Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Muskarci pitaju, zene odgovaraju






2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1281 | 05.11.2012 , 8:01 PM

Quote (Moonchild007)
Jedno pitanje je bilo takve prirode e sad ti vidi koje ostala su plod maste

Ja sam pronašla više. Čak tri. Ali nebitno. ;)

Quote (Moonchild007)
Da li smatrate da vas zivot vredi i da li ima pravu svrhu ako u njemu nema prave ljubavi?I da se razumemo,to sto ste vi mozda u nekoj duzoj vezi ili braku sa nekim partnerom ili partnerkom i pricate jedno drugom kako se volite a ne verni ste ili vas partner itd...to okacite macku o rep to za mene nije prava ljubav tako da ne morate odgovarati

Možda. Ja to ne znam baš. Ponekada pomislim da mogu sve sama. Ja ne bih voljela da je ljubav nešto od čega moj život zavisi. Jedina stvar koju znam je da nikada neću nekoga voljeti,ako između nas ne postoji strast. Kod mene je strast mnogo važnija od ljubavi.

Quote (rofa)
Da li je Jelena Kraleuša sex zena u vašim očima?

Nikako.

Quote (c0n3)
Zasto niste iskrene ?

Zašto generališeš ?








326
poruka na forumu
317 2359



post # 1282 | 05.11.2012 , 9:09 PM

A vi bi da vam se daju pitanja sa potpunim objasnjenjem ?
Pa bolje onda da dajem i ponudjene odgovore uz pitanje svako. :)

Kao sada ovaj primer, lakse vam je da psotavite pitanje na pitanje nego date odgovor na ono pitanje koje vam je upuceno.

Je li to jace od vas, da uvek to radite i psotavite pod pitanje na pitanje koje je ponudjeno ?








68
poruka na forumu
1 7



post # 1283 | 05.11.2012 , 9:54 PM

da li proveravate momke na fejsbuku sa kojima treba da idete na dejt ?i jel vam je ok ako momak nema fb?








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 1284 | 05.11.2012 , 11:30 PM

Quote (ningo89)
da li proveravate momke na fejsbuku sa kojima treba da idete na dejt ?i jel vam je ok ako momak nema fb?

Prvo, nemam fejs.
Drugo, u zivotu ne bih otisla na dejt s' nekim sa neta.
I trece, super je ako decko nema fejs. Da je srece da niko nema.








1830
poruka na forumu
280 1781



post # 1285 | 06.11.2012 , 0:45 AM

Mene zanima posto je od jutros paprika ?











2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1286 | 06.11.2012 , 10:27 AM

Quote (c0n3)
A vi bi da vam se daju pitanja sa potpunim objasnjenjem ?

Ja bih ti samo savjetovala da naučiš postaviti pitanje. I malo smanjiš tu,ajmo reći, arogantnost dok postavljaš pitanja.

Zašto nismo iskrene ? Kada ? Možda u toku seksa ? Možda u pokazivanju nekakvih emocija ? Možda prema svojim roditeljima ? Možda prema muškarcima ?
I "zašto niste iskrene" ? Kako ti to znaš da li smo mi iskrene ili ne ?
Onda da postanem primitivna i pitam te, zašto muškarci nisu iskreni ? Ili bolje,zašto muškarci ne znaju postaviti jedno normalno pitanje,a da to nije u vezi seksa ili o tome kakve smo mi žene ?

Ako je jedna slagala tebe ili nekoga drugog, to ne znači da žene nisu iskrene.
Ja sam uvijek iskrena. Mislim da možeš to vidjeti iz priloženog.

I ja ovo ne bih nazvala podpitanjima,nego dobrim odgovorom.

Vidiš da nije teško odgovoriti. Možda je samo pojedincima teško shvatiti. Nadam se da si me shvatio.

Quote (c0n3)
Je li to jace od vas, da uvek to radite i psotavite pod pitanje na pitanje koje je ponudjeno ?

Jedina jača stvar od mene je moj momak i ono kada me pipka gdje ne treba. :)
Quote (ningo89)
da li proveravate momke na fejsbuku sa kojima treba da idete na dejt ?i jel vam je ok ako momak nema fb?

Moj momak ima fb,ali ga koristi samo kako bi igrao igrice. Ja sam postala skoro ista.
Ne provjeravam ga,jer se nikada i ne čujemo preko fb.


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Utorak, 06.11.2012, 9:15 PM








151
poruka na forumu
559 6281



post # 1287 | 06.11.2012 , 11:57 AM

Quote (Imperator_No1)
Mene zanima posto je od jutros paprika ?


Rekla bih oko 80-100dinara ali nisam sigurna, ja predlazem vece cene, mislim ipak je novembar, ko jos ima paprike, ali komsije udarile po konkurenciji pa to ti jeee.. Mislim kao kazu mi : "Sta je tvoja njiva zlatnaaa..." Zamisli?! o.O
A ja samo kazem da je udario Nemac, i da se trud mora isplatiti. B) B) B) ....... hahaahahah ;)

...as long as the Lords in my life I will have no fear, I will know no pain from the light to the dark...









577
poruka na forumu
548 3795



post # 1288 | 06.11.2012 , 3:51 PM

c0n3, Pazi ovako...ne kazem da sam 100% iskrena, jer je nekad to bolje po mene-malo zaviti i uviti. Medjutim, to su rijetke situacije. Ne vidim zasto bi neko neiskrenoscu zelio da pridobije neciju paznju?
Moje sredstvo je iskrenost, kakva god ona bila. A kome se na ovo bljuje nek izvoli. To sam ja! Ipak,
postoji veliki broj djevojki koje su neiskrene zato sto misle da bi se tako vise dopale okolini i momcima a postoje i one koje lazu laganja radi. :x Takodje, postoji odredjeni br. onih razocaranih u zivot/frajera/zemlju/finansije/ljubav/sex pa pokusavaju, da neiskrenoscu, preduprede slijedecu patnju.
Dalje, postoje i iskrene, naravno, jer ravnoteza u prirodi mora da postoji.
Problem je sada, kako i sto je bitnije, sto prije prepoznati kakva je koja i vidjeti sta dalje sa njom.
Opet da dodam ne treba stvari generalizovati zbog toga pitanje ti nije trebalo da glasi ovako ali ipak mislim da sam ti dobrim dijelom dala odgovor .. :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 1289 | 06.11.2012 , 11:36 PM

By_The_Way_, Izgleda previse volis da pricas drugome sta treba da uci, a nemas pojma o toj osobi vec samo pogresne zakljucke donosis ;)

Opusti se, jel ovo forum da postavljamo pitanja i ko zeli da odgovori moze a ko ne samo moze da preskoci i nastavi dalje ... Po meni ti se u svemu pronadjes kao uvredljivo izgleda si takve prirode ko zna ima tu dosta toga sto ni sama sebi neces da priznas izgleda ;)

Moja pitanja moja stvar koja idu na siroko grananje, dok vecina gleda samo s povrsine tu jedinstvenu rec a ona krije takve cari u sebi ;)

Quote (By_The_Way_)
Jedina jača stvar od mene je moj momak i ono kada me pipka gdje ne treba.


e ipak ima mnogo jacih stvari i od toga, ali necu da duzim tek sam video 95' godiste previse optereceno sa mnogo toga ;)
a ako zelis da se igramo analiziranja reci, samo reci i otvoricemo novu temu i poceti takvu igru :D Ja bas volim da kritikujem :D

Adrijana_, Bravo sa tvoje strane lepo receno i to se postuje, a ne kao pojedini gde im odma ide jezik pre nego sto mozak svari informaciju :)


Poruku je menjao/la c0n3 - Utorak, 06.11.2012, 11:47 PM






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1290 | 07.11.2012 , 0:56 AM

Quote (ningo89)
da li proveravate momke na fejsbuku sa kojima treba da idete na dejt ?i jel vam je ok ako momak nema fb?


Nemam fejs.

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1291 | 07.11.2012 , 3:34 PM

c0n3, izvini,ali opet sam se pošteno nasmijala. Čak su me i trnci prošli,jer nisam odavno nešto tako smiješno pročitala. :D
Da analiziram i objasnim :p

Ja nisam donijela zaključak. Jednostavno sam odgovorila na pitanje koje si postavio. Ja ne učim druge,jer za to nema potrebe. Ja učim od drugih i zbog toga sam ovakva kakva jesam.

Još jedan savjet. Nemoj,molim te,ulaziti u to kakva je to moja ličnost. Moja ličnost je preteška da se shvati,a ti nisi dovoljno kompetentan da to radiš. U startu si pogriješio. Ja nisam uvredljiva osoba. Ja volim "filozofirati". A vidim da je to s tobom malo nemoguća misija,jer tvoje riječi su providne. A ko je ovdje uvredljiv,ne bih komentarisala.

Čar je nešto savršeno,a ja savršenstvo nisam vidjela u tvojim pitanjima. Iako nemam ništa protiv njih. Svako je zadovoljan sa onim šta može. :)

Znači ako sam '95 godište,ne mogu biti "pametna" ? I samo mi se gluposti motaju po glavi ?
Učeniče,postoje i "djeca" koja znaju mnogo više od vas " zrelih " i "jakih ličnost".

I molim te,nastavi sa igricom. Ne želim trošiti svoje riječi na ovako bijedno "analiziranje".. :)








326
poruka na forumu
317 2359



post # 1292 | 07.11.2012 , 7:44 PM

Quote (By_The_Way_)
Moja ličnost je preteška da se shvati

u tome mi je i sve jasno, cim mislis da je nesto tesko da se svati

Quote (By_The_Way_)
Ja volim "filozofirati"

nije to filozofiranje draga, to je cisto pametovanje i izlaganje odredjenih cinjenica koje si naucila u skoli ;)

Quote (By_The_Way_)
Svako je zadovoljan sa onim šta može.

izgleda si ti zadovoljna samo sitnicom, jer samo mislis da sve znas a u stvari je suprotno ;)

Quote (By_The_Way_)
Čar je nešto savršeno,a ja savršenstvo nisam vidjela u tvojim pitanjima.

ti pominjes neko savrsenstvo, al koliko god da je trazis samo ces se izneveriti savrsenstvo je nemoguce pronaci na bilo koji nacin ;)

Quote (By_The_Way_)
Znači ako sam '95 godište,ne mogu biti "pametna"

nije bas "znaci" nego tako je i istina je ziva, ali ti koliko god mislis da si pametn-a ti ces to da zloupotrebis protiv same sebe, al ok tvoja stvar ipak videces to s godinama polako ;) hahhahaha

Quote (By_The_Way_)
Ne želim trošiti svoje riječi na ovako bijedno "analiziranje"..

hahahah to sama sebi kazes da bedno analiziras ? Mislim i rekla si, sta drugo pitati ;)






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 1293 | 07.11.2012 , 10:35 PM

c0n3, By_The_Way_, Dajte vise, dva dana samo vasa prepucavanja citam na forumu!!

BTW je prepametna mlada djevojka, njen um sproveden u recenice me nije jednom iznenadio ovdje.. kamo srece da od 120 onih teladi kojima ja predajem ima bar dvoje takvih, milije bi mi bilo ici raditi!

Nermin je jako pametan momak koji ovaj cyber svijet shvata upravo onako kako treba- kao dobru salu i vidno je da "dodje" ovdje da odmori mozak...

Ne znam gdje ste se mimoisli u "stavovima" i kako je to pocelo, ali smatram da vam to ne treba jer ste oboje kvalitetni forumasi, umovi i ljudi...

Stoga... daj prestanite molim vas!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 1294 | 09.11.2012 , 12:59 PM

c0n3, način na koji se počeo sa mnom da razgovaraš je krajnje jadan. Ja govorim onako kako jest,a to što me ne razumiješ nije razlog da mi govoriš da sam,da tako kažem,glupa. To me najviše vrijeđa kada mi neko kaže ili pokušava da pokaže na krajnje jadan način. I sada mogu reći da je ovo vrijeđanje.

Raspravljali smo o normalnim stvarima,a sada počinjemo da pričamo kakav je ko i spuštamo jedno drugo.
Pa zar to nije sramota sa tvoje strane ?
Jezik čuda čini.
Razmisli malo. :)

Mallena♥, prestaćemo,prestaćemo..
Rekla sam već da nastavimo sa igricom. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1295 | 21.11.2012 , 2:06 AM

Da li smatrate da se u danasnje vreme isplati biti "drugaciji"?(mislim na dobrotu,ne iskvarenost itd...)
Da li vama vrede takvi momci ili su vam draži vecina ovih današnjih?






I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 1296 | 21.11.2012 , 3:05 AM

Quote (Moonchild007)
Da li smatrate da se u danasnje vreme isplati biti "drugaciji"?(mislim na dobrotu,ne iskvarenost itd...)

Ja kazem ako neces ti njih gaziti, oni ce tebe :D
Nzm bas da li se dobrota isplati u danasnje vrijeme, jer ljudi su bezobrazni, gledaju sebe... Ja sam dobra prema onome za koga smatram da je takav prema meni, a sve ostalo no, no!

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 1297 | 21.11.2012 , 1:25 PM

Da li ste srecne?
Zasto niste? :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 1298 | 21.11.2012 , 3:42 PM

E ja sam sretna :D B)

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 1299 | 21.11.2012 , 4:04 PM

Sandra_92, Videcemo dokle....hehe. B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 1300 | 21.11.2012 , 4:16 PM

Vagabond83, lol

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Muskarci pitaju, zene odgovaraju
Search: