Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Vas decko i najbolja drugarica
Vas decko i najbolja drugarica






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 24.10.2011 , 10:51 PM

Kakav je odnos izmedju vaseg decka i vase najbolje drugarice?
Kako biste reagovale kad bi saznale da vas je decko prevario bas sa njom?






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 24.10.2011 , 11:47 PM

moji momci slabo su se druzili sa mojim drustvom, a koji su se druzili imali su ok odnos... kad bi mi to drugarica uradila ne bi joj oprostila, jer ne podnosim prevare, a i ne bi volela da mi uradi to ona, kad ja to ne bi uradila sa njenim deckom... mada mogu da kazem da sam ja sa svim momcima od moje najbolje drugarice bila extra, gotivili su me sto volim da se zezam, jedan je pokusaoo
i nesto vise, ali je ubrzo shvatio da kod mene to ne pali... naravno odmah sam rekla drugarici za to, i otkacila ga je, jer ako je hteo samnom da je prevari sta ce da radi sa nekom koju pokupi na nekoj zurci..

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










161
poruka na forumu
82 376



post # 3 | 24.10.2011 , 11:55 PM

pa u dobrom su odnosu i ne mogu da zamisli da me decko prevari sa njom jer znam da ni ona to ne bi uradila nikad, a ni on biggrin












507
poruka na forumu
25 327



post # 4 | 25.10.2011 , 0:12 AM

Dobri su,znaju se odavno,ona nas je upoznala....
Bez obzira koliko mi tesko palo,ne bi reagovala.......
znaju se ceo zivot,ako misle da je to ok.,neka uzivaju....
da lupam glavu,kukam...itd. nemam nista od toga....
JA to drugareici NIKADA ne bi uradila....








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 5 | 25.10.2011 , 11:45 AM

Quote (Tanja91)
Kakav je odnos izmedju vaseg decka i vase najbolje drugarice?
Kako biste reagovale kad bi saznale da vas je decko prevario bas sa njom?

U dobrom su odnosu ali ništa posebno. U smislu, kad se nađemo pruže ruku jedno drugom, ne cmakaju se smile . Kad smo u kafiću, pričaju, zezaju se, ali nije to odnos previše prisan, bar je moj dečko takav. Znači, poštovanje i to je sve.
Takva sam i ja prema njegovim drugovima. Pružim im ruku, kad smo zajedno malo se šalimo ali ne tako otvoreno, jer ipak nisu oni moji prijatelji, nemamo mi tema za razgovor i zajedničkih šala.

A što se tiče prevare sa njom, to se nikada neće desiti, jer on nije takav. A ni ona. Nemaju nikakav kontakt i dodirnih tačaka. Niti bih ja ikada bila sa njegovim drugom. To je strašno! Ja njih ne gledam na taj način, ni on moju drugaricu.








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 6 | 25.10.2011 , 2:03 PM

Necu ni da razmisljam o tome ako onda mi skoci tlak biggrin
a on ako misli da je ona bolja izvoli druze ali se ne vracaj polovno ne primam nazad
njoj bi svakako jbl kevu biggrin

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 7 | 25.10.2011 , 5:58 PM

Quote (Srcemoje)
a on ako misli da je ona bolja izvoli druze ali se ne vracaj polovno ne primam nazad
njoj bi svakako jbl kevu

Tako je srce moje! biggrin
Ma ti si žena zmaj. Sve se slažem sa tobom! biggrin
Polovnjaci, ne nikako! no biggrin


Poruku je menjao/la Marija_Nikola - Utorak, 25.10.2011, 5:58 PM








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 25.10.2011 , 6:43 PM

Uh, teska tema.
Kao i tema zasto se zene sredjuju?!
Ako ne znate odgovor, radi drugih zena. Bar vidjeno sa moje strane gledista smile

Da li smijemo reci za nekoga ko nam nije u rodu da je samo nas? E vidite, tu su zene pre mnogo vekova zeznule stvar. I dogodio se brak, jer su insistirale na jednom partneru.

Kad sam imala decka, sve je to bio fer odnos. Pa i zajednicki izlasci i sve ostalo.
A kad bi se desila i ta prevara, pa onda bih sela i razmislila i opet bih dosla do istog zakljucka: Zasto on, koji je sa mnom u vezi uopste i pomisli na drugu devojku? Znaci problem je u samom odnosu izmedju momka i cure.

Nije kriva ona koja naskoci u ovom slucaju najbolja prijateljica, nego momak koji je prihvati oberucke!

A spustati se na nivo doticne, ili dizati ruku ne bi mi nikad palo na pemet. Jer osoba sam koja ume u dve reci da ostavi takve bez teksta.

A, u braku je drugacije, gledate na to sve drugim ocima. Malo ozbiljnijim, ali u principu, svako neka radi sta misli da je najbolje: Dok zena ne sazna sve je super. A ti budi musko pa sakrij smile


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 25.10.2011, 6:45 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 9 | 25.10.2011 , 8:14 PM

Leksi Svaka čast! biggrin respect








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 10 | 30.10.2011 , 3:16 AM

Marija_Nikola,
Hvala Marija :) To je ziva realnost! :)

Added (30 Oct 2011, 2:16 Am)
---------------------------------------------

Quote (Srcemoje)
njoj bi svakako jbl kevu


Zasto bi joj jbl kevu?
Zasto se uopste ta psovka i koristi. Sta su nase mame krive? :) Ili si to rekla onako?
Zasto ti pametna osoba da se spustas na nivo doticne, samo ces time pokazati da si na njenoj stepenici. A onda te lako ona moze spustiti jos za jednu nize. Jer ti volis, a ona se igra.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 11 | 08.11.2011 , 8:48 PM

Quote (Marija_Nikola)
Tako je srce moje!
Ma ti si žena zmaj. Sve se slažem sa tobom!
Polovnjaci, ne nikako!

:D poljubac

Quote (Leksi)
Zasto bi joj jbl kevu?
Zasto se uopste ta psovka i koristi. Sta su nase mame krive? Ili si to rekla onako?
Zasto ti pametna osoba da se spustas na nivo doticne, samo ces time pokazati da si na njenoj stepenici. A onda te lako ona moze spustiti jos za jednu nize. Jer ti volis, a ona se igra.

Mama nije kriva ja to onako kazem zapamtila bi dan kad mi na nogu stala :D leksi za svoje sto volim u vatru bi stala a ona moze samo drolja da ispadne nista vise :D jer nije sposobna sama sebi decka naci pa krade moje jojjjjj nedo je bog :D
ni da zamisli a kamoli da pokusa ustvari ja vrlo dobro znam da ona nije njegov tip ni u snu tako da smirujem zivce :D


Poruku je menjao/la Srcemoje - Utorak, 08.11.2011, 8:50 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 12 | 09.11.2011 , 3:16 AM

Quote (Srcemoje)
jer nije sposobna sama sebi decka naci pa krade moje jojjjjj nedo je bog

Ne daj me Srcemoje poljubac











1795
poruka na forumu
403 2824



post # 13 | 09.11.2011 , 3:21 AM

Ja sam ih upoznala, i onako ok su... Ma, znam da nema nista od toga, jer ona to ne bi uradila, a ni on... Znam da me on voli, a i nismo kratko u vezi... A da se to desi, sta da radim, ne mogu se ubiti... :)

Da ti budem drazi,
tebi pricao sam lazi,
obecao ti svemir,
a donio ti nemir.
Ljubavi sam zlato
bacio u blato. ♥










275
poruka na forumu
86 399



post # 14 | 09.11.2011 , 7:08 PM

Quote (Tanja91)
Kakav je odnos izmedju vaseg decka i vase najbolje drugarice?
Kako biste reagovale kad bi saznale da vas je decko prevario bas sa njom?

ja sam ih upoznala i nisu bili previse prisni,ali su ipak zavrsili zajedno na zadnjem sjedistu njegovog auta...:D
i nisam im ebala ni majku ni koga drugog samo sam ih izbrisala iz svog zivota i to je to :D

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 15 | 09.11.2011 , 7:31 PM

Quote (dalmatinka)
ja sam ih upoznala i nisu bili previse prisni,ali su ipak zavrsili zajedno na zadnjem sjedistu njegovog auta...:D
i nisam im ebala ni majku ni koga drugog samo sam ih izbrisala iz svog zivota i to je to

Jojjjj pa to tako jednastavno si uradila :D uf ja ne ostavljam iza sebe nikad nered dok ne rascistim stvar kako treba u tom slucaju moja reakcija kakva bi bila nedo ih bog :D :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










275
poruka na forumu
86 399



post # 16 | 09.11.2011 , 8:33 PM

Quote (Srcemoje)
Jojjjj pa to tako jednastavno si uradila uf ja ne ostavljam iza sebe nikad nered dok ne rascistim stvar kako treba u tom slucaju moja reakcija kakva bi bila nedo ih bog

ne kazem da mi je bilo jednostavno jer nije,ali zasto zbog dvi budale da se jos vise ponizavam,zazelila sam im srecu i vise im se nikada nisam javila iako su pokusavali da kontaktuju samnom :)

I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....









127
poruka na forumu
691 7270



post # 17 | 15.11.2011 , 11:18 AM

u dobrim su odnosima,nista posebno on je ozenjen samnom ,a i ona je udata exxxe :p


Poruku je menjao/la ddavor - Utorak, 15.11.2011, 11:18 AM









I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 18 | 08.02.2012 , 1:54 PM

Znamo se skoro cijeli zivot, pa onda nemam problema sa momkom i najboljom drugaricom, ona je na svoju ruku,ali ne bi mi to nikad uradila,a ni on takodje, nadam se :p

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 19 | 25.02.2012 , 9:40 PM

Moja drugarica nema šta da traži kod njega. Mogu se znati i pozdraviti i pričati,ali da izađu na piće ili nešto.Bolje dalje svoje prste.
Ja inače ne petljam sa momcima svojih drugarica ta dako.
A kada bi me on prevario s njom ne bi ni s njim, ni s njom pričala.








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 10.08.2012 , 10:07 AM

Morala sam pronaci ovu temu, jer sam se setila da je postojala nekada da bih se samo nadovezala.

Sedim juce sa prijateljicom, smatram je takvom.
Inace je ekscentricna, puna adrenalina, zivota, ne preza od nicega.
Jedine dve mane su joj: Prebrzo prica, i zakasnila bi na vlastitu sahranu.

Naime, prica mi, sa osmehom na licu, kako je uhvatila momka kao se ljubi sa njenom jednom drugaricom, vise poznanicom.
Ja sam je samo mirno posmatrala kako moze toliko biti mirna, u redu, ruku na srce, ja sam malo zivcaniji tip, pa bih to drugacije rekla da se desilo meni. Pa sam je onako pitala cisto iz znatizelje, kako moze toliko biti mirna, na to mi je rekla:
Ah, Aleksandra, pa sad smo 1:1! :)

I sada sam bez teksta ne njen odgovor!

Majka me kao devojku dok je imala zivaca za mene savetovala, da kad izlazim sa momkom, moje drugarice nemaju sta da rade sa nama. Isto tako niti jednoj drugarici ili prijateljici da ne govorim osobine svog momka, isto tako i mane, jer to se sve iskoristi. :)
S muskarcima je lako, samo ako se nadje pravi pristup. :) Ne vezati ga, i ne sputavati, dati mu slobodu koju on zeli, i to se zove obrnuta psihologija, i ubrzo ce biti samooooo vas. :) Sto mu vise dajete slobode, to ce vise hteti biti s vama.

I nikada se ne treba tuci, ako vec to hocete da urade, diskretno je otpratite do wc, i ubijte sve ljudsko u njoj, i izadjite kao dame. :)

P.S. Popravite sminku pre izlaska.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Vas decko i najbolja drugarica
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: