Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Manijaci i samoodbrana
Manijaci i samoodbrana






275
poruka na forumu
487 4191



post # 21 | 08.12.2011 , 5:06 PM

Quote (xtaze)
ja kad silujem, obicno to radim u liftu jer ima manje prostora za opiranje.. moze da djipa kolko voili,dzaba joj kad ja zaustavim lift

TO nije za zezanje ljakse,ae mucni malo tom svojom glavom

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









12
poruka na forumu
0 -38



post # 22 | 08.12.2011 , 5:10 PM

ja se ne zezam, ja samo kazem kako se to radi, a ne da tu puvate kao 'ja bi njega nozom,suzavcem blabla' cime vec ne ... gluposti.. samo bi cutale i plakale dok se ne zavrsi <_<








218
poruka na forumu
23 298



post # 23 | 08.12.2011 , 7:31 PM

Aj da kazemo da se ne zezas.
Kazes da se to tako radi 1. znak da si prihvatio takva uverenja najverovatnije neko ti je utuvio u glavu ili si sam dosao do zakljucka!?

Ako ti ga je neko ubacio u glavu znak je da si licnost sklona manipulaciji=slaba jedinka. S druge strane ako si sam dosao do tog zakljucka!?... ako treba nesto da dodam iza ove tri tacke rado cu!

Tako se to radi zar ne... da li ste ikad pitali otkud vam te informacija... ko je plasira i s kakvim razlogom...
Dosta je lakse vladati osobom ako joj 1. usadimo strah da je bespomocna i da svaki njen vid borbe beskoristan, samim tim nece ni pomisljati da nam se suprotstavi.

Samo Vi verujte svemu na TV daleko cete dogurati.

- Za vreme ratova zarobljenike su uglavnom sprovodili sa slabim obezbedjenjem, vecina je pomrla u loguru ili streljana. Samom ovom informacijom shvaticete da su se predali (ostali ovce) a imali su velike sanse da se izbore za slobodu, da su svesno razmisljali kao pojedinci, pobegli bi.

ubacicu i ova dva pasusa

PREDATOROVO ORUŽJE:

Predator će uvijek biti točno ispred vas, izazivajući vas i UVJERAVAJUĆI vas da se SJETITE ekstaze, ispunjenja, radosti, olakšanja i GARANTIRAJUĆI vam užitak, ljubav, zadovoljstvo ako podlegnete njegovoj vladavini i nastavku njegove prevlasti. Kroz vaše fizičko tijelo i tijela svih drugih oko vas, on će se boriti da izaziva BOL, TEROR, ponekad čak i SMRT da održi njegovu moć, kontrolu i dominaciju. MI smo bili učeni da: „Kako Čovjek Misli, Takav On I Jeste..." Ovo nije nužno istina, jer sve naše misli ne moraju biti nužno NAŠE. Raznorazne „NEGATIVNE" misli su sasvim vjerojatno PREDATOROV UM, koji proba i izaziva, varajući vas da vjerujete da su te misli vaše vlastite misli.

PREDATOROVE „SLABOSTI":

Predator ima slabosti i njegova ultimativna SLABOST je ako ste vi SVJESNI NJEGOVE SLABOSTI. Ova SLABOST je njegov STRAH i zbog njegovog straha, on će uvijek „odgovoriti" na svaki ISKONSKI IZAZOV njegovoj moći, kontroli i dominaciji.

Da bi se BORILI protiv Predatora, potrebno je da ZNATE Predatora.
Da bi ZNALI Predatora, potrebno je da se SUOČITE s Predatorom.
Da se SUOČITE sa Predatorom, potrebno je da VIDITE Predatora.








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 24 | 08.12.2011 , 7:44 PM

Quote (xtaze)
ja se ne zezam, ja samo kazem kako se to radi, a ne da tu puvate kao 'ja bi njega nozom,suzavcem blabla' cime vec ne ... gluposti.. samo bi cutale i plakale dok se ne zavrsi

Da to uradis mojoj devojci ja bi tebe iseckao na parcinja isto kao sto je uradio jedan amerikanac sa silovateljom koji je silovao njegovu kjer.
Mozda ne bi trebao da govorim ovako posto sam urednik i znam dobro pravila foruma(bez nasilja) ali ti covece bi se trebao ukloniti zauvek sa ovom casu.Niko ne bi trebao da odobrava silovanje,a jos manje pedofilstvo.Ja sam oduvek bio i bit cu protiv toga.
PEACE :)











123
poruka na forumu
5 14



post # 25 | 08.12.2011 , 8:35 PM

Najbolje oruzje protiv toga je biber sprej proveren za svaki odbranu,moja preporuka svim curama!








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 26 | 08.12.2011 , 8:37 PM

Tanja91, ne boj se ako nema ko ja cu da te cuvam poljubac :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 27 | 09.12.2011 , 0:13 AM

Davor, ma nisam ni sumnjala u tebe ruza

Kad bi me napao neki manijak sto kaze badule i Marijana mlatnula bi ga medju noge i dva prsta u ocne duplje i bezi.
Uostalom to bi mi prvo i palo na pamet jer sprejeve ne nosim sa sobom.








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 28 | 11.12.2011 , 12:59 PM

Quote (Nikolakuzzz)
Da to uradis mojoj devojci ja bi tebe iseckao na parcinja isto kao sto je uradio jedan amerikanac sa silovateljom koji je silovao njegovu kjer.
Mozda ne bi trebao da govorim ovako posto sam urednik i znam dobro pravila foruma(bez nasilja) ali ti covece bi se trebao ukloniti zauvek sa ovom casu.Niko ne bi trebao da odobrava silovanje,a jos manje pedofilstvo.Ja sam oduvek bio i bit cu protiv toga.
PEACE

ŠTA REĆI, SLAŽEM SE SA TOBOM! yes
Quote (xtaze)
ja se ne zezam, ja samo kazem kako se to radi, a ne da tu puvate kao 'ja bi njega nozom,suzavcem blabla' cime vec ne ... gluposti.. samo bi cutale i plakale dok se ne zavrsi

Ajde manijače dođi kod mene ako smeš.
Zbog takvih kao što si ti učim kao konj i SA ZADOVOLJSTVOM ĆU VAS OSUDITI NA DOŽIVOTNU!!!!






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 29 | 11.12.2011 , 2:36 PM

Marija_Nikola, samo ostro Maki, nas dve ima da se udrzimo, ja cu ih hapsim, a ti osudjuj! :) inace procila sam zakon o oruzju i miniciji RS, i ne mogu da odolim a da te ne pitam sta ti nosis bre sa sobom? :D
CI222, slazem se, mogu se lako nabaviti, ne nanose veliku stetu, a mnogo znace...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 30 | 11.12.2011 , 4:28 PM

Quote (MarijanaBK1)
samo ostro Maki, nas dve ima da se udrzimo, ja cu ih hapsim, a ti osudjuj!

:D Ne zna on koliko njih vole u zatvoru. Silkovaće ga dan i noć pa da vidi kako je to! Ja ću im doći glave. yes
Quote (MarijanaBK1)
i ne mogu da odolim a da te ne pitam sta ti nosis bre sa sobom?

E to ne mogu da kažem!

Ali devojkama može pomoći nakit, velike minđuše, štikle, ključevi, privesci...








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 31 | 11.12.2011 , 7:33 PM

Quote (Marija_Nikola)
Ajde manijače dođi kod mene ako smeš.
Zbog takvih kao što si ti učim kao konj i SA ZADOVOLJSTVOM ĆU VAS OSUDITI NA DOŽIVOTNU!!!!



Marija_Nikola, MarijanaBK1, ma sve to saljite angry2


Fajlovi: 7487486.gif (1.5 Kb) · 0320638.gif (1.0 Kb)








1
poruka na forumu
0 0



post # 32 | 11.12.2011 , 9:39 PM

Ja sam nazalost imala takvo iskustvo. I to se desilo kad sam se vracala kuci iz skole (tada sma imala 13 godina!!!). Bilo je, verovali ili ne, 14h!! :o :( Neki covek mi je rukama prekrio oci i povukao na nazad (tako da sam se ja savila u predelu kicme) i poceo da me ljubi. shocked I ja sam pocela da vristim i da se opirem. I to je trajalo nekih 5-6 sekundi. I on me je na kraju pustio i otisao u drugom smeru. Ali na njegovu srecu nikada ga vise nisam videla, a 2 nedelje sam nosila noz u torbi. Znala sam da kad bi me neko napao ja ne bi stigla da ga izvadim ali me nekako cinilo sigurnijom. To se desilo na samom ulasku u ulicu gde ja zivim, a broj moje kuce je 2. Znaci mozemo reci da se desilo maltene ispred moje kuce. Tako da nikada nemojte govoriti kako bi udarile nekoga izmedju nogu ili sta vec zato sto nikada ne znate kako cete reagovati u takvim situacijama. yes








97
poruka na forumu
5 64



post # 33 | 11.12.2011 , 10:19 PM

Djevojke, previse hrabro pricate o tome, jeste li se ikada tukle s muskarcem? nazalost su muskarci mnogo snazniji, nazalost
jer ipak u u vecini slucajeva manijaci muskarci.. samo oprezno, i navece hodajte sa svojim princom zastitnikom :)

Ako vam ide suviše lako, pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo...







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 34 | 11.12.2011 , 11:20 PM

sejo90, ja sam se tukla i to dva puta... i veoma lose su prosli... slazem se ja da je u nekim situacijama tesko odreagovati, pogotovo one osobe koje su panicari... ja sam od onih kad se nesto lose desi, resavam hladnom glavom, pa kad sve prodje onda krenem da panicim... gledali smo skoro na tv ispovest nekih zena koje su bile zlostavljane i kidnapovane, i tako prica ta zena, i vice muz od moje mame, jeste sad kao da nije mogla da se odbrani nekako, i samo sto je on to rekao, kao da ga je procitala, ona je rekla sad mnogi kazu, mogla je nekako da se spase, da ga udari, ali kaze ona, kad me udario dva puta ja sam pala i onesvestila se... tako da sve zavisi od situacije... i moram reci da nisu samo vise zene i deca ugrozeni, sad sve vise i muskarci bivaju kidnapovani...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 35 | 11.12.2011 , 11:39 PM

Quote (sejo90)
Djevojke, previse hrabro pricate o tome, jeste li se ikada tukle s muskarcem? nazalost su muskarci mnogo snazniji, nazalost
jer ipak u u vecini slucajeva manijaci muskarci.. samo oprezno, i navece hodajte sa svojim princom zastitnikom

Muskarac ne treba nikad dignuti ruku na zenu.Ja nikad ne bih dozvolio pred mojih ociju da neko udari zenu.Tko god bila,nezavisno tome dali je poznajem ili ne tuci cu se sa muskarcem zbog nje.Mozda i ne prezivim ali na ovom svetu zene nisu stvorene da budu maltetirane >.<.Eto to je moj stav i ne kajem se sto sam takav.











11
poruka na forumu
1 10



post # 36 | 12.12.2011 , 6:31 AM

..vidim zanimljivu temu , na koju bih rado odgovorila ..
.. dakle , imam dozvolu za nošenje i za pucanje ..
..treniram aktivno taekwondo i baš bih voljela vidjet onog koji bi pokušao neš ..

..samo dok ne Asimiliram ..









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 37 | 14.02.2012 , 3:50 PM

Quote (SeDmA)
dakle , imam dozvolu za nošenje i za pucanje ..
..treniram aktivno taekwondo i baš bih voljela vidjet onog koji bi pokušao neš .

To sestro! :D :D








731
poruka na forumu
726 2357



post # 38 | 25.02.2012 , 1:18 PM

Osiguram se kako znam i umijem...malo pratnja, malo taxi... Ali u rukama uvijek imam spremno oruzje (kljuc od kuce B) ), pa ako se usudi skociti na mene, prvo mu iskopam jedno pa onda i drugo oko, za svaki slucaj. :D

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 39 | 25.02.2012 , 9:25 PM

Nisam nikada,ali imam strah od njih. Uvijek ako idem sama kući,a nešto mi je sumnjivo žurim.
A da me napadne ne znam.Udarila bi ga ili bi ne znam. Vrištala i zvala mamu lol






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 40 | 27.01.2013 , 11:21 PM

Imala sam nekoliko časova samoodbrane u srednjoj školi, profa fizičkog organizovao dzaba o svojoj hrani...

Baš mu hvala!

Trebalo bi se uvesti kao obavezno u sve škole, no...

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"



Forum » Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Manijaci i samoodbrana
Search: