam toliko gledala kako ko izgleda dok sam se nekim dopisivala.. :)








2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 1247 | 03.10.2012 , 11:11 PM

Da li stitite osobu s kojom jeste i kako se to reflektira? Sto ste ucinili za tu osobu? Da li se svadjate uokolo s drugim ljudima radi njega je l' ga toliko volite?






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1248 | 19.10.2012 , 11:00 AM

Jednog bivseg sam stitila na fazon da sam krila sve njegove greske prema meni, a bilo ih je mnogo i samo govorila one lijepe stvari.. kad smo raskinuli, svi su bili sokirani kako ja mogu da ostavim tako finog momka... dok nisam usla u kucu sa modricom, aj sam bila babaroga.. VISE NIKOG NE STITIM! :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 1249 | 19.10.2012 , 1:00 PM

Quote (GHosT_R1DeR)
Koliko vam je izgled bitan na nekom kog vidite prvi put da bi imale s njim nesto vise?

Bitan mi je, naravno.
Quote (GHosT_R1DeR)
Da li stitite osobu s kojom jeste i kako se to reflektira? Sto ste ucinili za tu osobu? Da li se svadjate uokolo s drugim ljudima radi njega je l' ga toliko volite?

Nije bilo jos takvih situacija, ali uradila bih sve. I pobila bih se ako treba. :)








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1250 | 19.10.2012 , 1:21 PM

Quote (GHosT_R1DeR)
Da li stitite osobu s kojom jeste i kako se to reflektira? Sto ste ucinili za tu osobu? Da li se svadjate uokolo s drugim ljudima radi njega je l' ga toliko volite?

Ne. Ja sam ga birala takvog kakav jest i nemam šta kriti. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1251 | 23.10.2012 , 2:02 AM

E sad moj red djavo djavo djavo lol

1)Koja su vasa ocekivanja od vaseg decka?Sta ocekujete da ispunjava?(Imajte na umu da sve sto ocekujete vi od njega mozda i on ocekuje od vas)

2)Recimo zaljubljeni ste,on voli vas i vi njega,veza traje 2 godine,on se nije promenio,isti je kao sto je bio i u pocetku vase veze,da li je moguce da vam jednostavno dosadi,sve postane monotono i da se ljubav izgubi?Ako jeste,molim obrazlozenje.

3)Svidja vam se decko,lepo izgleda,zgodan je,pametan itd... ubrzo saznajete da ima dete i da jos nije razveden ali ne zivi vise sa njom,niti je dete kod njega,planira razvod duzi period ali ima prepreke ka tom cilju,sta radite u tom slucaju?Obrazlozenje?

4)Posle 3 godine veze,prevareni ste,imate dete sa tom osobom i u braku ste,sta radite?Opisite mi od trenutka saznanja da ste prevareni.

5)On je savrsen,lep,dobar,pametan itd...ali je siromasan,celog zivota krpi kraj sa krajem,nema nikakvu pomoc u tom pogledu,oblacenje mu je skromno da li vas zasluzuje?

Neka bude to za sada,da vas vidim dame :D ;)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1252 | 23.10.2012 , 9:55 AM

Quote (Moonchild007)
1)Koja su vasa ocekivanja od vaseg decka?Sta ocekujete da ispunjava?

Povjerenje i postovanje.
Quote (Moonchild007)
2)Recimo zaljubljeni ste,on voli vas i vi njega,veza traje 2 godine,on se nije promenio,isti je kao sto je bio i u pocetku vase veze,da li je moguce da vam jednostavno dosadi,sve postane monotono i da se ljubav izgubi?Ako jeste,molim obrazlozenje.

Ne moze postati monotono ako se ooboje trude da njeguju tu ljubav. Monotonija dolazi tek nakon sto jedno drugo shvate zdravo za gotovo.
Quote (Moonchild007)
4)Posle 3 godine veze,prevareni ste,imate dete sa tom osobom i u braku ste,sta radite?Opisite mi od trenutka saznanja da ste prevareni.

Ako je bilo jednu noc, u nekoj pijanskoj, oprostila bih jer to i nije prevara (sto kaze Corba: ona mu je uz pice dosla ko meze) ali ako je rijec o necem sto traje duze od jedne noci, to je vec i prevara i pravljenje mene budalom i neki vid duple veze- to ne oprastam pa makar imala 10oro djece sa njim.
Quote (Moonchild007)
5)On je savrsen,lep,dobar,pametan itd...ali je siromasan,celog zivota krpi kraj sa krajem,nema nikakvu pomoc u tom pogledu,oblacenje mu je skromno da li vas zasluzuje?

Drazi mi je fico, ako ga je on zaradio, nego ferari koji je dobio od roditelja, kineska garderoba koju je on sam sebi priustio nego markirana dobijena od roditelja, garsonjera samo njegove nego vila roditeljska,..... da ne nabrajam dalje! Materijalno uopste nije bitno u zivotu mimo egzistencijalnih pitanja, stoga..... ne znam zasto bi se iko pitao kakvo sto.

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1253 | 23.10.2012 , 9:58 AM

Quote (Moonchild007)
1)Koja su vasa ocekivanja od vaseg decka?Sta ocekujete da ispunjava?(Imajte na umu da sve sto ocekujete vi od njega mozda i on ocekuje od vas)

Prije svega mora biti inteligentan. Ne previše,ali u granicama normale. Sličan meni po nekim stvarima. I očekujem iskrenost i da ne voli monotoniju. Redovan seksualni odnos.

Quote (Moonchild007)
2)Recimo zaljubljeni ste,on voli vas i vi njega,veza traje 2 godine,on se nije promenio,isti je kao sto je bio i u pocetku vase veze,da li je moguce da vam jednostavno dosadi,sve postane monotono i da se ljubav izgubi?Ako jeste,molim obrazlozenje.

Moguće je. Ljudi se mjenjaju,a da to i ne primjete. Nikada ne treba govoriti za sebe da se nisi pomjenio :p Ljudi se mjenjaju dok su živi.
A moguće je,jer ljudi ponekada žele više.

Quote (Moonchild007)
3)Svidja vam se decko,lepo izgleda,zgodan je,pametan itd... ubrzo saznajete da ima dete i da jos nije razveden ali ne zivi vise sa njom,niti je dete kod njega,planira razvod duzi period ali ima prepreke ka tom cilju,sta radite u tom slucaju?Obrazlozenje?

U ovim godinama bih to odmah riješila u korijenu. Premlada sam da mi treba dijete. I to još tuđe..
A za kasnije,ne bih ništa rekla,jer ko zna kakva ću tada biti.

Quote (Moonchild007)
4)Posle 3 godine veze,prevareni ste,imate dete sa tom osobom i u braku ste,sta radite?Opisite mi od trenutka saznanja da ste prevareni

Pokupila bih se i otišla. Meni ne treba neko ko će imati nekoga kraj sebe. Što je moje,moje je..

Quote (Moonchild007)
5)On je savrsen,lep,dobar,pametan itd...ali je siromasan,celog zivota krpi kraj sa krajem,nema nikakvu pomoc u tom pogledu,oblacenje mu je skromno da li vas zasluzuje?

Vjerovatno da.

Puno mi saznašmo o tebi iz ovih pitanja.. :)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 1254 | 23.10.2012 , 2:12 PM

XAVI_PG, Tek vidjeh bre da si me citirao , pa ne znam šta bih ti rekla možda je malo nezahvalno od mene tražiti odgovor na ovo pitanje ako uzmemo u obzir da mi se nisu dešavala ta ''upoznavanja'' putem interneta , u smislu prijateljstva da ali nešto više ne .. ali moram da se složim s' tobom da vjerovatno ovdje ne važi to pravilo .. :) Ali opet ako ti se neko sviđa ovako karakterno a kad ga vidiš ne svidi ti se fizički , to opet može da bude ogromna ''blokada'' :)

Added (23 Oct 2012, 2:12 PM)
---------------------------------------------
Moonchild007,
1. očekujem da me poštuje , cijeni i voli .
2.Naravno da je moguće, evo obrazloženje preko nekih stvari kad nekog upoznaš možeš da pređeš ili da ih zaboraviš na određeno vrijeme recimo ako on izlazi svaku noć ili se javi dva puta dnevno (dajem banalne primjere ali vrlo bitne zbog takvih stvari veze pucaju) ali kako veza napreduje , onda treba i te stvari da se mjenjaju ako mu non stop govorim kako mi to smeta i kako bi mi bilo drago da to promijeni kako bi me to sretnom učinilo i kako bi to pozitivno uticalo na našu vezu a on se na to napravi gluh i slijep naravno da više neću imati razloga da budem s' tom osobom kojoj moje molbe i mišljenje ne znači ništa.
3.Šta radim? Sad s' ove tačke gledišta smatram da zaslužujem nekog ko je u istoj situaciji kao ja da nema baš tako pozamašnu prošlost bez obzira što to dijete nije s' njim ... eh sad opet nikad ne znaš u koga se možeš zaljubiti i koga zavoljeti a kad bi se to desilo sigurno onda ne bih razmišljala ovako kao što sam navela jer mene uvijek srce vodi ...
4.Svoje dijete uzimam sa sobom i odlazim pa gdje god uopšte nije bitno smatram da ga ja više zaslužujem jer sam ga ja nosila 9 mjeseci i napatila se dok sam ga rodila on je uložio 15 -20 minuta jednu noć ... s' tim da nikad ne bih zabranila da ga viđa jer ne mora dijete da ispašta zbog greške roditelja ali ne bih daala dijete njemu , pa makar ga ubila .. da li je potrebno da kažem da ne bih oprostila?Još manje zaboravila.
5.Hmm ne znam vjerovatno me takav ne bi ni privukao nikako , jer imam svoj tip ali kad bi se desilo da ima sve druge kvalitete koje krase jednu osobu , naravno da me zaslužuje ..rado bih provela život s' nekim ko će biti dobar prema meni i u koga mogu imati puno povjerenje ...a sad pa ljubav je i kad je loše ne samo kad je dobro ...

ehh eto nadam se da sam odgovorila barem djelimično na sva pitanja , sva su ti pitanja na ''mjestu'' učinila sam to sa zadovoljstvom :)


Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1255 | 23.10.2012 , 3:32 PM

Mallena♥, moram primetiti da si preskocila 3 pitanje ;)
Quote (By_The_Way_)
Puno mi saznašmo o tebi iz ovih pitanja..

Stvarno? lol A sta ste to saznali? :p
Quote (Adrijana_)

ehh eto nadam se da sam odgovorila barem djelimično na sva pitanja , sva su ti pitanja na ''mjestu'' učinila sam to sa zadovoljstvom

Jesi,bice ih jos cim dobijem inspiraciju ;)








577
poruka na forumu
548 3795



post # 1256 | 23.10.2012 , 4:16 PM

Moonchild007,

Onda ću malo češće boraviti na temi da budem u toku :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 1257 | 24.10.2012 , 0:32 AM

Da li kod vama cesto se desava da privlacite osobe koje nisu vas tip i ni malo vam se ne svidjaju (ni najmalo vas ne privlace)?






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1258 | 24.10.2012 , 8:56 AM

Moonchild007, zato sto ne znam sta da odgovorim... ako je stvarno istina, meni nije problem, ali... prije ce biti da je trula musla prica nego istina...

NIKAD NE BIH SEBI DOZVOLILA TERET NA DUSU U OBLIKU DJECIJE SUZE!!!!! NIKAD!!!!!

Quote (GHosT_R1DeR)
Da li kod vama se desava da privlacite osobe koje nisu vas tip i ni malo vam se ne svidjaju (ni najmalo vas ne privlace)?


To se svima desava!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









68
poruka na forumu
1 7



post # 1259 | 26.10.2012 , 8:31 PM

sta vise volite kad su muskarci kao manekeni ili onako malo vise opasan izgled bad boys ;-)?






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1260 | 26.10.2012 , 9:56 PM

Quote (ningo89)
sta vise volite kad su muskarci kao manekeni ili onako malo vise opasan izgled bad boys ;-)?


Ja nekako najvise volim kad izgledaju kao.... muskarci!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Search: